logo Division Bell Sp. z o.o.

Division Bell Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Division Bell Sp. z o.o.

S 2013-04-17 12:41:22
A mi sie podobała praca w firmie, co prawda trzeba sie wykazać. Praca dla ambitnych.
Basia 2013-04-17 12:42:19
Eeeeeeeeeeeee, nigdy więcej.
Magda 2013-04-17 12:46:56
Polecam wszystkim, firma z perspektywami, wiele możliwości rozwoju kariery, miła atmosfera pracy, uczciwa firma jeśli chodzi o wypłaty wynagrodzeń.
AnZa 2013-04-23 13:38:03
Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Obiecują gruszki na wierzbie, niewiadomo jakie zarobki a i tak sami Cię zwolnią po paru tygodniach. Zostaje się bez żadnej umowy z pustymi obietnicami. Skutkuje to długą drogą do wypłacenia wynagrodzenia- dzwonienie, przychodzenie do nich, proszenie się o zasłużoną wypłatę. W życiu nie spotkałam się z tak nierzetelną w stosunku do pracownika firmą. Jeśli ktokolwiek ma ochotę wybrać się na rozmowę o pracę do nich, niech się najpierw grubo zastanowi, czy chce sobie "wzbogacić" życie o takie doświadczenia. Naprawdę niewarto!!!
An 2013-07-28 16:12:57
Najlepszy to tam jest koordynator :) :P
Asia 2013-10-25 17:15:27
Pracowałam w tej firmie 4 m-c , zapłacili mi tylko za 2, [usunięte przez administratora]. Odradzam wszystkim tą firmę. Kilka osób złożyło zbiorowy pozew do sądu przeciwko tej firmie!
Uwaga pralnia chemiczna Meduzie w Kauflandzie na gaju to Ci sami włąściciele!
janek 2016-05-08 12:16:51
wydaje mi się, że jest sporo u nich roboty, w końcu to wypożyczalnia samochodów, ale nie wiem czy naparwdę teraz nie rekrutują ludzi czy po prostu dają ogłoszenia tylko u siebie jak się do nich pójdzie bezpośrednio.
Zostaw swoją opinię o Division Bell Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Division Bell Sp. z o.o.