Zakład usług ortopedycznych "Protmed"

Szczecin

Opinie o Zakład usług ortopedycznych "Protmed"

Janusz 2013-06-19 22:10:48
Firma w porządku, bez zastrzeżeń, robiłem tam protezę i jestem bardzo zadowolony.
marek 123 2014-03-10 16:32:45
firma bez zastrzeżeń. zrobili mnie protezę jestem zadowolony . polecam
adan_k 2014-04-16 11:59:45
polecam, miło, fachowo, znają się na robocie, robiłem protezy wszędzie i to jest dla mnie najlepszy zakład w całym województwie
anonim 2015-01-14 15:48:33
Nie polecam!
Brak szacunku zarówno dla Pracowników jak i dla Klientów.
Praca za grosze. Obiecanki cacanki.
allan 2015-02-11 23:54:52
FACHOWO,SYMPATYCZNIE,CZY JEST LEPSZA FIRMA W SZCZECINIE?NA RAZIE JESTEM ZADOWOLONY
kiepscko 2015-09-29 21:15:14
Firma na którą narzeka dużo pacjentów, jak i osoby pracujące tam. Nie polecam. Wykorzystywanie pracowników, małe zarobki a oczekiwania Bóg wie jakie. Typowi prywaciarze.
Sebastian 2016-02-05 15:13:43
wypowiadam się jako pacjent, z protezy którą tam wykonywałem jestem zadowolony, z wszystkich firm w województwie ta zrobiła mi lej w którym w końcu mogę chodzić bez problemów i bólu, jakim pracodawcą jest ta firma to nie wiem :)
michał 2016-05-17 18:11:53
właśnie tak wydawało mi się, ze oni mają dobrych ortopedów i też nie ma nigdy jakiegoś problemu z dobraniem chociazby własnie jakiegoś dobrego sprzętu, wiec to na pewno na plus.
Zostaw swoją opinię o Zakład usług ortopedycznych "Protmed" - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład usług ortopedycznych "Protmed"