Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

frycu

Dzieki wielkie kolego za wyczerpujace informacje i za rady. Pozdrawiam

frycu

a cos wiecej, tak jak w polu ? taki zapierdol ? i jak sie tam mieszka po ilu w pokajach ?

igir
@frycu

ja jestem tu 2 lata, zapier...jest , ale na pewno zarobisz więcej niż w polu.warunki mieszkaniowe dla początkujących mają dużo do życzenia , ale jak się uprzesz to wytrzymasz, w pracy nie licz na ,,kulturę" -poganiają cię jak psiaka, wracasz padnięty , najlepiej weź sobie żarcie w słoikach z domu albo mrożonki , bo będziesz miał siłę aby tylko podgrzać . Jest ciężko , brak przyjaciół , naucz się ,, nie narzekać//; i trzymać gębę na kłódkę , nie skarż się tylko rób to co ci karzą, odrzuć emocje , jeżeli teraz nastawisz się że zamienisz się w robota - i ,,trzy małpki" to jest ,, nie widzę , nie słyszę , nie mówię"-to wytrzymasz najtrudniejsze 3 miesiące , potem sobie poukładasz i się przyzwyczaisz. ja tu jestem bo mam komornika do spłacenia i rodzinę na utrzymaniu , daję radę,zarabiam 1000- 1100 euro,a w pokoju to najczęściej ,,jak w internacie jeden na drugim,ale z czasem może sobie załatwisz coś lepszego , jeżeli musisz jechać to przyjeżdżaj ale nikt tu ciebie nie będzie głaskał, powodzenia

frycu

Oplaca sie jechac czy nie? pracowalem rok temu w niemczech przy warzywach to mialem placone 4.8 euro na godzine nie za wiele tyle ze po 13 godzin dziennie to cos sie zarobilo, wydaje mi sie ze w niemczech bez jezyka ciezko zarabic powyzej 5-6 euro na godzine, opowie ktos kto pracowal w tym tunisie bo wyjezdzam 1 czerwca tam i chciaby wiedziec co mnie czeka, z komentarzy to nie wiem co juz myslec czy jechac czy nie, moze ktos wrocil zadowolony ? ;)

frycu

Witam jade do tunisu na 1 czerwca, jak wyglada tam praca bo komentarzy jest wielei i nie wiadomo czego sluchac, jesli moglby ktos opowiedziec co tam pracuje/pracowal jak wyglada praca, mieszkanie, zarobki?

@frycu

jasno pisza bez komentarza powiem ze wiek emeytalny niemcy obnizyli jest juz do 63lat polacy nadal 67 a co do pracy bedziesz pracowac na ich emerytury

kolis
@frycu

czesc o ktorej godz bedziecie w Wroclawiu .Ja tez jade na 1 czerwca .Na jaki dzial jedziecie.ja juz bylem w tamtym roku .

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

yyy

no murzyn wiadomo ale sa inni beda robic tam wojna jest tluka sie ludzie uciekaja widzis jak przez moze srodziemne statki przeldowane plyna z ludzmy do europy zakawalkiem chleba i zycie chroniac

kolo

Po tureckiej wtopie niemcy nie są chętni a murzyn w takim tempie pracowac nie bedzie

emigrantow z afryki sciagna beda pracowac za 1euro

haha

Zgadzam się z opinią Kaji. Nie dość że jak w obozie pracy to jeszcze nie tylko majstrowie ale i współpracownicy Cię gnoją. Jeżdzą po Tobie jak po tych świniach co mają na taśmie. Patrzą ile czasu wytrzymasz, jak twardy jesteś i czy przyjechałeś do pracy czy się obijać. Zapraszamy do Tönnies do pracy wszystkich kozaków :) idą zakłady przy taśmach kto ile pociągnie :) sa ludzie co nawet 1 gonitwy nie wytrzymują. Pieewsza gonitwa 3.5 h to nie tak dużo sa ludzie co 11 lat tyraja :)

yyy

co piszesz walenty mam kolege co w niemczech pracuje juz od 1980r ma 18 ,30e miesiecznie zarabia 2500 euro a wy my piszecie o 5e na godz na cukierki a zreszta ja sam pracowalem i mialm 1600e na miesiec po co szukasz posrednikow polskiech znasz jezyk sam szukaj pracy w niemczech i masz wiecej w du z posrednikamy w polsce administracja ma kase i 13 pensje i wszasy pod grusza a reszta umowo zlecenie bez zadnych swiadczen socjalnych huy jeszcze cos tam maja jak wyzej pisalem suwnicowy 3500tys miesiecznie po studial jak ma stanowisko 7000 zl w innych zakladach podstawe 1680 to co musza dac i ludzie sie godza to samo wniemczech posrednik 5 e ot rewelacja zlodziej zlodzieja pogania

yyy

no to i w kraju masz taka walute na budowie nawet w hucie w warszawie masz na suwnicy 3500zl to niemiec potrzeba i rozlake z rodzina jak bys napisal ze zarabiasz 2500e to tak bo niemcy tyle zarabiaja

Kazik
@yyy

Chyba w polsce niemcy tyle zarabiaja? nie masz pojeci co piszesz wdupie byl guwno widzial to po co do niemiec jecac w polsce dosc pracy! i dobze platnej pracy

jelen

Pracuje od 6mies. w Tunnisie i sie obawjalem przed przyjazdem. Praca nie latwa, ale da sie wykonac. Za mieszkanie nic nie place. Na kwitku wyplaty sa pierw doliczane okolo 50E i pozniej sciagane. Bylo mi tlumaczone ze to musi byc tak napisane dla urzadu skarbowego. Ale ja nic nie place. Pracujemy miedzy 8-11 godz. dziennie i na koniec miesiaca wysylam 700-900E do polski. Jak sie chce pracowac, to sie zarobi (25, m, rozbior)

rys

masz racje yogi to nieudacznik i gdyby nie lizal czarnucha to schodow by nie myl a tatuś mu robote zalatwial i gdzie by nie stal tam cos rozpieprzyl.palant brygadzista w białym czepku ha ha

popek

najleprzy jest pajac brygadzista z korei co mu tatuś robote zalatwil bo gdyby nie on to by tam wielki yogi kibli nie myl.przydupias czarnucha

pepo

to wszystko to wielie oszustwo wszyscy wiedza i w imie prawa tak ma byc smierdzacy kapitalizm jak sie za duzo iniesiesz zgnoja cie jak szmate do nikogo sie nie odezwiiesz kasa sie liczy i nic wiecej kasa kasa ty jestes bez zadnych praw masz tyrac tyrac i kase przynosic to wszystko w kraju tak sie dzieje tez jak sie nie podoba przed brama stoja tysiace ludzi masarni w polsce bedzie coraz mniej w niedziele w programie tydzien typowo rolny nadmienili ze rolnik co odstawi swiniaki do kazdego beda doplacali 50zl wiecej zeby nie produkowl nastepnych sztuk jest nadprodukcja zywnosci pelne magazyny maja miesa rolnik nastepnych sztuk nie sprzeda chlewnie puste beda ot rzadziciele niech z ruskimy nadal igraja zachód bedzie mial rynek zbytu a my puste chlewnie i zlikwidowane masarnie a ty do roboty za murzyna do tonnes reda wiedensbryk poprzez agencje machura vicbek itd po 200t na 8godz i 200godz miesiecznie i 800euro i bez socjalu

pepo

patrzylem na niemieckich stronach za praca znajomosc jezyka w mowie i pismie b2 jest praca stawki ciekawe 15,75 e na godzine plus premia no to juz cos polskie agencje 9e do 12 e na godzine no i dieta 20e do 25e za kazdy przepracowany dzien

kicz

wczoraj odwiedzil mnie kolega przed swietamy pojecjal z agencji z wroclawia do hanoweru do pracy dalimu 14e przepracowal tydzien i okazalo sie ze 6,20 euro plus 1200zl diety rzucil to w (usunięte przez administratora) z polskimy oszustamy obiecuja aby zwabic ludzi a guwno placa kwatery lozka pietrowe z wojska male pomieszczonko po kilku w pokoiku scisk leca (usunięte przez administratora) bo jak tu obmyc sie zjesc wypoczac po 12 godzinach harowy sami niech zapierdalaja jak twierdzi do rzadnego polka nie pojdzie do roboty oszust oszust oszust

mistrz
@kicz

praca jest zajebista.od 10 godzin do 17 godzin pracy .zapraszamy na wolowinę na pakowanie tych co za 250 godzin chcą zarobić 1200 euro

@mistrz

do zadnego polaka czy agencji nie pojde sam za pie rda laszszszs 300godzin i masz 1200e rob predzej od pie prz sie od pieniedzy prazesi maj kase i bryki z najwyzszej polki no nie kolego

maku

najlepiej samolotem na miejsce poczytaj se posty poprzednie to sie dowiesz

Witam,dostałam ofertę pracy w owej firmie i chciałabym prosić o obiektywne opinie na stanowisku pakowacz. Interesuje mnie takie informacje jak godziny pracy, zarobki, dojazd do pracy i samych Niemiec.

kicz

mialem okazje pracowac w zakladach miesnych na rozbiorze nie tak zle na ubojni to charowa tracalismy 8tys swin na jedna zmiane szok jalowek takich 250 300kg 300sztuk 8godz i czlowiek wykonczony jeszcze w akordzie na rozbiorze lub w chlodni zabawa na spedycji stres wozki 400kg i zaladonek na tiry dawaj dawaj jak kto nie sprobowal to nie wie ja mialem okazje 27 miesiecy pracowalem za te zarobione pieniazki dom w 225 postawilem czy tez to zrobisz pobudujesz

Z

O handlu żywym towarem słyszy się od dawna i mówi dużo,ale dziewczyny są naiwne niestety nie jedna jeszcze tak skończy. Dopóki będzie popyt to będzie i podaż.niedawno była afera z dziewczynami modelkami ,chyba również z WRocłWia, tyle że laski same wiedziały w jaki biznes wchodzĄ .A tobie praca w rzeżni nie odpowiada to Znajdź sobie w perfumeri albo sklepie zielarskim

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG