Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher

Pracowałeś w firmie Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
661312030 - 2014-11-14 18:49:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Prosić anie,dojadę w pół godziny,tylko tonnies Rheda
zdjecie uzytkownika
dominik - 2014-11-15 00:42:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
odradzam wyjazdu
zdjecie uzytkownika
Klaus - 2014-11-15 11:09:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Hallo spotkalem ciebie drugi raz Kolo lidla bylas z taka blondynka ktora mnie interesuje
zdjecie uzytkownika
angela - 2014-11-16 15:49:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
Robert - 2014-11-16 20:25:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to jest normalka to jest często ,masz racje nikogo to nie interesuje napisz czy sie warunki płacowe zmieniły i wogóle pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
pracuje MM1 - 2014-11-17 10:38:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [praca - 2014-10-14 13:21:24]:
pomyliłeś PLN z euro 1100-1500 euro
zdjecie uzytkownika
Robert - 2014-11-17 16:17:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dzięki
zdjecie uzytkownika
Robert - 2014-11-18 19:34:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

Zero organizacji przez firmę mariusz machura. Chłopak stoi pod toonies em i nikt go nie odbiera. Nie wiem co to będzie . Nocka pod chmurką? Jak oni sobie to wyobrażają. Gdzie jest jaki kolwiek opiekun??? Jak mozna tak potraktować pracownika.....................ps....i jak wyszlo był ktoś po niego?????????
zdjecie uzytkownika
gggg - 2014-11-18 20:05:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ile da się zarobić w tej firmie na taśmie pakowacza??
zdjecie uzytkownika
RAFAL - 2014-11-18 21:50:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nic sie nie da zarobic nie zawracaj sobie glowy bylem tam to wiem kanciarstwo i oszustwo POCZYTAJ SOBIE WSZYSTKIE OPINIE JA SIE PRZEKONALEM SAM NA SOBIE....
zdjecie uzytkownika
RAFAL - 2014-11-18 21:55:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [gggg - 2014-11-18 20:05:07]:
zdjecie uzytkownika
ostry - 2014-11-21 15:01:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jeśli rzeczywiście podstawy jest 1100 euro jak piszecie to przecież luksus, no nie mam pojęcia na co tak narzekacie. napiszcie tylko proszę ile mniej więcej wynoszą koszty życia, mieszkania i ewentualnego dojazdu do pracy. do tej pory dla mnie robiącego za polskie stawki ta kwota wydaje się astronomiczna, trzeba to doceniać jak tyle dają
zdjecie uzytkownika
młody - 2014-11-22 16:19:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [ostry - 2014-11-21 15:01:34]:
no tak taka kwota niby luksus tylko musisz sobie odpowiedziec czy chcesz pracowac w( usunięte przez administratora )mieszkac z karaluchami i spac na zaszczanym przez poprzedniego lokatora łóżku....majstrowie jakby mieli bat to bez wachania by go uzyli, traktuja nas gorzej jak psy...praca jest ponad wytrzymałość w zimnej "piwnicy"po 10-11 godzin dziennie z dwoma przerwami na której połkniesz kanapke i juz musisz wracac do tasmy która jest na najwyzszych obrotach...nawet najwiekszego wroga nie wysłałbym do tej pracy ...wytrzymujesz tam 3 tygodnie i przyjezdzają nastepne "zwierzeta"a ciebie gnebią żebys tylko odszedł lub daja ci taką prace której nikt nie da rady zrobic i cie wyrzucają i tak w kółko jak w ulu co 3 tygodnie nowe mieso do pracy.... pozdrawiam szczegolnie majstra zbycha żeby cie tak k***o półtusza przgniotła ! pozdrowienia do aushwitz trzymajcie sie ..
zdjecie uzytkownika
max - 2014-11-22 22:27:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
i tak wlasnie jest w twj firmie masakraaaaaaaaa a polscy brygadziści i kierownicy mysla ze sa kims wyjątkowym i traktoja swoich jak bydlo.jeden z gorszych to jarek mac....
straszny cwaniaczek.ale i na takich przyjdzie czas.
zdjecie uzytkownika
ela - 2014-11-23 15:29:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hej,pracowalam tam 8miesiecy dawno temu, myslam ze cos zmienilo sie na lepszsze..ale czytajac, widze, ze nie.ogolnie nie bylo zle, miszkalismy na kwaterach po kilka osob w pokoju....pracowalam po 10 godz.zarabiala
700 euro, malo...ciezko bylo, alhe z czasem mozna sie przyzwyczaic.mysle, ze teraz tam napewno bym nie pojechala....
zdjecie uzytkownika
wieprzowina - 2014-11-23 18:51:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
obóz a nie zakład świnia ważniejsza niż człowiek spalić ten zakład. byłem 2 miesiące i jebłem rękawicą i podziękowałem za współprace. Starzy pracownicy którzy robia tam po pare lat to mają lepiej a nowy jebie za nich.
zdjecie uzytkownika
radek - 2014-11-23 19:42:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
masz racje
zdjecie uzytkownika
prac1tf - 2014-11-24 14:21:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam , moze ktos powiedzieśc jakie działy sa w tonnies .bo wiem tylko o dziale wołowiny i pakowaniu .a jest chyba wiecej działow . od ktorej godziny zaczynaja sie zmiany i po ile godzin . I jak z mieszkaniami po ile osb sie jest w pokoju irt .
zdjecie uzytkownika
FGFG - 2014-11-24 14:22:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
JACY SA TAM LUDZIE ?
zdjecie uzytkownika
k - 2014-11-24 14:26:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [max - 2014-11-22 22:27:11]:
Aż tak zle tam traktuja ludzi , a jak pracownicy sa w porzadku czy tez cwaniaczki .?
zdjecie uzytkownika
DAREK - 2014-11-24 18:10:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PRZEWAZNIE CWANIACTWO
zdjecie uzytkownika
mario - 2014-11-25 00:02:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Starzy pracownicy robią wszystko by zniechęcić świerzaków - generalnie pieski na smyczy niemca za pare euro zrobią wszystko a upadlanie rodaków sprawia im chyba przyjemność. (usunięte przez administratora) zarobisz zdrowie stracisz
zdjecie uzytkownika
sep - 2014-11-28 07:39:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
polak na obczyznie gowno jest wart przekonaliscie sie sami jak za morde ktos trzyma to chodzi jak troche wolnosci to glupieje jeden drugiego w lyzce wody by utopil , a do kosciola ida i tacy swiet jebliwi jezus czegos innego nauczal prawdy sumiennosci pokory otym zapominaja za wszelka cene kasa sieliczy i po trupach do celu
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: rozmowa o prace jak najbardzie najwyzsza kultura szacunek przedstawienie oferty jak najlepszej pracy oczywiscie to byly kłamstwa bo nic co obiecywali sie nie sprawdziło...
Pytania: czy jestes w stanie duzo wytrzymac ?
zdjecie uzytkownika
Zula - 2014-11-28 11:21:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [młody - 2014-11-22 16:19:09]:
Podstawy jest 600 euro brutto na pakowaniu,całość na rękę z premiami i nadgodzinami to max 1000-1100 euro.
zdjecie uzytkownika
sep - 2014-11-28 18:02:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
hotel daleko masz od zakladu i ile odciagaja za kojo
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Zakład mięsny Tonnies-Fleisch Gutersloher?
Zadaj pytanie
x