EKO-PRZEM

Kraków

Opinie o EKO-PRZEM

anonim 2008-12-18 21:37:39
Słowa kojarzące się z EKO-PRZEM (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobra. .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porzadku ,. ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?20 brutto
Najbardziej podobało mi się w EKO-PRZEM:
Najbardziej nie podobało mi się w EKO-PRZEM:
nowy 2009-11-26 11:41:46
Wcześniejszą opinię napisał pewnie właściciel
-stawka 20zł. OBIETNICA
-nie wypłaca w terminie o ile wypłaci całość
-nie odbiera telefonów jeżeli raz spytasz co z wypłatą
-kierownik kontraktu na stadionie to pewnie klawisz lub wojskowy więc dopowiedzcie sobie sami
dżolo 2009-12-15 18:08:22
..,praca na stadionie narodowym to prosty normalny [usunięte przez moderatora] ,. !!! kierownik kontraktu to [usunięte przez moderatora]!! Róbcie a o pieniadze sie nie pytajcie!!!
zyczliwy 2009-12-15 18:22:57
zarzad"eko-przemu" to banda zlodziei!
wszystko pod siebie a ludziom wala! kirownictwo to [usunięte przez moderatora] bez szkoly i poganiacze.uprawnienia kupili na stadionie.ich odpowiedzi na pytania to[usunięte przez moderatora]. kierownik [usunięte przez moderatora] interesuje sie tylko toy-toy i do ktorego kibla wchodzi pracownik. tak ze wszystko ok. nic tylko robic!!!!
julitaa 2009-12-16 10:18:41
TO CO NAPISALI POPRZEDNICY TO PRAWDA ,PRACA JEST ALE O WYNAGRODZENIU ,URLOPIE A NOWET CHOROBOWYM MOŻNA ZAPOMNIEĆ .UMIĄ TYLKO OBIECYWAĆ.A PRACA NA STADIONIE W WARSZAWIE TO JUŻ CAŁKIEM NIWEYPAŁ.
ja 2009-12-16 12:49:22
Jak można tak ludzi traktować , banda głupków nawet kłamać dobrze nie potrafią ,sami sie obłowili ,to ludzi mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
archiwum xx 2011-01-28 10:58:46
Firma Alpine i Eko-przem i Tynk-Bud [usunięte przez moderatora] to firma która robi ludzi w balona.Jest firmami NIEWYPŁACALNYMI i Przekrętami!!!!!! Kierownik Stadionu [usunięte przez moderatora] z Alpine oraz kierownik z Eko-przemu to ludzie którzy nabijają swoje kieszenie a ludziom i firmą nie wypłacają!!!!! ten Stadion jest zbudowany z odpadów!!!Słupy główne są poprzesuwane oraz ścianki działowe z yutongu i silki. Niemcy co współpracują z tymi firmami ( Alpine i Eko-przem). Mam film z ukrytej kamery z tvn co się dzieje na terenie Stadionu!!!!Wszystkie niedopracowania na stadionie to Alpina i Ekoprzem tuszuje przed mediami i przed głównym sponsorem!!!
jeny 2016-05-20 21:20:33
heh, nawet jak brutto, to stawka jest bardzo ciekawa według mnie @eryk. Sam piszesz, że mało kto takie oferuje
Zostaw swoją opinię o EKO-PRZEM - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO-PRZEM