Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

?

w niemczech ponad godzin od bardzo dawna nie ma jedynie za wybranie godzina za godzine jak dluzej sie zostaje a nie ma 50 100 jak w polsce ponad godzinowki sie nie oplaca bo podatek za duzy i to bardzo duzy napewno ustae wam stawki od 10e wzwyz ja tu nie jestem ekonomista tylko z kolegami z niemiec pisuje ba sam x lat temu pracowalem u nich przechodzilem to za nrd byly sonderschiht ponadgodziny dodatki lepiej sie zylo natomiast jak sie zjednoczyli stawki godzinoe tyle i tyle nie wolno bylo porownywac sie z kolegami na konto kasa ba nawet przedluzali wplaty do 20dni roboczych bank swoje operacje robil pomimo ze zaklad wplacil do banku 1 dnia miesiaca to 20 mozna bylo z konta korzystac byly wtedy pieniadze natomiast sam jestem ciekawy stawek niemieckich warunkow jakie wam dadza bo wybieram sie do was do pracy poczatek lub polowa listopada gdyz tu nie mam pracy niestety od kilku wiosenek dorywcza robota na rachunek zlecenie (usunięte przez administratora) sami po kilkaset zl podwyzki dostaje pensji maja po 25000tys zl aludziom najmizsza 1600brutto i umowa w biurku ot polska demokracja pozdrawiam

?

to jak to rozumiec....zwieksza sie skladki, podatek....zmniejszy sie ilosc przepracowanych godzin ...a co z stawką godzinowa?

ano

czyli jednym słowiem kiepsko bedzie, jelsi ktos zarabia 1tys euro to malo co mu zostanie i jeszcze odjąc zywonosc, paliwo.. to samo moge zarobic w PL.

ano

Witam, moze ktoś mi napisac o co chodzi z tym niemieckim ubezpieczeniem. podobno maja wszyscy przejsc na to,

gosciu
@ano

na warunkach niemieckich to praca jak wyzej pisalem 38godz tydzien ponadgodzin niema kawalerowie po26r placa najwyzszy podatek czyli bykowe odciagaja na muzea 1 procent i na wyznanie 1 procent i za lozko w hotelu tez 150 e na miesiac tak ze kasa okrojona jak miesiecznie ze 200e ktos odlozy to dobrze bedzie ale skladki emerytalne bea sie liczyc ba z tego co z kolegami z niemiec sie kontaktowalem to tonoc 10lat trzeba przepracowac to sie do emerytki niemieciej liczy jak do polskiej to nie wiem ale mam madzieje ze to sie bedzie liczylo w koncu jestesmy w uni

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

gossc

Napiszcie prosze jak jest na frosci...ile naczep sie robi na zmianie ...czy trzeba [usunięte przez administratora] na 100 % mozliwosci czy raczej nie jest tak ciężko.

grudziadz

truedno sie dostac do tej firmy ? i czy duze zarobki ile wynosi penja co miesiac w przeliczeniu juz na polskie

@grudziadz

dostać się trudno , a zarobić można +- 4koła na polskie

sanio

moim zdaniem urzedy pracy powinny byc zlikwidowane one nie spelniaja i nie zapewniaja ludziom pracy w krajach osciennych to agencje pracy szukaja pracownikow proponuja jakies zatrudnienie socjal ma byc ba zakadow pracy nie ma tu sie nic nie oplaci tylko sciagaja obce kapitaly ludzi na czarno umowa w biurku jak sie nie podoba to 40 na twoje miejsce wiec musimy emigrowac czy to tak ma byc

gosciu

na poczatku listopada organizuja grupe prosze odpiszcie mam kwestionariusz zlozony pozdrawiam

Lamps

Jedzie ktoś z Podkarpacia teraz na weekendzie ?

Lamps

Jedzie ktoś z Podkarpacia lub Małopolski do Toonisu na 21.10.2013 ?

Verl

Pracowałem w tunise przez pół roku, przez firme Machura, ogolnie praca nie jest zła, sezon lestni robi sie karkowke i szaszlyki a zima wolowine, wszystko byloby supoer gdyby nie polscy kierownicy ktorzy biegaja(usunięte przez administratora) przed niemcami a my zwykli pracownicy na tym cierpimy, duzo stresu i duzo godzin, jak jest sezon lub tzw akcja to 12 godzin nonstop gwarantowane, nawet w soboty i niedziele, a kierownictwo? najbardziej ogarnieci sa (usunięte przez administratora)ogolnie za ta robote co tam sie robi to kasa jest mała,(usunięte przez administratora) w zaleznosci od godzin i stawki, ogolnie nie polecam.

@Verl

nie jest żle tylko trzeba chcieć pracować

JA
@Ewa

Ewa- a jak długo Ty tam pracujesz? i czy możesz napisać na jakim dziale??mieszkasz w Verlu/? - bo mój mieszka w Redzie .Chciałabym zadać ci pytanie -tylko nie wiem czy chciałabyś popisać?

Tonnies
@JA

Pracowałam rok temu na TK mieszkałam w Redzie ale po nowym roku wybieram się znów do pracy

@JA

Pracowałam rok temu mieszkałam w ale po nowym roku znów wybieram się do pracy

sanio

w niemczech 38g tygodniowo miesiecznie 148g pracy nadgodzin wybranie godzina za godzine platne nadgodziny nie sa podatek za duzy ba i kawalerowie po 26r płaca bykowe niestety 1 pr na muzea i na wyznanie prawo niemieckie

kubica

ludzie...polak nie śpi, tylko kombinuje.ja pracowałam w tunnisie przez cztery miesiące.bardzo,bardzo chciałabym wrócić spowrotem.pracowałam na szaszłykach.ja pracy się nie boję więc dla mnie było super.w polsce pracowałam po czternaście godzin za 1.800 zł miesięcznie.nie pierdulcie o zwolnieniach.mnie z zakładu wzięło pogotowie leżałam w szpitalu trzy tygodnie obecnie jestem na zwolnieniu w polsce.za wszystko płacił zakład.nie ośmieszajcie się jako polacy i zastanówcie co piszecie.

bzdury piszesz

tv

nie martw sie o mój czas. pytam kogos kto wie co opłaca sie załozyc za antene i gdzie warto kupic. Z polski najlepiej? Ja pracuje w Niemczech a tv przyda sie dla mojej kochanej która do mnie przyjedzie. chcemy miec normalny dom

Fasel

Hmm aż ciarki przechodzą gdy się to czyta....Nie będę się wymądrzać ani udawać wszechwiedzącą o Tooniesie ale byłam tam niedługi czas jako pakowacz na korei i wcale nie było aż tak źle.Fakt faktem jest praca fizyczna ale do zakładów miesnych nikt chyba nie jedzie po to aby stać i patrzeć i jeszcze z tego kasę brać?Moje zdanie jest takie że praca jest pracą i trzeba harowac i ból fizyczny jest do wytrzymania, natomiast najgorsze tam jest nastawienie psychiczne i to jak ludzie a w szczególności Polacy potrafią dokopać.Jest nawet przysłowie:JEŚLI POLAK ZA GRANICA CI NIE ZASZKODZI TO CI POMOŻE.To jest racja.Aczkolwiek poznałam tam kilka naprawdę porządnych ludzi.Teraz staram się tam wrócić ale okazuje się ze przyjazdy są wstrzymane-bynajmniej na ten dział na który ja chcę jechać, a poza tym CAŁY ZAKŁAD PRZECHODZI NA NIEMIECKIE WARUNKI. TZN NA NIEMIECKIE UBEZPIECZENIE TAKŻE już chyba tu nikt nie będzie miał wątpliwości na jakich warunkach lepiej, bo z tego co wiem to przez to właśnie niemieckie ubezpieczenie zarobki będa mniejsze.Pozdrawiam:-)

sanio

tam masz pracowac a nie tv polskie ogladac jestes na obczyznie gosciem ogladaj tv miescowe masz duzo do wyboru a jezyk swoja droga to jest przydatne przynajmniej z osluchania bo ja mam w jednym paluszku jak pojde do sklepu to ajne flasze byta pokazujac paluchem hahahaaaa

TV

jaką warto kupić i założyć tv zeby miec polskie kanały? Jaki dekoder? Ile to kosztuje?

byly pracownik

a co się dzieje na wołowinie podobno dużo ludzi zjechało od wakacji i zarobki takie jak u nas w Warszawie czyli po 3 - 4 tysie poco tam ludzie siedzą to sam się dziwie

grzes

szuka ktos zakwaterowania na terenie Rheda lub Gütersloh tel.01633601062

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG