Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

gosciu

jak konkretnie zapytac sie to nie ma odpowiedzi o bzdurach kto z kim i czy maz zdradza to was interesuje

gosciu

walter kraft gmbh czy ktos poprzez ta firme pracowal w niemczech piszcie cos

ppp

nie licz na to to co w polsce musza to dadza minimum i finito maja swoich prawnikow warunki polscie i cacy

ppp

musisz spotkac sie ze stresem na ternie niemiec i znow polska ....... przyjechaa wywozic euro z niemiec przykre to ale tam prawdziwe nie uznaja polakow jeszcze inne okreslenia te epitety nie przypadly mnie do gustu i niechetnie 2 raza tam jade i chyba nie pojade za te pare euro sluchac nieprzyjemnych slow od niemcow niech oni sami tam robia chyba ze nie znasz jezyka niemieckiego to nie wiesz co oni mowia zle nas okreslaja nie polecam

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

ppp

ludzie pisza prawde a ta szuka namiarow wez poczytaj masz adresy kwestionariusz wypelnij wysli a ty czekasz az ktos cie za reke wezmie i pokaze a po zatym z prawej strony internetu masz firme machure i czego szukasz

ppp

nastepna ksiezniczka nie czyta postow obudz sie czarna alibaaboo

maria

jestem zainteresowana oferta pracy bardzo prosze o kontakt pod nr tel (usunięte przez administratora)

ppp

to sie nie wymydli do domu do chlopa przyjedzie bedzie bardziej doswiadczona lepiej bedzie to wychodzile ioch i ach i ojojojojjjooo

obserwatorka

Popieram Cię, byłam widziałam. Nawet "matka boska tunisowska" tam się puszczała. Są tacy którzy wiedzą która to. A jeśli chodzi o pracę to można by to znieść, ale trzeba by pracować z RUMUNAMI bo polacy to jedna banda. Gówno by zeżarli nie tylko z pod siebie.

ppp

agresja przemawia przez ciebie samotnosc i brak kawalka cieplego miesa hhhhhh to ze nma zone dzieci to powinien wiedziec o tym i napewno wie natomiast twoje glupie domysly nie sa na miejscu za pewnie razem ustaliliscie wyjazd do pracy za chlebem za poprawieniem jakiegos bytu jak masz problem to sciagaj go do kraju i grzeb sie w p o ll ss ki mmm gownie tu juz nic sie nie zmieni za duzo rencistow za duzo administracji to pozera polska gospodarke jak niemcy mowia tu potrzebnyu nie za duzy z wasikiem tylko na miesiac ot im pasuje to i jeszcze jedno te muzae co sa w kraju to moga byc ponownie czynne nie panikuj bo z przyjemnosci on tam do pracy nie pojechal a twoje domysly zostaw se na pozniej powinniscie sobie wyjasnic na miejscu wiele spraw a nie gdyby co by babskie gadanie zaufanie powinno byc wzajemne

ppp

czlowieku nie angazuj sie niech baba sama tam jedzie zobaczy a nie podpuszcza inna zeby cos sie dowiedziale kursuja eurobusy bilet tam i powrotny i wszystko sie dowie wtracac sie w czyjes zycie a po co masz byc kozlem pfiarnym jak ma inna to niech sam jej powie ich problem miej wiesdz dluzej zyjesz a baby niech garow pilnuja powodzenia

Aninimek86

Ponawiam pytanie Czy zna ktoś w Weissenfels w Tunisie na jeliciarni Arka mówią na niego Kowal lub Diabeł?? Ma tam jakąś panne czy wolny??Jeśli ktoś coś wie a nie chciałby w tej sprawie pisać publicznie podaję e-mail mojanonimekanonimowy@wp.pl koleżanka nie daje mi żyć żebym się coś dowiedział a z nim nie robię bo ja na rozbiorze niech ktoś się zlituje bo mnie baba zamęczy

ppp

to nie zupelnie tak jak piszesz tam pracowale 1 polak na pochodzenie ten fryc taki dran jest ze zaden tam z nim nie wytrzyma dokucza kazdemu przestawia parametry skrawania klucz nie tak połozysz zlosc ma na wierzchu trafilem w nieodpowiednie miejsce nie poleca

do ppp

Tak właśnie jest. Jeździcie tam na zwykłe kures+two, pijaństwo i złodziejstwo. Robicie z siebie wielkich Panów tylko rządzić, traktować innych jak popychadła i (usunięte przez administratora) norny na pokaz. Tak żeby innym dupska się spociły. To Polacy są tam najgorszą nacją. Dobrze porównałeś tylko nie porównuj do Niemców popatrz w lustro. Sami tworzycie tam piekło. Mnie to nie odpowiadało dlatego pracuję w kraju.

@Anonimek86

blondynke na pewno i to nie jednaaaaaaaaaaaaaaaa hahaaa

@ppp

Dobry żart ale pytam serio

ppp

polacy nie potrafia pracowac tak mowia bo za duzo jest rencistow za duzo ludzi pracuje w administracji to pozera pieniadze niedlugo niemcy naucza pracy znow bedzie rozczarowanie slowem jednym nie nawidza polakow nie oszukujmy sie prawde mowmy nie jast tak pieknie jak pokazuje w telewizji jest odwrotnieeeee

ppp

kobieto nie psuj w glowie chlopakowi zaslepiona jestes euro skrzywienie psychyczne pozostanie mu na cale zycie mika zastanow sie co do namowy odradzam pojedz do oswiecimia i zobacz co oni robili z twoim dziadkiem babcia i to wsrod nich nadal funkcjonuje trzeba przypomiec te muzea moga sie stac wkrotce aktywne daja to poznac na ulicy w pracy juz chyba ci lepiej nie potrzeba uswiadamiac

gooooosc

Witam, wyjezdzam z chlopakiem do Rhedy. Mamy tam kolezanke. Chlopak bedzie tam pracowal za sprawa pana z Rhedy, ktory pomogl mu sie tam dostac, ala posrednik. Nie mylmy z wyjazdem za sprawa polskich agencji, bo my jedziemy tam na wlasna reke, na pokoj. Powiedzcie prosze jak jest na wozkach? I praca niby od poniedzialku do soboty po 8 godzin. Bardzo sie boimy, bo tyle zlych opinii.. Ale i tak zaryzykujemy, jednak prosze cokolwiek napisac, jesli ktos byl prywatnie badz nie prywatnie na wozkach przy ladunku i rozladunku tirow.

@gooooosc

nie czytasz postow zaslepiona jestes czym sie kierujesz ludzie jasno pisza i to jest prawda bylem pracowalem powrocilem nie ma zadnych 8 godzin tyrasz po 10 godzin zapomij ze bedzie kasa masz pracowac efekt koncowy na koncu mysliusz jak wiekszos polakow liczysz euro x 4 tak sie nie nastawiaj chleb kosztuje 3,20e mieszkanie jak sobie wynajeliscie napewno 500e zaplacicie i co wam zostanie a tak slodko tam nie ma ja powiem pracowalem 5 tygodni i o te 5 za duzo nie te niemcy co byly 24lata temu zwrot o 180stopniiiiiiiiiiiiiii nie polecam

mika
@gooooosc

W takim wypadku to nawet ja bym pomyślała o pracy. poznałam kogoś kto pracował na spedycji. Również polak i nie był powiązany z żadnym pośrednikiem. Raczej nie narzekał. Jedz i życzę powodzenia.

byłem zwątpiłem

dziś wróciłem z zakładu do Polski , posiedziałem niecały tydzień pierwszego dnia zabierają Ci dowód potem dwa dni latasz po urzędach i podpisujesz mase papierów 4 dnia masz pierwszy dzień pracy o ile pracą to można nazwać głośno zakład wielki że się gubisz idąc na przerwe za co pózniej masz zjebke więc nawet nie opłaca się na przerwy chodzić ,tyrasz po 12 godzin i nikt Ci nawet nie powie że już koniec jak jesteś nowy, jak Ci nie wychodzi jakaś czynność ganiają Cię po zakładzie do coraz to innych czynności , mieszkania to inny świat gorszy świat syf brud i pełno naćpanej i pijanej patologii,pokoje nie zamykane więc laptopy ,kasa ,żarcie ginie ,mieszkasz około 20 km od zakładu albo jesteś swoją furą i menele chcą z Tobą jezdzić jak odmówisz porysują Ci furę itp jak nie masz auta to każdy sobie rzepke skrobie albo płacisz 2 euro dziennie jak ktoś ze zmiany jest w domu albo na własną rękę rowerem albo pieszo 2,5 godziny ale odradzam po padniesz na pysk zanim zajdziesz do pracy .jak masz kogoś na utrzymaniu kredyt itp i musisz tyrać to może wytrzymasz ale aby zarobić na coś dla siebie to za 300 godzin i około 1000 max 1100 euro odpuśc sobie prace z murzynami rumunami i brygadzistami katami

@byłem zwątpiłem

pisalem o tym samym na innym poscie to samo zobaczylem popracowalem 1 dibry miesiac powrocilem i wiecej nie pojade do dupy niektorzy to se za duzo wyobrazaja za duzo licza i jeszcze jedno niemcy za duzo glowe do gory podnosza sa za pewni siebie te muzea co sa na terenie polski moga sie uruchomic i to nie dlugo zastanowcie sie bardzo dobrze zanim pojedziecie ja juz nie pojade i odradzam innym w zle strony trafilem w niemczech mam negatywne opinie nie polecam jestem tez wkurzony na te baby co sa opiekunkamy u niemcow nie dosc ze ojcow dziadkow mordowali na terenie polski to taka jedza jedzie do nich i jaja myje starym esesmanom no jak taki ma 93 95 lat to on dobry byl on byl w ss wermacht co robil z narodem polskim to niemki niech mu dupe myja ba nawet kilka dni temu w krojsbergu szkole podstawowa postawili nadajac jej nazwisko zbrodniarza oswicimia hessa a polunow to w d u p ie maaaaaaajaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG