Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

xxx

czy na uboju robi endiu ze stargardu szczecinskiedo????

piotr

przepracowalem tam w sumie 3 lata,na sb i tk,w latach 2006-2010,bylo ciezko ale nikt nie mowil ,ze bedzie lekko,trzeba sie bylo przyzwyczaic i byc soba ,najgorsze byly dla mnie dni w ktorych jechalem do polski,niewiadomo bylo czy wyjazd sie uda,wtedy psycha siadala

RAFAL
@piotr

Witam psychika zawsze siada jak się nie ma innego wyboru to tak musi byc ja byłem tam i wróciłem i juz nie jade tam się nie da pracowac ale to spewnością wiesz pozdrawiam i życze powodzenia

RAFAL

lepiej tam nie jedz

piotrek

witam jade w poniedzialek do redy moge zabrac dwie osoby kontakt (usunięte przez administratora)

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

ROMAN

TEZ NIE POLECAM TEJ PRACY BYŁEM I WIEM JAK TAM JEST DOBRZE TU OPISUJĄ WSZYSTKO SIE ZGADZA TEZ DOCHODZIŁEM DO SIEBIE I JESZCZE JAK NA MYSL MI PRZYJDZIE JAK POMYSLE O TYM ZAKŁADZIE TO MI SIE ZLE ROBI.WIADOMO W PL PRACY NIE MA I CZŁOWIEK JEDZIE BY LEPIEJ ZYC.TEZ NIE WIEZYLEM DO KONCA TYM POSTOM ZANIM POJECHALEM .AKURAT TRAFILEM NA MIESZKANIE GDZIE BYLO SUPER CISZA SPOKUJ ZERO ALKOHOLU.....ALE TO JAK SIE ZORIENTOWALEM TO MIAŁEM FARTA ALE W OKOŁO LEPIEJ NIE PISAC WROCIŁEM PO MIESIĄCU DO DOMU I DALEJ NIE BYŁO PRACY ALE JAKOS SIE OGARNĄLEM I WKONCU ZNALAZŁEM I WOLE ROBIC ZA NIZSZA STAWKE W PL JAK TAM JECHAC I ROBIC Z SIEBIE NIEWOLNIKA PRZEZ POLACZKOW.BRYGADZISCI JAK WIDZIALEM NA SWOJE OCZY NP USZATY RUDY JEST JAK GESTAPO WREDNY,I POGANIA LUDZI ODRADZAM WYJAZDU CHYBA ZE KOMUS SIE TO PODOBA TAKIE ZYCIE A JUZ NIE MOWIAC Z TYMI ZMIANAMI WSTAJESZ O 1.30 W NOCY AUTOBUS O 2 A PRACA OD 4 WIEC CZEKASZ 2 GODZINY NA NIBY TEJ STOŁOWCE A POTEM ARBAJT DO TEGO NALEZY TOBIE SIE 30 MINUT PRZERWY NA 8 GODZIN A JAK BYLEM TAM TO ANI RAZU NIE BYŁO PEŁNE 30 MINUT TYLKO 15 MINUT I TO JESZCZE ZALEZY OD WIDZI MI SIE......NIE PISZE TAK BO MOZE KTOS POMYSLI ZE MI SIE NIE CHCIAŁO PRACOWAC JESTEM JAKI JESTEM I PRACY SIE NIE BOJE BYŁEM NA UBOJU ALE CO MOZNA WYTRZYMAC TO MOZNA A NA TASMACH PRZY ROZBIORZE LOPATKI CZY SZYNKI TEZ SLYSZAŁEM TAM NA MIEJSCU ZE KICHa JESZCZE GORSZE TĘPO A LUDZI MAJA TEZ ZA NIC JAK BYLEM TO RUMUNI MIELI WIECEJ OD POLACZKOW NAPRAWDE NIE POLECAM ZANIM TAM POJEDZIESZ ZASTANOW SIE 10 RAZY.......POZDRAWIAM

lisek
@ROMAN

zależy od stanowisku na pakowaniu nie jest tak źle ale na rozbiorze wieprzowiny patola

@lisek

wiem

Kazik

Jakas panienka co ja swedzi to jom podrapie

jio

ciapate tam robić nie chcą ale glupi polak robi a potem z podkulonym ogonkiem do kraju i rente wyrwać straciłeś tam zdrowie to niech oni ci dadzą

kaska

co na tych działach SB, TK sie robi ,? bo zastanawiam sie nad wyjazdem . A oprocz tych działow sa jeszcze jakies .?

xxx

czy robi na uboju endiu{ANDZEJ ZE STARGARDU SZCZECINSKIEGO SIOSTRE MA W SZCZECINIE NIECH PODA TELEFON ALBO NA FACEBOOK

lisek

odradzam wyjazdu(usunięte przez administratora)

????

m

prawda co pisze seba

Marys

dzieki za rzeczowa ,konkret odpowiedz--spadek zarobkow wywolany zmeczniem czy czyms innym?zarobki uzaleznione od dzialu na ktorym pracujesz ,jak godzinowo?ale widze ze nie polecasz i nie wrocisz:)

@Marys

a ile ty masz lat jak sie mozna spytac?

@Marys

a ile ty masz lat jak sie mozna spytac?

@Kazik

38--ISTOTNE?

@Marys

to cie beda brac!te chlopy

@Marys

Tak , spadek zarobków był spowodowany małymi zamówieniami , jak już jechac to żeby robote tak od kwietnia zacząć. Naprawdę nikomu tego obozu nie polecam , chyba że ktoś ma pętlę na szyji , komornika itd . Byłem , zobaczyłem , nie wróciłem ... i nie wrócę :)

rrr
@Seba

kiedy byles i wrociles

@rrr

od Marca do grudnia 2013 .

Marys

witam mam jecha w grudniu przez MS MEAT Sp do Rheda-Wiedenbrück prosze o konkretne info na temat zarobkow,godzin,odleglosci do roboty z hotelu i mozliwosci dojazdow do niej,bede wdzieczny za wszelkie prawdziwe opinie jesli ktos sie wybiera w okolicach 15 grudnia chetnie sie dogadam do transportu info na marinara@wp.pl --dzieki

@Marys

Zależy jak trafisz - ale z reguły 18 km , z Verla ( sama patologia z całej Polski tam mieszka) . Możliwośc dojazdu ? jak nie masz swojego auta , prosisz się ludzi z Twojej zmiany żeby Cię podwozili ( daje sie 1 -2 euro w jedna stronę) . Praca tragiczna - czy jesteś na dziale SB, TK czy na rozbiorze - jedno wielkie g ó w n o ... Krzyk , chamstwo , a liderzy ( Buraczane Polaczki ) mają Cię za zero . Chyba że jesteś jeszcze większym chamem od nich , ale im się raczej nie dorówna . W Polsce by mieli od razu kręcenie wora po robocie ... Zarobiłem 3 razy po 1100 euro w 2013 roku , później juz po 800 , 700 euro ... i zjechałem do Polski . Dochodziłem do siebie prawie 2 miesiące , ból rąk , kręgosłupa ... pierwszy raz płakałem w pracy, na Niemieckiej ziemi .

gosciu

jeszcze troche ludzie nie maja pracy w calej polsce niech prezydent da nam premier da nam prace zaklady chleb coraz gorzej sie robi niemcy nie wszystkim oferuja zatrudnienie do 45 lat prosze widzicie i niech mi nie pisza ze tam starsi tez pracuja sam dowiadywlem sier w poniedzialek zeby mial pan 25lat i ze 20 lat stazu to chetmnie zatrudnimy kpiny se robia

gość

Najlepszy biznes robią busiarze co zawiozą to zaraz zworzą :)

gosciu
@gość

trafnie piszesz ze busiarze bo oni tylko transport oferuja praca w zakladach miesnych nie jest lekka praca tony trzeba przewalic no i do specyficznego zapaxchu przyyzwyczaic sie trzeba dostana ubranie gumiaki zestaw nozy stalki i do roboty a tu mlode raczki do pracy nie przyzwyczajone tylko komputer i wersalka to pozniej rozczarowanie zaraz po pierwszym dniu wracaja na chleb ciezko zapracowac a w polsce rozowo nie jest tez brak pracy zakladow przemyslowych i sie nie zanosi zeby byly buduja drogi autostrady modernizacja kolei pendolino w glowie tym sa zachwyceni bo ja nie ono jest mi nie potrzebne tylko dla warszawy gdanska krakowa wroclawia na niejszych stacjach sie nie zatrzymuje wlochow dorabiaja zamiast polskie pafawagi uruchomic w poznaniu wroclawiu ludzie by prace mieli szukaja obczyzny dorabiaja obcych kapitakistow to samo i zaklady miesne polikwidowali zniszczyli tak duze zaklady miesne byly w plocku ostrodzie mlawie szereg gs owskich malych masarni teraz klepia wedliny bez smaku z byle czego nawet kielbasy ze sloniny by robili dodaja emulgatory i za 8,80 sprzedaja uruchomic te male masarnie gsowskie to jest to jestem zaaaaaaaaaaaaa i smacze by bylo swieze

mario

jak sie zalogować do pracy jakis adres numer link dzieki

Kazik

Wie ktos gdzie pani Kinga Sobanska Mieszka?

x
@Kazik

Oelde - żona Jakuba

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG