Opinie o EKO-PRZEM w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EKO-PRZEM. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w EKO-PRZEM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKO-PRZEM w Kraków

Kacper Nowy wpis

Jakiej firma wymaga dyspozycyjności od potencjalnych pracowników ?

jeny Nowy wpis

heh, nawet jak brutto, to stawka jest bardzo ciekawa według mnie @eryk. Sam piszesz, że mało kto takie oferuje

archiwum xx Nowy wpis

Firma Alpine i Eko-przem i Tynk-Bud [usunięte przez moderatora] to firma która robi ludzi w balona.Jest firmami NIEWYPŁACALNYMI i Przekrętami!!!!!! Kierownik Stadionu [usunięte przez moderatora] z Alpine oraz kierownik z Eko-przemu to ludzie którzy nabijają swoje kieszenie a ludziom i firmą nie wypłacają!!!!! ten Stadion jest zbudowany z odpadów!!!Słupy główne są poprzesuwane oraz ścianki działowe z yutongu i silki. Niemcy co współpracują z tymi firmami ( Alpine i Eko-przem). Mam film z ukrytej kamery z tvn co się dzieje na terenie Stadionu!!!!Wszystkie niedopracowania na stadionie to Alpina i Ekoprzem tuszuje przed mediami i przed głównym sponsorem!!!

ja Nowy wpis

Jak można tak ludzi traktować , banda głupków nawet kłamać dobrze nie potrafią ,sami sie obłowili ,to ludzi mają w (usunięte przez administratora)

Firma EKO-PRZEM poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
julitaa

TO CO NAPISALI POPRZEDNICY TO PRAWDA ,PRACA JEST ALE O WYNAGRODZENIU ,URLOPIE A NOWET CHOROBOWYM MOŻNA ZAPOMNIEĆ .UMIĄ TYLKO OBIECYWAĆ.A PRACA NA STADIONIE W WARSZAWIE TO JUŻ CAŁKIEM NIWEYPAŁ.

zyczliwy

zarzad"eko-przemu" to banda zlodziei! wszystko pod siebie a ludziom wala! kirownictwo to [usunięte przez moderatora] bez szkoly i poganiacze.uprawnienia kupili na stadionie.ich odpowiedzi na pytania to[usunięte przez moderatora]. kierownik [usunięte przez moderatora] interesuje sie tylko toy-toy i do ktorego kibla wchodzi pracownik. tak ze wszystko ok. nic tylko robic!!!!

dżolo

..,praca na stadionie narodowym to prosty normalny [usunięte przez moderatora] ,. !!! kierownik kontraktu to [usunięte przez moderatora]!! Róbcie a o pieniadze sie nie pytajcie!!!

nowy

Wcześniejszą opinię napisał pewnie właściciel -stawka 20zł. OBIETNICA -nie wypłaca w terminie o ile wypłaci całość -nie odbiera telefonów jeżeli raz spytasz co z wypłatą -kierownik kontraktu na stadionie to pewnie klawisz lub wojskowy więc dopowiedzcie sobie sami

Słowa kojarzące się z EKO-PRZEM (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobra. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porzadku ,. ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?20 brutto Najbardziej podobało mi się w EKO-PRZEM: Najbardziej nie podobało mi się w EKO-PRZEM:

Zostaw merytoryczną opinię o EKO-PRZEM - Kraków

EKO-PRZEM