Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Wie ktoś, ile zarabiać ma Specjalista ds. obsługi klienta i fakturowania z angielskim? Praca w Często, czyli na miejscu, ale obsługa mailowa i telefoniczna zagranicznych klientów. Jak sprawdzają język, rozmowa, czy pisemnie jakoś też?

Roma

A mnie cos żadne oferty na wózek do Wrocławia się nie pokazywały. Wiem za to, że młodszy kontroler finansowy jest potrzebny. opiszecie atmosferę na dziale? jak są przyjmowane nowe osoby? ciekawi mnie tez kwota startowa

Stan8911

Jak wygląda praca na widlaku we Wrocławiu?

Oddany pracownik

Bardzo dobry kierownik, super atmosfera, łatwość w wyrabianiu norm, duża wyrozumiałość, czystość na stanowiskach pracy, duża i komfortowa kuchnia nie ma problemu żeby zmieścić całą załogę, alkoholowe piątki, polecam serdecznie znalazłem swoje miejsce na ziemii

@Oddany pracownik

Po tych alkoholowych piątakach już potwierdzasz, że to bankowo Twoje miejsce na ziemi jest? :D te normy mnie zaciekawiły, co w zasadzie wpływa na łatwość w ich wyrabianiu? I czy kiedyś było inaczej ze uznajecie to za duży plus? Jak praca przy nich wygląda?

Ano, fakt faktem spytał o to jak praca wygląda. zatem jeśli o 180 stopni inaczej niż zostało to tu opisane to możecie wprost opisać jak jest już tak dla jasności? teraz to kandydaci nie wiedza co maja myśleć tak w ogóle. załogi często się w końcu zmieniają czy nie?

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co z ta strata pracy do teraz się dzieje? Po wejściu w najnowsze wpisy takie wzmianki zaczęły tu padać, a ja dopiero co się rozeznaje w temacie. Wisi na takiej stronie sporo ofert na kontrole jakości, chciałam na jedna aplikować, ale teraz to już nie wiem. Na ile aplikacja i późniejsza praca będą stabilne?

Abc

Z góry Cię uprzedze, że ta praca nigdy nie była, nie jest i nie będzie stabilna. Możesz pracować tam przeszło pół roku wykonywać swoją pracę tak jak trzeba, a popełnisz gdzieś błąd bądz podpadniesz w jakis sposob przełożonemu to lecisz. Niestety takie uroki pracy zlecenia zwłaszcza na projekcie exact, że mogą Cię zwolnić z dnia na dzien niezależnie czy przykładasz się do pracy czy udajesz, że pracujesz. Polecam szukać pracy gdzie indziej, serio.

Nie polecam pracy w exact systems pod Wrześnią. Zleceniodawca nie jest w stanie zagwarantować zleceniobiorcy żadnej pracy. Praca na umowę zlecenie, czyli nie pracujesz to nie zarabiasz. Jak już była jakaś praca to był wyścig szczurów, żeby udowadniać zrobienie wyższej normy (z obiecankami zadowolenia przy otrzymaniu wypłaty) pracownikom, którzy nie pałali chęcią do pracy. Wyższa norma wykonana ale zadowolony był zapewne tylko lider zmiany a nie pracownik, który na tą normę zapierdzielał. Stawki godzinowe zależne od "widzimisię" ponieważ ludzie którzy nie pracowali dostawali o wiele wyższą stawkę niż osoby, którym na tej pracy zależało i faktycznie tą pracę wykonywali. Atmosfera bardzo średnia.. Mówiąc krótko, jeśli się szanujesz to nie marnuj swojego czasu na to miejsce.

X

Zgadzam się w 200%

Rafał
@X

Może wymienisz też jakieś plusy pracy w Exact Systems? :) Co uważasz za największy atut tej firmy? Czy było coś, z czego byłeś bardzo zadowolony pracując w tym miejscu?

ali
@Rafał

+ ta firma to jeden wielki minus i tyle w temacie :)

Nic dodać nic ująć sama prawda ! Również nie polecam pracy w tym miejscu Ludzie szkoda czasu i zdrowia szukajcie innej pracy!!!

Emeryt

Toż to firma z o.o. Tragedyja. Najgorsza praca bez niczego konkretnego. Wszystko niepewne. Dziś pracujesz jutro nie. BEZSENSU. Takie firmy powinno sprawdzać Biuro antykorupcyjne i Skarbówka.

Były kandydat

Ta firma to (usunięte przez administratora), porażka timliderki siedzi 6 przy komputerze i bawi się i Śmieja a jak coś chcesz to nie wie jak się nazywa porażka ta firma, Ukraina tańczy i śpiewa. Tak pozatym firmy wypłaca dopiero wypłate z 1 i dwa tygodnie, zlecają Ci zadanie i po czterech godzinach przekazuje ci że masz normę, tak się pracuje na Turyńskiej 80 żal Pl a wypłata przed czasem to może zapomnieć bo albo z wcześniej,za krótko robisz albo nie masz umowy bo (usunięte przez administratora)

Potwierdzam to co piszesz że firma, dużej mierze skupia się na uczniach czy studentach, no i Polak ma zakaz przyjścia na nadgodziny bo tańczy i śpiewa Ukraina, Ukrainiec jest jest traktowany jak Święta krowa czy pracuje czy się leży 5000 tys się należy, jak przychodzisz na inne zlecenie to timlidera polka czy Ukrainka powinna Ci wszystko wytłumaczyć co i jak masz to sprawdzać i na co masz zwracać uwagę szczególnie, ta patrzy się i dziwi , brak kompetencji tzw timliderki to porażka a warunki BHP też tego nikt nie przestrzega ja szlifowałem i malowałem gdzie inni pracują , słaba wentylacja, no jak nie pracujesz to zarobisz, dla mnie firma szit

Si Si senior

Zgadzam się w 100%. Delegowanie odpowiedzialności krok po kroku na pracowników. A o podwyżce ani widu ani słychu. Jeżdżenie w opór kilometrów a potem powrót na poprzedni projekt. Niby ważne że robota jest, ale panuje tutaj konkretny nieporządek, dezinformacja i wprowadzanie pracowników w błąd. Mowia że coś załatwią a rzeczywistość kompletnie odbiega od deklaracji, rzeczywiście to może wprowadzać w zaklopotanie i uczucie ,,kolesiostwa"... gdzie ktoś wie co i jak z tobą a ty sam dowiadujesz się ostatni. Pozdrawiam i mam nadzieję że sytuacja się poprawi. Albo przynajmniej autorytet przełożonego nie będzie budowany na kłamstwie i zbywaniu a na szczerości i przedstawianiu klarownej sytuacji.

@Wypowiedziana

Potwierdzam. Od 3m-cy czekam na grafik i się doczekałam...wypowiedzenia umowy. Niemalże zerowy kontakt z koordynatorem, który tylko zbywa tekstem Proszę czekać.

RYBEK

A możesz mnie oświecić, jak wygląda praca w biurze na Focha w Częstochowie? Księgowość, kadry, kontroling, jakiś dział finansowy?

Rybek

Czy ktoś z Was pracował w biurze na Focha w Częstochowie? Interesuje mnie księgowość, kadry i tym pochodne stanowiska. Może też jakiś kontroling? Mają tam coś takiego?

Fanatyk

Radzę omijać Exact System w Breidenbach szeroki łukiem. Pracownicy zostają zwalniani, ponieważ chronią swojego zdrowia, godności i szacunku do siebie. Nie pozwalają sobą pomiatać i traktować jak (usunięte przez administratora). Dużo pracowników pomimo odmiennych zdań z szefostwem i tak robi co im każą bo są zastraszeni, że w innym wypadku pożegnają się z pracą. Praca w tym oddziale od kiedy koordynatorem został Michał Szewczuwianiec zaczęła bardziej męczyć i (usunięte przez administratora) osoby tam pracujące, można pokusić się tu nawet o słowo (usunięte przez administratora) w kierunku do wyżej usytuowanych tam osób.

Jak szefostwo w Exact Systems Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

B. Pracownica

Sitech Polkowice - Jak masz mocną psychę to powodzenia haha

Renata
@B. Pracownica

A co się takiego dzieje w Exact? Mogłabyś przytoczyć jakieś konkretne sytuacje? Dlaczego trzeba mieć mocną psychę?

B. Pracownica
@Renata

Mam na myśli oddział polkowicki. Nie wiem jak w innych, ale tutaj człowieka traktuje się jak (usunięte przez administratora) Kropka

kontroler (były pracownik)
@B. Pracownica

Nie tylko w Polkowicach, wszędzie pracownika traktują gorzej od psa, poprawniej psa płci żeńskiej :). Po prostu kogo interesuje czym siostra, matka lub żona koordynatora się specjalizuje :). Niech robią co chcą to ich życie, nie każdy chce o tym słuchać!

Proszę poczytaj wpisy :), gdyż zadajesz pytania retoryczne :)

niezadowolony
@kontroler (były pracownik)

że co? coś wiecej

nick

a jak myślisz! To jest polska firma! Sytuacja bardzo podobna do tej, którą obserwuje się obecnie w Play! Każdy ucieka z tej firmy! Kierownictwo niczego nie widzi i niczego nie słyszy, zamiata wszystko pod dywan! Dosłownie. Skąd oni wzięli tych ludzi!? Administracja to jakaś porażka, nikt nie wie czym się zajmują, poza piciem kawy naturalnie:). Uciekajcie jak najszybciej

Robcio

:) człowieku, szefostwo to chyba zostało z firmy zajmującej się oczyszczaniem szamb ściągnięte, kompetencje mierne! przeklinanie chyba wynieśli z poprzedniej firmy, tak samo jak IQ i EQ, po prostu (usunięte przez administratora)

Polka

Miałam okazję poznać tą firmę i nie polecam NIKOMU pracy u tego pracodawcy. Ludzi traktują jak TANIĄ SIŁĘ ROBOCZĄ. CHCĄ JAK NAJWIĘCEJ ZAROBIĆ NA PRACOWNIKACH PRODUKCYJNYCH. POLECAM ZATRUDNIAĆ SIĘ W INNYCH FIRMACH.

Irena
@nick

Ta, każdy ucieka jednak ludzie tam pracują, nie przesadzasz? Gdyby tak było to by już upadli?

Krystyna
@Polka

To nie dostają pracownicy odpowiedniego wynagrodzenia do wykonywanych czynności?

Dawid
@Irena

Zawsze znajdzie się jeleń co będzie pracował za (usunięte przez administratora) i wyrabiał im normy.

aurora

Praca na umowie zlecenie za najniższą stawkę, ale wymagania z kosmosu. Nie ma elastycznych godzin pracy, często w ogóle nie ma pracy i mogą Cię odwołać z dnia na dzień. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) zero szacunku do pracownika i obwinianie go o własne błędy. Koordynatorzy to zwykłe chamy i chyba tylko dlatego ich wybrano na stanowiska, bo poza tym nic nie potrafią. Wysokie, wręcz nierealne normy i potrącanie godzin za ich niewyrobienie, kary finansowe za "przewinienia" i nieustanny mobbing. Tak wygląda praca w Exact Systems.

Barbara
@aurora

tak jak w wątku tutaj już ktoś pytał, przy tych warunkach, które deklarujecie nie łapię czemu ludzie mieliby się w ogóle tutaj pchać. Jest druga strona medalu, która mimo wszystko zachęca? jaka?

Mateusz
@Polka

Ja jestem zadowolony. Praca 8 godzin i do hotelu . Swój pokój . Pisanie o taniej sile roboczej to jak bys nie wiedział za ile do pracy jedziesz . Zawsze mówią ile się zarobi. Komuś nie pasuje tonowych nie pracuje

Niekoniecznie. Praca w charakterze koordynatora do najłatwiejszych nie należy. Jesteś od: wstępnego szkolenia BHP, umów ze zleceniobiorcami, zaopatrzeniem, ewidencji godzin, fakturowania, szkolenia stanowiskowego. Praktycznie od wszystkiego!! Czas pracy praktycznie nieograniczony w obie strony, zależy od ilości ludzi i wymagań klienta. O wynagrodzeniu nie wspomnę bo na pewno nie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków ani do odpowiedzialności. Czyli bez szału. Wszędzie ograniczania kosztów względem podstawowych potrzeb. Sam organizujesz miejsce pracy, w którym ma być twoje przyszłe biuro. Współpraca z szefem jest absurdalna. Wszystko na wczoraj a dla ciebie brak czasu, chęci i wsparcia.

Natka

Z czego to wynika, że właśnie zdecydowanie nie? czy tutaj można sto podciagnac jeszcze pod jakaś kulturę pracy? nie ma takich nawykow jak u nas w Polsce? Warto wiedzieć o pewnych przyzwyczajeniach i tak dalej co by się człowiek nie zaskoczył? Pierwszy raz mam styczność to pytam

Karmel

Okręgowa Marta O. i koordynator Michał Sz. na projekcie Exact System w Breidenbach ze zwykłej pracy postanowili zrobić (usunięte przez administratora) pracy. Komu nie pasują ich widzimisie i kto odważy się powiedzieć co myśli i czuje zostaje przez to zwolniony, bo jak Ty zwykły pracownik masz w ogóle czelność się stawiać. Ty dla nich masz przychodzić, pracować m.in. na ich wypłatę (nieważne w jakich warunkach) i się nie odzywać. Szkoda, że zarówno Pani Marta jak i Pan Michał nie pomyślą jak utrzymają się teraz pracownicy, których wyrzucili jak (usunięte przez administratora). Sumienie ich nie ruszy bo ani ona ani on go po prostu nie mają. Taka Pani Olszyńska (która nawet nie potrafi rozpoznać błędów pracowników na projekcie na którym jest okręgową - wstyd!) nie znając pracowników, nie wiedząc jak (dobrze) pracują zwalnia bez jakiegokolwiek słowa wytłumaczenia i podania konkretnego powodu osobie zwalniającej. Bazuje zapewne na wiedzy, czyli sympatii (bądź w moim przypadku jej braku) swojego kolegi Michała względem pracowników. Kto jest dla niego niewygodny podzieli na pewno mój los, czyli byłego już pracownika Exactu. Nie pozdrawiam, nie polecam!!! Żadne pieniądze nie są warte by pracować w tym miejscu i z tymi personami wyżej wspomnianymi.

aanomalia19

Nie polecam pracy w Exact System w Breidenbach. Na tym projekcie panuje nieświeża atmosfera nie tylko między pracownikami, ale też i osobami wyżej postawionymi. Wszystkie wadliwe tarcze na kontroli 300% wymyślonej przez Panią Sylwię Kubiak są notorycznie przed nią chowane w różne miejsca przy pełnej akceptacji Pana Szewczuwiańca i Pani Olszyńskiej. Jest przez nich zakazane wpisywanie błędów w raport, gdyż tym samym chcą pokazać jak zajebisty jest każdy pracownik i nie przepuszcza żadnej złej tarczy bo pracuje niczym robot i chcą dzięki temu zlikwidować kontrolę 300% bo sami muszą za nią płacić, co im się nie uśmiecha, więc lepiej jest fałszować nagminnie raporty.

Norbert

Pan Tomasz S na początku zapewnia pracę na najwyższym poziomie. Od początku słychać jak ważną i odpowiedzialną jest ta praca. Niestety jego gadka odbiega od standardów pracy.”Krzesła” pracownicze często są w fatalnym stanie. Brak oparcia, brak kółek. Na całym zakładzie panuje (usunięte przez administratora) Sprzątaczka zatrudniona przez firmę prawdopodobnie przychodzi posiedzieć. Jedynie toalety są czyste. Większość pracowników jest zmuszona do spożywania posiłków na świeżym powietrzu nawet przy skrajnym mrozie ponieważ na „stołówce” nie mieści się nawet połowa zmiany. Praca jest ciężka, nawet bardzo. Jedynie pan Tomasz S zapewnia w SMS ach że bardzo chętnie zaprezentuje wyrabianie normy następnego dnia w pracy. Koordynator jest chamem prostakiem i burakiem. Codzienne nękanie smsami odnośnie wykonanej pracy. Za te pieniędze zakład powinien nosić miano (usunięte przez administratora). Ubrania pracownicze niezgodne ze standardem pogodowym. Z góry nie polecam tej firmy

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kamcio

14.11.2023 03:11

Kamcioikona wywiad

Dopóki pracowałem w firmie, wszystko było według mnie w porządku. Problem pojawił się kiedy zwolniłem się z pracy. Moja ostatnia wypłata wynosiła mniej, niż powinna. Koordynator upierał się, że L4 jest obliczane na podstawie ostatnich 3 miesięcy — miałoby wynosić 400 złotych za tydzień. Była to nieprawidłowa informacja i biuro firmy poinformowało mnie w końcu, że pełne wynagrodzenie jest wypłacane na podstawie przepracowania całego roku w firmie. Pracowałem krócej niż rok, więc wynagrodzenie zostało mi obcięte. Dodatkowo okazało się, że firma mimo mojej prośby nie wypisała mnie z PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe) - przyp. red.). Przez 8 miesięcy były mi zabierane pieniądze, mimo że dałem koordynatorowi pismo rezygnacyjne. Ten niestety je gdzieś zgubił. Te sytuacje negatywnie wpłynęły na moją opinię o firmie a szkoda, bo do czasu, w którym byłem ich pracownikiem, było wszystko dobrze. Niestety wyszło na to, że z ostatniej wypłaty chcą zabrać mi, jak najwięcej się da. Dodatkowo okazało się, że o koordynatorzy nie przykładają się do swojej pracy i trzeba samemu dobrze przyglądać się swoim sprawom, żeby nie być stratnym.

Kamcioikona wywiad

Operator wózka widłowego. Pracowałem na projekcie w Niemczech.

Kamcioikona wywiad

Znalazłem lepszą pracę i bardziej opłacalną pracę.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Kamcioikona wywiad

Około 2000 euro miesięcznie.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

9 miesięcy.

Kamcioikona wywiad

W mojej opinii pracodawca nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Nie zostałem wypisany ze składek PPK, mimo dostarczenia do koordynatora odpowiedniego pisma. Nie poinformowano mnie o tym, że chorobowe wypłacane jest w pełni, tylko wtedy, kiedy przepracuje się w firmie cały rok.

Ona

Dzień dobry, proszę o informację, jakie są warunki pracy w Częstochowie na ul. Rocha? Czy to tam jest zlokalizowana firma czy to tylko adres rejestrowy? Wygląda jak dom jednorodzinny.

Bioły

Smieciowa umowa, nie zaplacili za L4, wypowiedzieli umowe w dzien wyslania L4, odciagneli mi za sprzątaczke miesiac po moim wyjezdzie gdzie mieszkali na mieszkaniu inni ludzie, warunki mieszkaniowe były rózne, bylem na 4 projektach i na jednym dwoch kolegow złapało świerzb bo tak niezadbane byly warunki, pomoc kordynatoorów zalezala od szczescia na jakiego sie trafiło, niektórzy nie wyrazali checi do pomocy, nie polecam

Sweden

@Pracodawca praca Wronki Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Praca dostosowana do moich potrzeb, grafik elastyczny, przyjemna atmosfera. Bardzo miła Pani koordynator Dorota, profesjonalna i pomaga na każdym etapie. Widać, że lubi tą pracę. Zawsze wszystko załatwione i na czas. Praca w takim zgranym zespole to sama przyjemność. Polecam

@Sweden

Hej kiedy aplikowałeś w tamte rejony? Nie widzę teraz oferty. czy tam zawsze będzie jeden koordynator, którego w zasadzie polecasz czy to zależy? Możesz sobie po prostu wybrać? po jakim czasie przechodzisz ewentualnie pod zakład?

Użytkownik

Napiszę tutaj może to będzie przestroga dla innych którzy chca podjac pracy na projekcie Buderus w Niemczech. Absolutnie brak jakiegolowiek zrozumienia od strony zarządzających po paru tysiacach przejechanych kilometrów koordynator projektu przyszedł i zaproponował inny projekt, po naszej odmowie zostalismy poinformowani ze zostaniemy przenisieni na inna lokacje czekaliśmy i czekalismy praktycznie na walizkach. Z koordynatorem brak kontaktu. Widać ewidentnie ze nie radzi sobie z prowadzeniem projektu zadnych jasnych odpowiedzi wszystko tlumaczy decyzją odgórną lub że decyzja zostala podjeta bez jego wiedzy. Po zmianach sytacja jest dramatyczna, katastrofalne warunki mieszkaniowe jeszcze gorszy kontakt z zarzadzajacymi. Szczerze odradzam każdemu komu zaproponują ten projekt poniewaz doswiadczycie wiecej stresu niz to wszystko warte.

Jak wygląda podpisanie umowy? Dostałam informację, że muszę ją podpisać poprzed ich aplikacje, którą muszę pobrać na telefon. Czy to normalne zagranie? Nigdy nie spotkałam się z taką możliwością..kierownik zakładu już zaprasza do pracy, a nawet nie zostałam poinformowana co miałabym w nim robić??? Brnąć w tą firmę czy za wczasy zrezygnować?

Ap
@Kandydat

Podpisywanie umowy przez aplikację to akurat normalne, nie ma w tym nic dziwnego. Tylko tę umowę i REGULAMIN przeczytaj dokładnie, sam ocenisz, czy warto.

Aaa

Ogólnie dramat! Po zmianach które nastały na projekcie Buderus-Exact nowy koordynator widać że nie radzi sobie z nową funkcją. Nie odpisuje na wiadomości sms jak i e-maile nie odbiera telefonów. Nie ma z nim żadnego kontaktu a jeżeli już to ludzie są zbywani. Kolesiostwo które panuje na firmie przekracza wszystkie granice, nowy koordynator który rozmawia ze swoimi poplecznikami , przekazuje im informacje o których nie powinien widzieć zwykły pracownik. Ponadto informuje ich o swoich planach i zamiarach dotyczących reszty pracowników (zwolnienia, oddelegowanie na inne projekty). Koledzy pana Michała S wiedzą o jego planach ze znacznym wyprzedzeniem i zwykli pracownicy wprowadzają w zakłopotanie innych pracowników. W pracy panuje bardzo napięta i gęsta atmosfera. A jego poplecznicy zniesławiają, okazują brak szacunku oraz wyśmiewają innych pracowników. Jeżeli jakiemukolwiek pracownikowi nie odpowiada jakakolwiek wprowadzona zmiana koordynator na wszystko odpowiada w taki sam sposób (to decyzja odgórna) i tak naprawdę zwykli pracownicy nie mają absolutnie żadnej możliwości aby się obronić czy wyjaśnić co jest nie tak a jeżeli ktoś zostaje wysłuchany i tak nie jest nic zrobione w tej sprawie i zostaje zbywany, innymi słowy Michal S dąży do wprowadzenia na projekcie tzw. "nepotyzmu". Na projekcie który niedawno upadł Buderus-"piekło" ludzie stracili pracę praktycznie z dnia na dzień jedni pojechali do domu drudzy pojechali na inne projekty. Ewidentnie przerosło to możliwości koordynatora który nie byl w stanie zaopiekować sie trzema projektami na raz przez co moi znajomi jak i ja stracili prace. Ps. Ciekawe który projekt upadnie następny.

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.