DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska

Białystok

Opinie o DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska

admin 2015-08-02 22:46
Jak oceniasz atmosferę pracy w firmie DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska? Komentuj na naszym forum.
mmmmm 2017-09-26 16:47
Pracowałam ok 3 lat podczas studiów.
Plusy :
+mogłam pogodzić studia dzienne z pracą
+nigdy nie było problemu z późniejszym przychodzeniem do pracy, ważne aby sprzątnąć dane piętro
+wypłata zawsze na czas co uważam za bardzo ważne
+ wolne weekendy
+ miła obsługa biura
Minusy :
- na niektórych obiektach zakres obowiązków był na dwie osoby nie na jedną, nie było możliwości sprzątnąć "idealnie" więc jest to równe z pretensjami np ZUS, Sąd rejonowy
- mycie okien za friko
- z różnymi osobami się pracuje, niektóre niedowartościowane Panie (pucybuty) zamiast pilnować swojej pracy chętnie kontrolowały czyjąś pracę, lubiły cykać focie aparatem 0.5 mpix i małe niedociągnięcia donosiły Panu Rafałowi /Waldemarowi (może miały za to premię i w umowie był to zakres ich obowiązków ? Nie oceniam )
Zostaw swoją opinię o DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOMOSFERA S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska