Opinie o Inter Partner Assistance w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Inter Partner Assistance. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter Partner Assistance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Partner Assistance w Warszawa

Czy dużo aktualnie studentów pracuje w tej firmie? Mam na myśli stanowisko konsultantów call center. Szukam jakiejś możliwości dorobienia na czesne i własny kąt, a firma wydaje się wiarygodna. Chyba, że się mylę?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Inter Partner Assistance?

Ona Nowy wpis

Żeby zauważyć wpływ najpierw ta atmosfera musi być stworzona.

R

A ja Wam radzę - nigdy nic z tą firmą. Wiele lat chwalenia, głaskania po głowie, a podczas zwolnienia nieprawdziwe informacje. Nie mam żalu o zwolnienie, ale z perspektywy - firma jest obłudna, a [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia, niektórzy znają słabo jeden język obcy. To nie jest firma perspektywiczna w żadnej mierze. I żaden automat kawą, czy bilety do kina nie są w stanie sprawić, że Ci ludzie staną się mądrzejsi. Jedyny plus - kilka dobrych znajomości, ale nikt już tam nie pracuje.

Ex pracownik Nowy wpis
@R

Dokładnie tak było. W tych latach ja pracowalam. Trzy języki, non stop na słuchawce i zero pochwały choćby za zaangażowanie i nadgodziny. Menagerki były okropne! Tylko jak się przyjaźnisz to masz więcej wolnego niż pracy. Co gorsze w tedy pracowała tez taka Paniusia co dezorganizowała zespół. Wielkie karmi robiła ze ile to nie zrobiła. Miała tylko taka metodę ze dużo zgłoszeń przyjmowała i nie robiła ich do końca tylko Ci nowo zatrudnieni robili za nią, a ona zgarniała laury....

Marysia

Odradzam firma zarządzają niekompetentni ludzie

Maria
@Marysia

Jakie masz konkretnie zastrzeżenia co do kierownictwa firmy? Jak rozumiem byłaś lub jesteś w dalszym ciągu pracownikiem i możesz przedstawić konkretne przykłady tej niekompetencji.

Marian
@Maria

Mogę.

Lolek
@Maria

W każdym obszarze są niekompetentni. Brak podstawowych umiejętności zarządzania ludźmi, projektami, czasem, konfliktem oraz brak wiedzy zarówno merytorycznej jak i technicznej. Brak um podejmowania decyzji. Nieumiejętność udzielania konstruktywnego feedbacku. Zero wiedzy na temat rozwoju zespołu. Koncentrują się wyłącznie na sobie i jak dobrze wypaść przed swoim szefem/szefową. I jeszcze jak zniszczyć konkurencję. W donoszeniu na przeciwnika są świetni. Nie robią nic pożytecznego dla zespołu. Wysługują się trenerami i starszymi konsultantami.

Seba
@Marysia

Nieprawda! Jeśli tak piszesz to znaczy że nie masz pojęcia o firmie i o zarządzaniu albo jesteś zazdrosna że nie jesteś TL. Tyle w temacie.

Putin
@Lolek

Potwierdzam. Cała prawda.

Ex pracownik
@Marysia

Czyli od 20011 roku nic się nie zmieniło. Najgorsze były te Menagerki co nigdy nic nie wiedziały i nie potrafiły kierować ludźmi, szczególnie najmniej robiła i wiedziała taka blondynka Klaudyna.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Inter Partner Assistance. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Inter Partner Assistance?

A na jakie stanowisko?

Żartowniś

Ratunku! Nie odchodźcie ludziska! Axa jest super!

Mały miś
@Żartowniś

Do czego to doszło? Wstyd i hańba.

Hugo

Czeska

Axa PL

Zatrudnili 3 nowych managerów. Oczywiście wszyscy z Czech. Dla Polaków nie ma już miejsca. Trzeba się zwijać Panowie i Panie.

Exit
@Axa PL

Dokładnie tak. Wyeliminowali już wszystkich managerów z Warszawy, powoli ale skutecznie. I zastępują etaty Czechami. Niedługo nie będzie już u nas żadnego polskiego managera. Jednego Toudiego sobie zostawili, o on myśli że jest taki dobry.

Bolek

Potwierdzam. 200%.

Czy w Inter Partner Assistance jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

AAA

Co dokładnie masz ma myśli? Raczej tak, chyba że zamiotą pod dywan. To zależy od przełożonego.

AAAA

zgłoś problem , ale najpierw poszukaj nowej pracy . Po zgłoszeniu problemu narają na twoje stanowisko nowego robocika do pracy, ale ten już będzie nietykalny. nie warto zgłaszać problemów niech ci co narajają znajomków do pracy , żyją w nieświadomości może wtedy życie ich zweryfikuje.

ABCD
@AAAA

Dokładnie. Słyszeliście, właśnie pozbyli się najbardziej wartościowej osoby w firmie.

Reds
@ABCD

Nie ma zmiłuj. Było miło ale się skończyło. Kto następny?

Nebraska

Słyszeliście newsy?

Sylwia

Wcześniej rekrutowali pod nazwą Axa assistance Service a teraz rekrutują na Axa Partners . Nie polecam i odradzam jak możecie gdzie indziej podjąć pracę to śmiało nie zastanawiajcie się żadna renoma szczycić się pracą w tej firmie .

Zbyszek
@Sylwia

Zgadzam się. Z daleka od tej firmy. Nie szanują ludzi.

Kazia
@Zbyszek

Tylko zwolnienia. Żadnych perspektyw. Omijać wielkim łukiem

Grażyna
@Zbyszek

Porażka. Firma się sypie. Ludzie sami odchodzą.

Janusz
@Grażyna

IT już w totalnej rozsypce. Kto następny pójdzie pod nóż? Już niewiele zostało. Wykosili całą operację, Moto, Travel, MPI, Sieci, Księgowość, Płatności, Jakość, Wsparcie, kto teraz?

Karimata

Kto???

Plex
@Janusz

Konrada wywalili to pewnie IT.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Inter Partner Assistance?

zadzwoń do HR i się zapytaj, tak na marginesie chyba te pytania piszą osoby z HR!

Ona

Co to za pytanie? Tak , całe wynagrodzenie wpływa na konto, na czas, w całości. Nigdy nie ma opóźnienia. Tylko niektórzy zarabiają krocie a inni mają głodowe stawki. Sami się chwalą i rozpowiadają na lewo i prawo. Może czas przyjrzeć się tym którzy mało robią a kasa wpada.

Ilona

Ciekawi mnie zdanie pracowników Inter o pracy tam. Jak się tam pracuje? Pracownicy dogadują się między sobą?

Weronika

Inter Partner Assistance , Axa Assistance , Axa Assistance - to te sama firmy

Maja
@Ilona

Inter partner assistance i axa assistance serwis to te same spółki poczytaj opinie o tej spółce i będziesz wiedzieć jak się pracuje i jakie sa relacje pracowników w tych powiązanych spółkach czyli jednej pod trzema nazwami . Odradzam aplikacje

Olcia
@Maja

3 w 1? W tej samej lokalizacji? Dlaczego odradzasz? Możesz powiedzieć coś więcej? Opinie nie zawsze są prawdziwe, jeśli piszą osoby które np zostały wcześniej zwolnione.

Patrycja
@Olcia

Opinii jest wiele i nie są one wytworem osób które już tam nie pracują ! Przejdź przez większość opinii i sama oceń , gdybyś poczytała to nie napisałabyś takiego komentarza . Axa Assistance Serwis i Inter Partner Assistance to te same spółki

Dug
@Patrycja

Kto tam rządzi?

Łysy
@Dug

Nikt

Ines
@Ilona

Nie pracuje się. Szuka się pracy.

Sprzedano mi ubezpieczenie firmy Inter Partner Assistans jako obowiazkowe do kredytu w sklepie EURO RTV AGD w ramach którego mam opiekę medyczną, w tym wizyty domowe. Jestem w 8 miesiacu ciąży. Dn. 27.02.2020r o godz. 8.00rano zamówiłam wizytę lekarza , ponieważ w nocy bardzo rozbolało mnie gardło uszy, nie mogłam przełykać. Kobieta powiedziała że przyjmuje zgłoszenie, a lekarz będzie ok. 17.00. o godz. 16.00 zadzwoniłam jeszcze raz z pytaniem czy może już wkrótce otrzymam pomoc. Mój stan się pogorszył. Kobieta odpowiedziała że jest grypa i może być trochę opóżnienia. kiedy o 18.45 zadzwoniłam kolejny raz i powiedziałam że czuje sie tragicznie i być może trzeba będzie wzywac pogotowie, kobieta wreszcie sie poważniej zainteresowała . Po pół godzinie zjawił się lekarz który stwierdził że dopiero 20 minut wczesniej otrzymał zgłoszenie i adres !!! Baby sobie po prostu olewaja swoją prace i interesantów. Firma jest nieuczciwa.

Zainteresowany2015

A ktoś pracuje w Ostrawie i może coś napisać? Jak z atmosferą? Podobno ludzie po miesiącu pracują i rezygnują?

Martyna Janosikova
@Zainteresowany2015

Rezygnują, to prawda, teraz już z Warszawy nas wożą. Byłam tam z dwójką koleżanek. Tragedia!

pracuje w ostrawie
@Martyna Janosikova

może szału nie ma, ale źle też nie jest, jeżeli oddział w warszawie ma być przeniesiony do Ostrawy to wcale nie dziwie się Twojemu wpisowi, jednak błagam trochę obiektywizmu.

Chłopak2
@pracuje w ostrawie

Pracowałem w oddziale w Ostrawie przez kilkanaście miesięcy, robota wymagająca to fakt ale kasa dobra, ludzie fajni, biuro świetne. Jak ktos jest pracowity to mu się będzie podobało. Ja zrezygnowałem bo wyjechałem na zachód dla lepszej kasy.

Pani S
@Chłopak2

Zgadzam się. Ludzie są super. Bardzo dobra atmosfera. To nie jest typowe korpo. Można się dogadać na zmiany. Nikt nie stoi Ci nad głową przez 8 godzin. Są imprezy integracyjne, konkursy, premie. SUP są normalni.

pytajnik

AXA Partners to ta firma?

Wykrzyknik
@pytajnik

Tak

Sssss

Zwalniają bez jakiegokolwiek uprzedzenia,powody niezrozumiałe zupełnie dla mnie. 3 miesiące i z dnia na dzień dostałam zakonczenie umowy. ODRADZAM!

Simona
@Sssss

Zwalniają każdego kto w 3 miesiące nie ogarnia tematu na tyle dobrze żeby nie było kłopotów. Dobrzy zostają i mają się super jak ja!

Pan x.
@Simona

Simona nie ośmieszaj się xD, ja jestem dobry, nie zwolniono mnie ale każdego dnia rozglądam się za nową pracą bo ta praca to porazka

Pan x.
@Simona

Simona nie ośmieszaj się xD, ja jestem dobry, nie zwolniono mnie ale każdego dnia rozglądam się za nową pracą bo ta praca to porażka a z Ciebie szefowa ciśnie za plecami jak z większości xD

Pani y
@Pan x.

Pan x. chyba wiem kim jesteś hehehe xDD

@Pan x.

To czemu nie zlożysz wypowiedzenia?

jebacmalkontentow
@Anonim

Dajcie spokój, jak dajesz sobie radę i żyjesz dobrze z ludźmi to masz się jak pączek w maśle, potwierdzone info :)

@jebacmalkontentow

Jak żyjesz dobrze (czyli włazisz w tyłek) niektórym to faktycznie masz się dobrze. Ale to czy jesteś dobra czy nie nie ma żadnego znaczenia ;)

Alaska

(usunięte przez administratora) Ale ci co to robią to mają się lepiej. Premie, awanse, podwyżki dwa razy do roku. Trzeba wiedzieć komu. A myślicie że dlaczego SUP EZ chodzi taka zadowolona? A ta druga taka smutna?

@Alaska

Witam, To są absolutne bzdury, wyssane z palca nieprawdziwe informacje, które ranią innych. Nie można wypisywać takich bredni.

Czy pracownicy Inter Partner Assistance chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

O.N.A

Tak

Przemysław
@O.N.A

Czy oprócz spotkań integracyjnych dla pracowników Inter Partner Assistance oferuje jakieś inne formy gratyfikacji? Chętnie się czegoś dowiem.

Didi

Sprzedano mi ubezpieczenie firmy Inter Partner Assistance S.A. Odział w Polsce jako obowiązkowe do kredytu ratalnego w sklepie Euro-net czyli Euro RTV AGD i nigdy nie tego nie zapomnę! Kiedy chciałam zgłosić szkodę okazało się, że nie mogę skorzystać z niczego innego, tylko rehabilitacji do wysokości 400 zł ale tylko w odległych o godzinę miastach (nie mam auta) jeśli przekażę @ dokumentację medyczną wraz ze skierowaniem na rehabilitację, nadano mi wtedy nawet numer zgłoszenia ubezpieczeniowego. Opisałam cały wypadek, pobyt w szpitalu powyżej dni 7, że po zabiegu chirurgicznym okazało się, że to nowotwór itp a także to, że jestem już w trakcie rehabilitacji i skierowanie na nią oddałam już do przychodni więc nim nie dysponuję. Nie zaproponowano mi żadnego transportu medycznego, nic! A na @ do dziś nie dostałam odpowiedzi. Za wszystkim musiałam sama dzwonić i pytac na jakim etapie jest sprawa. Jak się wkurzyłam i poprosiłam w Assistance adres to wysłania listu z rezygnacją z ubezpieczenia, podano mi nieprawidłowy adres i list wrócił. Skorzystać z ubezpieczenia nie mogę i zrezygnować też. Kiedy zadzwonisz ze szkodą do ubezpieczyciela to tam nikt nic nie wie! Każda sprawa jest odwlekana. Wysłałam rezygnację na kolejny adres, ciekawe jak długo będę czekać na swoje pieniądze! To sprawa dla TV!!! Moje sugestie dla Inter Partner Assistance: Jak tak dalej pójdzie spotkamy się w sądzie a wiem, że nie jestem jedyną pokrzywdzoną. Sugeruję likwidację firmy i wypłatę świadczeń póki firma jest wypłacalna bo po karach i odszkodowaniach sądowych zbankrutują i pójdą siedzieć. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szkolić pracowników tylko nie wiem czy to a sens jeszcze. Firma działa na własną szkodę.

Basia
@Didi

Czy udało się Pani odstąpić od ubezpieczenia ?

Krzysztof

Jak sytuacja w firmie prezentuje się obecnie? Nastąpiły zmiany na lepsze? Na jakie stanowisko warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Partner Assistance - Warszawa

• Jak się pracuje w Inter Partner Assistance?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Partner Assistance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Partner Assistance?

Inter Partner Assistance