Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher

Pracowałeś w firmie Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Anka - 2014-07-24 10:16:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Już nie przesadzajcie i nie umartwiajcie się nad tym zakładem ...w Polsce też trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na SB i TK praca jest lajtowa fakt godziny przytłaczają bo niestety czasami miesięcznie można dobić do prawie 300....ale na innych działach pracuje się po 7-9 godzin ale adekwatnie praca jest cięższa....pamiętam jak płakałam z bólu ale się dało przeżyć i przyzwyczaić...a ludzie fakt świnie ale nie można sobie pozwolić i trzeba od początku pyskiem szczekać....
Patrycja to gdzie się mieszka tutaj jest mało istotne bo i tak wszyscy jadą na Polskę spod zakładu ważne jest to dokąd jadą czy akurat w kierunku Świecia czy Grudziądza...
zdjecie uzytkownika
bylem - 2014-07-24 18:49:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Polak pośmiewisko europy Rumun ma więcej godności. Za te 1000 euro minus koszty życia to eldorado dla bezdomnych albo zadłużonych. Tym co tak chwalą niech pracują tam do 67 roku życia
zdjecie uzytkownika
Sarawan - 2014-07-27 17:43:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ostrzegam przed tą firma właśnie zjechałem jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nie zakład pracy. Tempo olimpijskie zero poszanowania dla drugiej osoby mówią ci ty tu ku..a przyjechałeś zapier....ć czy leżeć !!! Rumuni maja wiekszą stawke godz. bo od lipca dostali kontrakty niemieckie a MS meet kroi kasę że już trzecie porsche stoi pod biurem. Lepiej zarobicie jako opiekuni do osób starszych bo napewno dostaniecie własny pokój, jedzenie i 1000 euro a tam zarabia się terar max 1200 i to godzin trzeba mieć 220. Ja wytrzymałem miesiąc chodź ciężkiej pracy się nie boje. na nożu wysiadają dłonie cały czas cie bolą że albo musisz codziennie być naćpany albo pijany. Szukajcie innych firm lub po przez znajomych.
zdjecie uzytkownika
Anka - 2014-07-27 20:21:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fakt tempo jest nie ukrywam ale tak jest wszędzie....w Polsce również ....na nożu ręce bolą jak cholera ale z czasem się można przyzwyczaić...na pomoc Polaka nie ma co liczyć to prawda,przykra niestety ...ale bywają osoby które pomogą i na które zawsze można liczyć...
zdjecie uzytkownika
salek - 2014-07-29 00:03:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
macie racje z tym zakladem tez tam bylem miesiac auswitz nie polecam polaczki polaczkom...........teraz pracuje w niemczech na niemieckiej umowie na caly etat czyli 164 godziny i zarabiam 1600 euro na reke i jestem zadowolony,doceniony
zdjecie uzytkownika
Bosek - 2014-07-29 08:47:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Żadne auschwitz. Co wy w ogóle piszecie. Przecież nikt nie ma przymusu tam pracować. Jeżeli komuś coś nie pasuje w tym zakładzie mięsnym w Polsce istnieje dużo innych. Na pewno nie jest to praca marzeń, chyba, że ktoś ma małe ambicje, ale zawsze jest szansa na zarobienie pieniędzy - pewnie nie najniższych, nie największych, ale mimo wszystko pieniędzy.Ofertę mięsną mają dosyć rozwiniętą - golonki, karkówki etc, także na brak pracy na pewno nie ma co narzekać. A to, że w zakładach warunki są jakie są samemu się nic nie poradzi. Trzeba powalczyć o swoje.
zdjecie uzytkownika
tiko - 2014-07-29 18:54:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca dla desperados z komornikiem w polsce na grzbiecie tyle w temacie dziekuję za możliwość wypowiedzenia się.
zdjecie uzytkownika
to ja! - 2014-07-31 07:06:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
to chyba opinia o mojej kobiecie. Interesuje mnie data- kiedy tam była?kto tam jeszcze mieszka z tym Hiszpanem?
zdjecie uzytkownika
AAAA - 2014-07-31 12:15:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
"ja" czy Twoje życie jest aż tak nudne,że musisz się interesować życiem innych osób...a może szlag Cię trafił,iż to nie Ciebie zerżnął tylko koleżankę???Żal i żenada....
zdjecie uzytkownika
bbb - 2014-07-31 18:55:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [AAAA - 2014-07-31 12:15:30]:
Wszystkie sie ( usunięte przez administratora ) ty AAA tez
zdjecie uzytkownika
hans - 2014-07-31 18:57:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
"Polacy muszą być tak biedni, by sami chcieli dobrowolnie jechać na roboty do Niemiec, bez łapanek"
zdjecie uzytkownika
AAAA - 2014-07-31 22:40:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [bbb - 2014-07-31 18:55:37]:
Ja się kocham [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to plotkarzy....
zdjecie uzytkownika
to ja! - 2014-08-01 06:54:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
DO ,,JA" - proszę odpowiedz na moje wczorajsze pytanie!
zdjecie uzytkownika
AAAA - 2014-08-01 22:39:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Trzęsą się tylko i wyłącznie przy moim facecie inni nie robią na mnie wrażenie...
zdjecie uzytkownika
bbb - 2014-08-01 22:45:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [AAAA - 2014-08-01 22:39:28]:
to przepraszam bardzo paniom serdecznie
zdjecie uzytkownika
Asia - 2014-08-03 10:33:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pszepraszam001799814439 niemcy
zdjecie uzytkownika
Jolka - 2014-08-03 11:34:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Asia - 2014-08-03 10:33:43]:
Zadzwonilam bardzo uprzejmy pan nie wieem co on ze mnom zrobiale chce jego e bez pierwszego zera dziekuje Asiuczuuc t
zdjecie uzytkownika
ala - 2014-08-03 16:17:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Jolka - 2014-08-03 11:34:40]:
wszyscy zboczency
zdjecie uzytkownika
michał - 2014-08-05 16:03:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zabiorę sie do tonisu jezeli ktoś ma wolne miejsce moge sie zabrac w sierpniu pozdrawiam mój numer ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
ktoś - 2014-08-13 13:56:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam. Czy ktoś z państwa mógłby mi napisać opinie na temat pakowni mięsa? Mam tam jechać i mam pewne wątpliwości. Pracowałem już na pakowni tak że wiem na czym ta praca polega. Chodzi mi konkretnie o warunki jakie tam panują i czy wynagrodzenie jest dość zadowalające. Z góry dziękuje.
zdjecie uzytkownika
Zbyszek - 2014-08-13 19:45:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zabiore dwie osoby do rheda wiedenbruck w niedziele (17.08.2014) w godzinach popołudniowych z okolic poznania.

. nr kont: Sześćset - dwieście sześćdziesiat cztery- pięćset czterdziesci cztery.
zdjecie uzytkownika
CirezD - 2014-08-14 10:27:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję w Polsce w dużych Zakładach Mięsnych też robimy po 12godz a w miesiącu po 300 więc w każdych zakładach tak jest nie tylko w Niemczech, da się przyzwyczaić i zarobić, a z czym dłuższym czasem pracy masz coraz większy spokój od innych, bo na początku pracy w Polsce też cisną i gnębią psychicznie, ale jak ktoś twardy to przeżyje i później spokój.
zdjecie uzytkownika
CirezD - 2014-08-14 10:31:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Najważniejsze robić swoje i z nikim się nie współchwalać bo lizusy są wszędzie i jest ok
zdjecie uzytkownika
żalll - 2014-08-19 19:40:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
szok co tam jest same dziwki tam mieszkają płaćcie za badania i za wszystko nie dajcie się
zdjecie uzytkownika
kkk - 2014-08-19 19:44:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co to ma być(usunięte przez administratora) ... opiekun gada ci że 1200 euro a jak przyjeżdżasz to sie dowiadujesz że 800 a jak jeden dzień pójdziesz do pracy to musisz zostać pół roku nie dajcie się mówię wam poważnie jestem młodą osobą i wiem coś o tym
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher

Twoj email:
Wiadomość: