Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

gosciu

czy ktos pracował w wojfsburgu na pakowaniu miesa odpiszcie

on

stesknilem sie za verlem

sanio

wpisy zero telefonow zero adresow zero imion lub ksywek cenzura jak za prl

chętna ...(usunięte przez administratora)

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

on:)

A co tam sie dzieje we verlu

gosciu

a gdzie sie podzialy panie (usunięte przez administratora) czyzby mezowie zjechali wiele sie zmienilo pozdrawiam

@gosciu

wpis imion usuniety juz 2 razy

abc

poda ktoś nr do niemieckiego biura bo w polskich nic nie wiedzą

@abc

nic nie wiedza bo nie maja przyjec do pracy zagranica pewnie po nowym roku ja dzwoniłem kwestionariusz cv tez pozdrawiam

@abc

tez dzwonilem do niemieckiego biura odezwała sie jakas pani beata i prosze do polskiego posrednika my nie przyjmujemy taka odpowiedz otrzymalem finito ba znalezienie pracy po 50 graniczy z cudem moze wy mlodsi wiecej macie szans próbujcie pozdrawiam

hotpil

Był jeden co poszło mu kolano i też musiał wracać.Nie wiadomo czy je wyleczył czy jak. Takie zasady, tam potrzebują siły roboczej a nie rehabilitujących się dopóki się nadajesz będzie ok ale w razie uszczerbku na zdrowiu do domu bo na twoje miejsce czeka setki kolejnych. Ehh!

@hotpil

wczoraj sie dowiadywalem o przyjecie do prcy nie maja prosze czekac lub sobie w innym miejscu zalatwiac prace ograniczony limit przyjec

to ja
@hotpil

A na jakim dziale pracował ten któremu poszło kolano?

hotpil
@to ja

Był na pakowaniu taki w okularach nie za stary może około 40tki.

ble

wczoraj byly na chiny i na froste 40 0s0b

egon
@ble

Dzięki za odpowiedz, a gdzie się najlepiej kontaktować w sprawie przyjęć?

e.e.e
@ble

Na chwile obecną są wstrzymane przyjazdy z tego co mi wiadomo. Podobno tak ma być do nowego roku,ale nigdy nic nie wiadomo tu się wszystko bardzo szybko zmienia.

@e.e.e

dowiadywalem sie dzis po nowym roku beda przyjecia

marcys
@ble

przyjęcia są tam, cały czas co dwa tygodnie a czasem nawet co tydzień

@marcys

czy ktoś pracuje tam z kutna? wybieram sie tam do pracy,prosze o kontakt na meila.. maja3717@wp.pl pozdrawiam. piszcie chce wiedzieć o tej pracy cos czy warto tam jechać.pracowałam w konner w niemczech o iam było spoko ale małe zarobki

egon

orientuje się ktoś czy są jakieś przyjęcia ?

lulu

skrecenie nogi to maly uraz trzeba bylo na butelce od piwa masowac poprzez staniecie i toczenie na niej plus kapiel w soli kuchennej stary sposob kwestia 3 dni a nie latac po lekarzach a szpicle to byli sa i beda polaczki za soba nigdy nie szli i inie beda sobie pomagac jedynie w przeciwna strone

Polak

Ja bylem w tunisie 3 miesiace w momencie kiedy skrecilem noge kazano mi sie zwolnic i jechac do Polski i jak sie wylecze to przyjechac ja z ta noga pracowalem ale ktos donosil pewnej pani z SB wiadomo komu i kazali sie zwolnic

Czy ktoś jedzie do Rhedy przez Legnicę w połowie albo ostatni tydzień listopada?

ya

mój tam był troche i juz jest w domu...jak ma mnie (usunięte przez administratora) na odleglość to niech lepiej robi to w domu zawsze mam lepszy zasięg ;D a tak na marginesie znalazl prace i wcale dużo mniej nie zarabia więc jaka logika by rodzina nie byla w komplecie? dodam że zanim wyjechal też uwazal że tutaj przyszlosci nie ma i zarobki male...jak się chce to się znajdzie. fakt tutaj tez wymęczony pracą jednak nie mniej niz tam!

niezniszczalny

wasze sympatie powinny trafić na"SB"tam jest najwiecej dni wolnych od pracy !

@niezniszczalny

NIEZNISZCZALNY!! zazdrościsz, że mają pracę i mogą być co 2 tygodnie w domu??wiem co się dzieje na SB - więc ,,nie życz komuś tego co innym niemiłe" - bo takie przepowiednie mogą się obrócić przeciwko tobie.

sanio

tu sie wiecej nic nie dowiesz kazdy na swoj stroj bo mam kredyt taka inicjatywa jest wsód pracujacych na swmieciowej umowie cisza i a co dalej zamkniety temat taki jest polaczek nic mobilnosci nie mysli o jutrze natomiast te urzedy pracy to szkolenia robia sobie kase i stoleczki utrzymuja a pracy nie zalatwiaja gdyz nie ma zakladow pracy jaks oferta 1 sie pokaze zwoluja ze 200ludzi nie dosc ze nie maja pieniedzy to im na dojazdy wyciagaja kase idootyzm powinni zlikwidowac te pup pootrzebne sa przedsiebiorstwa zaklady pracy jak dlugo narod ma tak biedowac i wloczyc sie po emigracji rozlaka do niczego dobrego nie prowadzi w kraju nasciagali obce firmy oni trzepia walute ludzi za niewolnikow maja niektorych polackow zrobia brygadzista lub kierowniczkiem dadza 4000tys zl wielki pan ba probuja lac pracownikow a robolowi dadza to co musza 1200 zlociszow i ciesz sie bo kopa d u i za brame to chore jest gdzie mobilnosc gdzie solidarnosc pytam sie to tak demokracja ma wygladac duzy podzial spoleczny wstyd mi za lata 80 gdzie walczylismy o lepszy byt jak widze to kolosalny zwrot nastapil o 180 stopni wiec tulajcie sie moi dziatki

@sanio

moja druga połowa pracuje od lat na rozbiorze i zarabia 1.100-1200 euro w zależności od godzin.umowa nie jest aż tak bardzo śmieciowa , skoro ma odprowadzany zus, zdrowotne ,rentowne i inne takie rzeczy ,najgorsza sprawa to rozłąka , bo przyjeżdża tylko co drugi piątek - więc 2 razy w w miesiącu na weekend.

@żona

do zony: może pani mi powiedzieć jak wygląda praca w święta bożego narodzenia i sylwestra (jak idą do pracy) bo moj M pracuje od niedawna na rozbiorze i jestem ciekawa, jak to bedzie wyglądać. a z tego co Pani pisała to pani mąz pracuj juz od lat wiec jak to wyglądało w zeszłym roku itd.

@ano

ano! mój mąZ zawsze pracuje w wigilię i przyjeżdża dość późno - tak że do kolacji siadamy między 19.00-21. ma wolne 2 dni świąt ,ale już w drugi dzień Bożego Narodzenia wyjeżdża, pracują też w sylwestra, ale zawsze na wieczór jest w domu- więc dacie radę. zależy to jak daleko ma do domu z tunissu , bo mój ok.700 km.pozdro. jak będziesz chciała coś wiedzieć - to pytaj - postaram ci się odpisywać

@żona

super, dziękuje za informacje, no własnie moj jest na 1 na rano, i tez ma ok 700km.(wielkopolska). to dobrze ze choć na święta, będzie. no a co z sylwestrem to chyba zalezy o której skończą w ten dzień.. tak żeby w miare zdązyć. Pamiętasz może o której kończą w sylwestra?i czy to zawsze z roku na rok tak chodza. a dzis tez do pracy szli...

@ano

ANO- nie pamiętam dokładnie o której kończyli w sylwestra- ale najpóźniej był ok17.00 i wyjeżdżał w nowy rok po południu. A jak często twój przyjeżdża do domu??

@żona

Do Żony, co dwa tyg. dzis był w pracy wiec za tydzień przyjedzie.

gosciu

nie wiem dokladnie na poczatku listopada maja dzwonic zakceptowali kwestionariusz chyba jest jakas szansa zobaczymy pozdrawiam

ktoś

Witam, czy Kolega wybiera się na FROSTE do pracy ? ja pracuje na froście już trochę czasu, wiec mogę powiedzieć jak tam jest...

gossc
@ktoś

Witam.Takie mam plany czekam na telefon. Napisz jak tam wygladaja zmiany w jakich godzinach. Czy robi sie samemu czy w wiecej, w jakim tempie sie pracuje jak z temperatrą. Czy soboty tam sa wolne. Dzieki za odp.

gosciu

to nie przypuszczenia bo x lat wstecz pracowalem na niemieckich warunkach one sie nie zmienily nadal jest to samo ba w sumie to 27 miesiecy mam pracy w gmbh fleisch i niemiecka ksiazeczke zdrowotna z numerem komputerowym tak to nie przypuszczenia

?

Ale widze ze to sa Twoje przypuszczenia, a moze ktos kto pracuje w Tonnies napisze jak faktycznie bedzie po zmianach i od kiedy będą. Napiszcze proszę jak jest na froscie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG