Opinie o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska w Białystok

AP

Firma nie warta uwagi. Brak poszanowania dla pracownika. Dręczą ludzi, dają mnóstwo pracy na obiekcie. Za dodatkową pracę nic nie płacą . Nie można nawet pójść normalnie na urlop. Nie polecam!

Kandydatka
@R

Co to za bzdury? Ubiegam się o pracę na pół etatu i mam duże szanse, szczególnie że to koleżanka poleciła, która pracuje w firmie z 3 innymi osobami i żadna z nich nie ma orzeczenictwa inwalidzkiego.

KAMILA

Bardzo polecam prace w tej firmie. siedzę w branży sprzątającej wiem z czym to się jie. pracowałam w szpitalu, wojsku było ciężko. tu dostałam fajny obiekt nie męczący, dobre warunki, pieniądze na czas, dobre traktowanie. Ekipa biurowa i kierownicza rewelacja mili. Szefostwa nie znam bo i potrzeby nie miałam wiec się nie wypowiem ale to chyba normalne nigdy nie było dostępu do szefów w takich firmach. pozdrawiam KAMILA

K.W.
@Mali

Ciekawi mnie skąd takie informacje? Czy @Mali rzeczywiście pracowała w tej firmie??? Ja pracuje w tej firmie dość długo, czasem owszem spóźniały się dostawy ze środkami ( o kilka dni ) ale nie zdarzyło się, żeby środków na obiekcie nie było. O kupowaniu we własnym zakresie już nie wspomnę.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

@R

trele morele nieprawdziwe piszesz, dają zawsze umowy o pracę bo tak każą kierownicy obiektów i bym wejść i sprzątać nie mogłą bez umowy o pracę

Arek Nowy wpis

Wiem że szukają personelu sprzątającego-serwis dzienny. Ktoś tu wspominał że dobrze mieć orzeczenie. W jakim stopniu najlepiej? Jak ja mam lekki to też się liczy i dostaną dofinansowanie do stanowiska z PFRON-u bo zależałoby mi na umowie o pracę a nie zleceniu. Rodzaj grupy inwalidzkiej przy przyjęciu ma znaczenie?

Z.T

Byłam ostatnio na rozmowie w sprawie pracy. Panie z biura zapytały mnie ,czy posiadam orzeczenie o niepełnosprawności. Chciałam otrzymać umowę o pracę. Niestety nie mam orzeczenia. Zaproponowano mi jedynie umowę zlecenie,to zrezygnowałam. Wniosek jest tylko jeden -liczy się dla firmy jedynie kasa,a nie człowiek. Smutne,ale niestety bardzo prawdziwe. Nie polecam tej firmy...

@Z.T

A na jaki czas chcieli Ci dać zleceniówkę? Chciałbym wiedzieć jakie stanowisko chciałaś objąć. Firma trzyma się przepisów dla osób z orzeczeniem i przykładowo takie osoby pracują po 7h zamiast 8h?

Z.T

Umowę zlecenie zaproponowano mi na 3 miesiące ,ale nawet nie było możliwości otrzymać potem umowy o pracę. Chciałam podjąć pracę na stanowisko sprzątanie.

Mari
@Z.T

Gdzie znalazłaś ofertę, bo jak patrzyłam to tylko jedna mi się udało znaleźć z 2013 r. Czyli umowa zlecenie a powiesz jaką stawkę firma przedstawiła przy tej formie współpracy?

Z.T Nowy wpis
@Mari

Zaproponowano mi najniższą krajową. Nie oczekuj w tej firmie kokosów. Pytałam,czy firma daje np. podwyżkę lub premię,ale pani z biura(Wirginia )powiedziała mi ,że obowiązuje tutaj tylko najniższa krajowa.

Blanka Nowy wpis
@Z.T

Hej, ja też jestem ciekawa pracy sprzątaczki, ale ja mam orzeczenie. A cy podczas rozmowy mówią, czy praca jest na zmiany, czy sa jedne stałe godziny pracy? Wgl fajnie jak wiecie, ramy czasowe pracy, obojętnie czy zmianowej czy nie.

Z.T Nowy wpis
@Blanka

Wszystko zależy od obiektu do sprzątania. Zazwyczaj w ogłoszeniu są podane informacje. Na rozmowie o pracę nie powiedzą Ci nic konkretnego.

Bożena

Bardzo nieuprzejma kadra pracownicza w biurze i kierownictwo w firmie.

Małgorzata

Firma to jedna wielka masakra. Pracowałam w tej firmie i za każdym razem wszystkiego brakowało (nawet WC nie było czym sprzątać),a tutaj szczególnie trzeba zadbać o czystość. Współpraca z paniami z biura tragiczna -nie mają szacunku,a załatwianie spraw w biurze to po prostu dramat. Praca tylko na umowę zlecenie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PERSONEL SPRZĄTAJĄCY - SERWIS POPOŁUDNIOWY?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Jeżeli człowiekowi przyszłoby kupować własne środki chemiczne to już by było dość dziwne w firmie sprzątającej więc cieszę się, że opinie zostały przez wielu was sprostowane. Czyli zatrudnienie wyłącznie na umowę zlecenie. To powiedzcie ile jako nowy pracownik wychodzi wynagrodzenia? Przy tej umowie często wychodzi więcej :)

Zatrudnienie jest na umowę zlecenie( najniższa krajowa i brak premii). Tylko jeśli posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,to masz umowę o pracę. Firma korzysta na takich pracownikach z grupą. Inny pracownik dla nich się w ogóle nie liczy. Traktują ludzi okropnie i nie mają żadnego szacunku. Nie polecam współpracy z tą firmą.

Na umowę zlecenie nie da się nawet jeśli sam pracownik tak chce. Sprząta się obiekty, które wymagają umowy o pracę, więc firma musi dawać umowę o pracę

Agata

Bzdura. Firma wcale nie daje umowy o pracę,tylko zlecenie.

Agata

Pewnie dlatego masz umowę o pracę,bo masz orzeczenie o niepełnosprawności. Firma tylko takich pracowników potrzebuje,żeby była kasa. Innych pracowników tylko wykorzystują i nie szanują.

@Agata

Zgadzam się z tą opinią. Firma nie daje umowy o pracę,tylko zlecenie. Pracowałam w tej firmie i oczywiście nie polecam współpracy.

kandydatka

Witam, czy są tu osoby które pracują albo pracowały w Domosferze w Bydgoszczy?

KAMILA

@KAMILA

A jak ze stabilnością zatrudnienia? Jesteś na umowie o pracę na czas nieokreślony? Widziałam właśnie, że personel sprzątający - serwis dzienny jest im potrzebny. A pierwszą umowę, jaką mają do zaproponowanie, to UoP na okres próbny. Co z dostępnością rękawiczek, mopów, detergentów? I jaka stawka na starcie?

Agata

Nie dają umowy o pracę,tylko umowę zlecenie. Ciągle brakuje środków czystości, mopów również brakuje,a zaczął się sezon jesienny,gdzie ich o wiele więcej się zużywa. Jeden wielki bałagan jest w tej firmie.

Mali
@Agata

Nawet po dłuższym czasie nie ma szans na uop? Jakby ktoś zdecydował kupić się tej środki za swoje pieniądze to można liczyć , że firma odda kasę? Upominanie się o braki w tych środkach nic nie daje?

Mali
@Mali

Nie można otrzymać umowy o pracę. Jeśli chodzi o środki do sprzątania,to nikogo nie obchodzi ,że nie ma czym sprzątać. Firma olewa sprawę . Wiele razy upominano się o zapewnienie środków do sprzątania i dalej nic sobie z tego nie robią .

@Mali

Przecież inaczej wygląda jak się sprzątnie wodą z detergentem, a inaczej, jak samą wodą lub starym brudnym mopem. Chcesz powiedzieć, że firma nie dba o poziom świadczonych usług? Jest tu jakiś koordynator, co zajmowałby się sprawdzaniem, czy dobrze robota wykonana?

Agata

Firma nie dba zarówno o środki do sprzątania jak i o pracownika . Wiele razy zgłaszałam,że ja i koleżanki nie mamy czym sprzątać,ale nikt z firmy nawet na to nie zareagował. Ta firma to porażka .:(((((

K.W.
@Mali

Jak wygląda rozmowa w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej? Z iloma osobami się rozmawia? 10 października pojawiło się ogłoszenie.

AP

Aleks
@AP

Dlaczego nie można pójść na urlop? Płatny urlop jest zagwarantowany dla każdego pracującego na UoP. Na jakiej tu się umowie pracuje i jaki zakres obowiązków masz tam wpisany? Co by się stało, jakby przy propozycji dodatkowych zadań do wykonania powiedzieć, że i owszem, ale to będzie kosztować?

@Aleks

Nie ma żadnego urlopu,bo nie chcą dawać umowy o pracę. Tylko jeśli masz orzeczenie,to masz normalną umowę . Poza tym nie mają żadnego szacunku do pracownika. Kasy nie chcą dawać za zastępstwa. Wyżywaja się tylko na ludziach.

kandydat
@R

różne inicjały a wypowiedzi takie same wszędzie piszesz (usunięte przez administratora) i pozniżanie. Ja jestem na etapie zatrudniania się. Nie wiem jakie poniżanie w biurze? jakoś mnie nikt tam nie poniżył a dziewczyna z rekrutacji jest przemiła, dużo czasu poświeciła dla mnie na rozmowę i dopasowanie miejsca do sprzątania i wytlumaczyła jakie są wymagania i zasady. Umowę o prace nawet bez proszenia dostanę bo innej tam nie dają. Kolezanka chciala dorobic na zlecenie to nie mogła się zatrudnić bo tylko umowe o pracę dają.

Kandydatka

Doris

Od 13 lat pracuje na jednym i tym samym obiekcie tylko firmy się zmieniały. Domosfera byla najlepszą firma w jakiej bylam zatrudniona a było tych firm trochę. Nigdy nie było problemu z dniami na wypoczynek, porządne środki i sprzęty, atmosfera rewelacja, zawsze wynagrodzenie na koncie na czas.. nie trzeba sie było martwić. Niestety domosfera przegrała przetarg weszła inna firma i już jest pobojowisko...

Ala

Personel sprzątający - serwis dzienny, spodobało mi się to ogłoszenie i myślę żeby spróbować. Zarobki podane w ogłoszeniu to 3600 zł brutto. Czy do tej kwoty dochodzą jeszcze jakieś ewentualne premie? Umowa na okres próbny w jakiej formie, zlecenie czy o pracę?

ewa

a ja się nie zgodze z opiniami poniżej, pracuje w firmie 9 lat dostaje ulrop kiedy potrzebuje, zawsze dla wszytskich kolezanek z rejonow jest płacone za zastempstwa. Była taka jedna pani u nas na obiekcie która chciała nic nie robic i zarabiać pobory. jak koordynatorka Agnieszka po kilku prośbach nie przekonala tej pani do pracy to ją zwoliniła. i ta pani "M" odgrażała sie nam że zniszczy firme bo bedzie pisac opinie. to co tam nawypisywane to jedna i ta sama pannica. kase dostawałaś apo tobie tylko brud został i trzeba było doczyszcać wstydż się M!

Z
@ewa

Za zastępstwa nie płacą wcale , poniżają i nie szanują swoich pracowników. Najlepiej im się opłaca zatrudnić osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności, żeby mieć tylko kasę z tego .

Y
@ewa

Nie wiem ,co to za pani "M",ale to wszystko prawda ,że firma nie szanuje swoich pracowników. Zatrudniają tylko osoby z grupą . Inny pracownik wcale się nie liczy . Nie polecam tej firmy .

Tr
@ewa

Nie wiem ,co pani z tego ma,że tak ,,wybiela" firmę . Zapewne ma pani orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i z tego względu pracuje tyle lat i ma umowę o pracę ( możliwość urlopu i pójścia na zwolnienie).W innym przypadku dawno z pania pożegnaliby się.

W Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska poszukiwana jest osoba na stanowisko asystent osoby niepełnosprawnej. Zainteresowała Cię ta oferta i złożyłeś swoje dokumenty aplikacyjne? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacyjnego z innymi użytkownikami.

E

Najgorsza firma sprzątająca,w jakiej pracowałam. Pani Agnieszka ma za nic swoich pracowników,kontroluje i sprawdza czystość praktycznie co 2 dzień. O zwolnieniu z powodu choroby czy o urlopie można tylko pomarzyć . Panie z biura ciągle się czepiają o wszystko . Ciągle coś im nie pasuje. Nie wszystko jest płacone na konto(nadgodziny). Pieniądze za nadgodziny są tak małe , że nawet nie warto poświęcać swojego czasu na zastępstwa i to ciągłe pretensje , że źle jest posprzątane. Po prostu tragedia!!!

Jan
@E

Piszesz, że sprawdzają czystość. Co w tym złego, że chcą wiedzieć, jak praca jest wykonywana? A co do zarobków, to chyba najlepiej, jak napiszesz, ile płacą bez i z nadgodzinami. To łatwiej będzie ocenić, jak to się ma do wymagań.

@Jan

Wymagania są bardzo duże ,a pieniądze za pracę są bardzo niskie. Można sprawdzać czystość ,ale bez przesady żeby tak często.

Dominika
@E

Szefostwo wie o tym, że zarobki nie pasują wam względem obowiązków? Jak tutaj podchodzą doi próśb o podwyżki? to więcej niż najniższa krajowa?

@Dominika

Doskonale wie szefostwo, że zarobki są bardzo słabe. Oczywiście nic z tym nie robią. Tylko (usunięte przez administratora) i nic więcej. O podwyżce można pomarzyć (nie istnieje coś takiego).O zwolnieniu i urlopie można zapomnieć.

Karolcia

A to ktoś nie pracuje? Z tego co czytam, to zarobki są raczej dosyć zafiksowane, nie "zarobisz tyle ile wyrobisz", mam rację? Najlepiej jakby ktoś napisał wprost, ile tutaj dają, od razu bym wiedziała. Więcej jak minimalna będzie?

@Karolcia

Nie oczekuj kokosów w tej firmie. Nawet za zastępstwa nic nie płacą . Nawet na zwolnienie nie możesz iść ani na urlop.

@E

ulrop to prawo pracownika i nie ma że firma ci nie da. nie chcieli cie w pracy bo leniem i jesteś, zdrowie masz a na zwolenienia chodziłas i zachecałas inne kolezanki z rejonów żeby też braly,a puźniej doczyszczac po tobie. firma przysyłała ludzi z tymi maszynami głośnymi

R

Ludzie sami uciekają z tej firmy ,bo są poniżani i ciągle narzekają ,że pracownicy źle sprzątają,ciągle się o wszystko czepiają. Panie z biura są zarozumiałe. Nie polecam pracy w tej firmie . Szczególnie Pani Agnieszka poniża swoich pracowników.

Daga
@R

Czyli to tylko atmosfera zaważa na rotacji pracowników tutaj? A jak płacą za sprzątanie na tą chwile? I jaką umowę daja?

@Daga

Atmosfera jest okropna,tylko poniżają . Zarobki są bardzo słabe ,a pracy jest jak na cały etat. Jeśli masz orzeczenie,to masz umowę o pracę. Inaczej dają tylko umowę zlecenie. Firma nie warta uwagi...

@Daga

Dorzucają dodatkowa robotę ,gdzie nawet tego nie ma w umowie .

Ela
@R

A ja nie zgadzam się z opinią .Pracuję już jakiś czas umowę dostałam,relacje z firmą bardzo dobre . Kieowniczka Agnieszka zawsze pomoca oby tak dalej. Jeśli ktoś wykonuje dobrze swoją pracę nie będzie narzekał

@Ela

Nieprawda,co pani pisze . Pani Agnieszka nie szanuje swoich pracowników, dorzuca pracy na obiekcie ,gdzie nawet nie ma tego w umowie. Poza tym nie płaci nawet za zastępstwa.

@Ela

Nie zdażyło mi się nigdy aby szefostwo nie zapłaciło za dodatkową pracę. Można by pisać bez końca ..zapewne została Pani zwolmiona lub nie podpisano z Panią umowy a teraz swoje żale wypisuje Pani tutaj.

Ktoś
@@Ela

To co Pani pisze mija się z prawdą . Atmosfera tragiczna i brak szacunku do pracownika.

G

Firma jednym słowem tragiczna. Wymagania nie są adekwatne do zarobków. Ciągle się czepiają, że jest źle sprzątane. Pani Agnieszka dręczy swoich pracowników,(usunięte przez administratora),straszy że zostaną zwolnieni. Wydzwania wieczorami, że ciągle coś jej nie pasuje . Masakra!

Dorota
@G

Są jakieś szkole ja przygotowujące do pracy? W jaki sposób określają wymagania? Zastanawiam się czy wszyscy mają takie problemy, czy może tylko konkretne osoby?

X
@Dorota

Żadnych szkoleń, wymagania na zasadzie,zawsze jest coś do poprawy' a jeśli nie ma skarg na obiekcie i umiesz się zorganizować, to przetrwasz????

KL

To prawda. Jeśli chcesz być poniżany i wykorzystywany w tej firmie ,to polecam . Nie liczą się wcale z pracownikiem. Nie można pójść w ogóle na urlop ani na zwolnienie. Panie z biura są aroganckie i nie mają za grosz szacunku. Szkoda nerwów. Ludzie uciekajcie z tej firmy albo nie idźcie tam pracować!

Joanna

Witam.Ja pracuję w tej firmnie na kilku obiektach już parę lat.Nigdy nie byłam poniżana czy wyśmiewana a wręcz przeciwnie.Wszystkie panie w biurze są miłe a koordynator w porządku .Wypłata zawsze na czas,płacone za zastępstwa też szybko.Nigdy nieiałam żadnej kpntroli czystości .Polecam pracę w tej firmie.

O
@Joanna

Nie zgadzam się z tym ,co Pani pisze. Firma nie szanowała i nie szanuje swoich pracowników . Najlepiej dać nawał roboty na obiekcie i nic nie zapłacić za to,nie mówiąc już o zastępstwach. Za nic nie chcą płacić ,a tylko wykorzystują pracowników. Pracownik jest poniżany za każdym razem. O urlopie można tylko pomarzyć. Jeden wielki wyzysk!!! Firma nie godna człowieka. Nie polecam .

M

Najgorsza firma sprzątająca , olewają swoich pracowników,nie szanują, wykorzystują tylko dając nawał roboty ,za którą nawet nie płacą . Współpraca z panią Agnieszką,to jedna wielka masakra i tylko poniżanie. Nie polecam tej firmy. Szkoda tylko zdrowia i nerwów .

Ona

To prawda ,tylko poniżanie i wyzysk,a przede wszystkim brak szacunku do pracownika. Liczy się dla nich jedynie kasa. Nie chcą zatrudniać pracowników bez orzeczenia. Panie w biurze są zarozumiałe. Firma tragiczna!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska - Białystok

• Jak się pracuje w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

Zobacz opinie na temat firmy Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Domosfera s.c. Robert Kozłowski i Lucyna Barbara Kozłowska