Opinie o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Exact Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Exact Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Systems Sp. z o.o. w Częstochowa

Nie polecam pracy w exact systems pod Wrześnią. Zleceniodawca nie jest w stanie zagwarantować zleceniobiorcy żadnej pracy. Praca na umowę zlecenie, czyli nie pracujesz to nie zarabiasz. Jak już była jakaś praca to był wyścig szczurów, żeby udowadniać zrobienie wyższej normy (z obiecankami zadowolenia przy otrzymaniu wypłaty) pracownikom, którzy nie pałali chęcią do pracy. Wyższa norma wykonana ale zadowolony był zapewne tylko lider zmiany a nie pracownik, który na tą normę zapierdzielał. Stawki godzinowe zależne od "widzimisię" ponieważ ludzie którzy nie pracowali dostawali o wiele wyższą stawkę niż osoby, którym na tej pracy zależało i faktycznie tą pracę wykonywali. Atmosfera bardzo średnia.. Mówiąc krótko, jeśli się szanujesz to nie marnuj swojego czasu na to miejsce.

@Wypowiedziana

Potwierdzam. Od 3m-cy czekam na grafik i się doczekałam...wypowiedzenia umowy. Niemalże zerowy kontakt z koordynatorem, który tylko zbywa tekstem Proszę czekać.

Jak szefostwo w Exact Systems Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Natka

Z czego to wynika, że właśnie zdecydowanie nie? czy tutaj można sto podciagnac jeszcze pod jakaś kulturę pracy? nie ma takich nawykow jak u nas w Polsce? Warto wiedzieć o pewnych przyzwyczajeniach i tak dalej co by się człowiek nie zaskoczył? Pierwszy raz mam styczność to pytam

Irena

Witam, ja w sprawie ogłoszenia Kontrola Jakości. Czy ktoś powie, jakie są wymogi na tym stanowisku, jeśli chodzi o język angielski? Trzeba go znać czy niekoniecznie? Z góry dziękuję.

Exact Niemcy Mgb
@Byku

Zgadzam się z tym. Pan Dariusz patrzy się na ręce przez cały dzień pracy. Masz wrażenie, ze jesteś cały czas obserwowany. Czasami przyjdzie, stoi 20minut i się tylko na ciebie patrzy z naburmuszoną miną. Jeżeli chcesz się o czymś dowiedzieć to on ci albo nie odpowie, albo odpowie jak zwykły cham. Większego (usunięte przez administratora) nigdy nie spotkałem. Każdy pracownik dosłownie się go boi, bo potrafi wywalić z roboty o najmniejszą głupotę.

Oddany pracownik

Bardzo dobry kierownik, super atmosfera, łatwość w wyrabianiu norm, duża wyrozumiałość, czystość na stanowiskach pracy, duża i komfortowa kuchnia nie ma problemu żeby zmieścić całą załogę, alkoholowe piątki, polecam serdecznie znalazłem swoje miejsce na ziemii

Ano, fakt faktem spytał o to jak praca wygląda. zatem jeśli o 180 stopni inaczej niż zostało to tu opisane to możecie wprost opisać jak jest już tak dla jasności? teraz to kandydaci nie wiedza co maja myśleć tak w ogóle. załogi często się w końcu zmieniają czy nie?

Róża

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Pana Michała z Buderusa i tego jakim jest wspaniałym człowiekiem ,trochę zabiegany ,ale ogarnie wszystko . Tam tylko Pan Michał rozmawiał jak człowiek ... Teraz jestem pod skrzydełkami Pani Izabeli na Adiencie, Pani Iza jak i Pani Ania wprowadzają bardzo sympatyczną atmosferę w pracy , Koordynator rejonowy Pan Grzegorz również super człowiek. Praca nie należy do najcięższych, ale na pewno do takich gdzie nie ma takiego czegoś ,że przychodzę do MUSZE , idę tam z ogromną przyjemnością .

Kolec
@Róża

Michała z Buderusa?? ???????????????? Śmiech na sali.. wspaniały jest do czasu aż mu nie podpadniesz, jak jesteś dla niego "niewygodnym" pracownikiem to Burdelus mówi papa!

Korzeń
@Kolec

Co według Ciebie oznacza "niewygodny pracownik "? Jak zarobić i się nie narobić ?

@Kolec

A po co podpadać? No ale skoro jest się debilem ...

Kolec Nowy wpis
@Korzeń

Nie, "niewygodnym pracownikiem" jesteś wtedy, gdy nie wchodzisz mu w du.e i masz swoje zdanie niekoniecznie takie samo jak on

Kolec Nowy wpis

Debilem jesteś ty, liżącym mu du.e

Gosita

A jak wygląda praca w biurze? Jest teraz oferta na Specjalista ds. Obsługi Klientów z j. francuskim. Czy ktoś ma doświadczenie w pracy w biurze?

@Gosita

Totalnie nie polecam. W tej firmie nie szanuje się żadnego pracownika, bez względu na posadę. W biurze najlepiej jakbyś pracowała za osiem osób, ale jak pracy jest mniej to mają Cię gdzieś i chętnie zastąpią Cię pracownikiem z kontraktem, a Ty albo idź na linie, albo siedź w domu bez pieniędzy. Mniej więcej 3 razy w roku w firmie są wielkie czystki i większość pracowników wysyła się do domu, żeby po miesiącu zastąpić ich nowym sortem. Jeśli upomnisz się o jakiekolwiek swoje prawa, masz pewności, że w przy kolejnych czystkach zostaniesz odesłana do domu. Niestety w firmie jest masa Polaków karierowiczow, którzy dają się wykorzystywać pracując za dziesięciu i jeszcze dziękują, że mają pracę biurową za granicą.

Propolis
@Sima

Serio? Czystki wśród pracowników w biurze? Rozumiem, że można obawiać się o stabilność zatrudnienia? Sima, napisz coś więcej. Mają ogłoszenie na stanowisko pracownika do obsługi klienta z językiem francuskim. Chcę aplikować, ale zależy mi na poważnej i stabilnej firmie, która wprowadza zdrową atmosferę. Nie chcę wypalić się po roku pracy

Pracownik Nowy wpis
@Propolis

Chcesz coś na dłużej to nie przez tą pod firmę

Propolis Nowy wpis

Dlaczego, co takiego się dzieje w biurze w Częstochowie? Napisz coś więcej. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jakie są faktycznie dodatki poza płacowe? Piszą w ogłoszeniu o prywatnej opiece medycznej. W jakim zakresie: ten podstawowy czy coś lepszego? Jakieś szkolenia organizują? Można się rozwijać?

POWODZENIA...

Wg regulaminu zlecenia, exact może Cię obciążyć Z AUTOMATU (potrąca z pensji, bez Twojej zgody), karą finansową idącą w SETKI a nawet TYSIĄCE ZŁOTYCH. Nie zamyka to dla nich dalszych roszczeń finansowych. Za co? Za wszystko. Rada? Czytajcie dokładnie regulamin i umowę przed podpisaniem a najlepiej sobie odpuśćcie, bo nie warto.

@POWODZENIA...

Potwierdzam, w Belgii kary są bardzo często praktykowane. Za każdą pomyłkę (jesteśmy ludźmi, nie robotami) kierownik obciąża Cię karą finansowa. Za to jeśli jesteś super pracownikiem, starasz się, jesteś na każde zawołanie, w nagrodę nie usłyszysz nawet dziękuję.

Denekamp

Szczerze nie polecam pracy w Holandii w oddziale Denekamp. Team Leader Michał W, który tym oddziałem kieruje został "kierownikiem" z "przypadku". Jest (usunięte przez administratora), wulgarny, wywyższa się a przede wszystkim jest osobą niekompetentną. Jedyną jego "zaletą" jest to, iż posiada w miarę komunikatywny angielski z czym osobiście bym i tak polemizował. Michał wprowadza zamieszanie na projekcie, mówi co innego a robi kompletnie inne rzeczy. Nie potrafi kierować projektem uprzykrzając przy tym życie osobom tam pracującym. Polecam omijać to miejsce, szkoda nerwów!

@Denekamp

Również potwierdzam Zero kompetencji, wiedzy oraz zainteresowania. Nikt tutaj nie traktuje go poważnie i zdecydowanie odradzam współpracy z tym osobnikiem. W exactsystem działa zasada równi i równiejsi, przełożeni chcą być profesjonalni, ale nie da się ich tak traktować, zwalniają za żenujące powodu które sami sobie wymyślają. Ogólnie rzecz biorąc polecam szukać czegoś innego bo tak jak w opini wyżej - szkoda nerwów.

Czy to oznacza, że wszystko zależy od kraju? Tutaj widzę, że Holandia została odradzona a ja widziałem oferty na Belgię, znalazła się tez jakaś do Częstochowy. Fakt faktem chce iść na mechanika samochodów ciężarowych. Ta stawka liczona od 14 do 18 tys mnie zainteresowała. Z tym, że to jest brutto? I tak dla jasności ile to godzin pracy dziennie? W jakich warunkach?

@pracownik

@denekamp Ja również potwierdzam. Michał w. Jest wulgarnym i wywyższającym się człowiekiem, który nigdy nie powinien dostać wyższego stanowiska, bo się do tego nie nadaje. Bierze projekty za grosze, a później (usunięte przez administratora) swoich pracowników, nie wypłacają im nadgodzin, bo 'klient mu za to nie zapłaci'. Sam nie robi kompletnie nic, choć mając pod sobą tylko kilku pracowników powinien, ale po co, skoro może dopisać się do czyichś godzin. Zakwaterowanie straszne, nikt nie powinien mieszkać w warunkach, jakie są oferowane na tym 'projekcie'.

Kontroler jakości

Szczegółowe informacje nt. wynagrodzenia, umowy, składek. Dokładne opisanie na czym polega praca. Ogólnie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam. Następnie testy na kompie (spokojnie, pomagają we wszystkim) PS: pozdrawiam przemiłą Panią prowadzącą.

Oczekiwania finansowe, dyspozycyjność, możliwy termin podjęcia pracy, zakład na którym chciałabym pracować itp

Często zdarza się to co ktoś napisał o tych odejściach pracowników, że nawet po paru latach może do niego tak nagle dojść? Ciekawe czy w przyszłości będzie podobnie, bo mam zamiar ich na tego elektromechanika z językiem angielskim skoro nawet do 14 000 zł brutto wychodzi. Pytanie czy polecacie?

Sima

Bardzo, bardzo nie polecam. Te obiecane zarobki zdarzają się tylko kiedy jest natłok pracy, wtedy pracujesz po prostu adekwatnie dużo, stąd zarobki. Pracownika nie szanuje się w tej firmie bez względu na staż pracy czy posadę, więc możesz zostać odesłany do domu już po tygodniu, bo pracodawcą źle wyliczył ilość pracy.

xduu

nie polecam tego (usunięte przez administratora) dostajesz mieszkanie z grzybem na jakimś odludziu robota to (usunięte przez administratora) nie masz nawet czasu iść do kibla kiedy chcesz chyba że ktoś cie zastąpi cały czas tylko(usunięte przez administratora) ile wlezie

ns

Zdecydowanie nie polecam pracy dla Exact. Firma tylko z zewnątrz robi pozory profesjonalnej. Polecam trzymać się z daleka od wszystkich oddziałów. Belgijskiego zwłaszcza.

Nelka

Praca jako Specjalista ds. Obsługi Klientów z j. francuskim. Jak widać wcale nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia w administracji. Jakie więc przy tym kursy i szkolenia są oferowane? Nie widzę o nich wzmianki w treści a liczę na rozwój

Buderus Guss bezpodstawnie zwolnił prawie 6 letniego pracownika oskarżając go o niewiarygodne rzeczy, które nie były udowodnione.

Sabrina

Zastanawiam się co jeśli faktycznie komuś źle te godziny nalicza? W jednym komentarzu ktoś to w swoim przypadku podkreślał, zastanawia mnie powód lub ewentualne wyjaśnienie tej sprawy. W ofercie dla młodszego specjalisty ds. jakości z językiem angielskim piszą, że tryb pracy jest zadaniowy, ciekawe czy nadgodziny tego wychodzą?

Była to już kwestia bez żadnej dyskusji, dopiero nowa osoba musiała zareagować? Zastanawiam się czy nie maja tu przypadkiem czegoś w rodzaju planu naprawczego pracownika jeśli jednak w innym zakresie pracy się sprawdzi?

@Gestamp

Jak widzę coraz więcej osób zaczyna w końcu mówić o tym projekcie o koordynator i słynnej liderce Annie. Może w końcu otworzą się oczy i ktoś się weźmie za to. Dziwię się że to tak długo trwało żeby się ludzie w końcu odezwali na to co się wyrabia. Traktowanie pracowników na kategorie,kto(usunięte przez administratora) to jest ok a kto nie pasuje to jest zły i wylot. Anna swoje błędy kryła podkładając to innym ,aby tylko dobrze wypaść przed koordynatorem któremu wciskała różne bajeczki....

Konficjusz

Nie ma w tych postach, mniej lub bardziej prawdziwych oskarżeń, tu jest przedstawiony fakt, o czym Ty pisząca o powracającej karmie dobrze wiesz. Nie wybielaj sytuacji, bo nic ci to nie da, a każdy tego rodzaju Twój wpis, jak widzisz, może spowodować jeszcze większą lawinę faktów nawet namacalnych, bez liku. Babole były są i będą się zdarzać, nikt nie jest nieomylny, a ludzie to nie roboty i oczami świecić sobie nie potrafią. W tym przypadku chodzi o świnie, podkładane w postaci baboli. Nikt w pracy nie siedzi bo chce, siedzi wtedy gdy nie ma co robić, i nie chodzi tu o 3 TRZY !!!! dyniowe wypowiedzenie, tylko o to jakimi kryteriami co do osób wylatujących, kieruje się wręczający wypowiedzenie, oto jest pytanie. Znalezienie i zatrzymanie najlepszych pracowników jest najbardziej wartościową zdolnością, niewiele osób tą zdolność posiada. Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim, i prawdziwą miarą człowieka jest to, jak traktuje kogoś, kto nie może się mu w żaden sposób odwdzięczyć. To nie jest flustracja, rozgoryczenie czy bezsilność, to jest w grupie moc. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. (usunięte przez administratora)

Kredo
@Konficjusz

Dokładnie tak jest. Podkładanie (usunięte przez administratora)przez innych tylko po to żeby zabłysnąć przed koordynatorem,tuszowanie swoich błędów kosztem innego pracownika bo tak to wygląda. A babole? Zawsze będą przy takim sprzęcie jaki jest to nie ma co się dziwić że coś się przeoczy, nikt nie jest nieomylny, najtańsze latarki świecące na chwilę a potem co ? Albo stoisz i czekasz kiedy się naładują albo musisz mieć zakupione własne w przeciwnym razie stoisz. Wózkowych nie ma co za tym idzie nie ma części to co pracownik ma robić ?? Na plecach sobie raki przynieść ??? Jak wózkowy jest to nie ma wózka bo koordynator nie zdążył ogarnąć sprawy,ale kto winny?? Oczywiście pracownik .!!! I oczywiście karma wraca co do niektórych już wróciła....

Dokladnie tak było. Przez Anne już wielu pracowników albo wyleciało, albo zostało zwolnionych albo zostało zmuszonych do przejścia na inne zmiany. Zajdziesz Annie za skórę a ona będzie darła mordę że nie popusci i będzie się mścić. Pani koordynator też niesprawiedliwa. Jednak czego można się spodziewać po kimś kto jest osobą niezrównoważoną psychicznie i do dobrego humoru potrzebuje grama od "dobrej fazy"? Substancje niedozwolone w pracy są bardzo popularne, taka kontrola niezapowiedziana dobrze by zrobila. To jednak firmie exact systems powinno zależeć na dobrej opinii. Opinie pracowników nie są wywołane emocjomi po zwolnieniu tylko nie smakiem pozostającym po projekcie. Pani koordynator proszę zmienić swoje zachowanie i traktowanie pracowników rowno oraz z należytym szacunkiem. Anno radzę nie kopać pod ludźmi dołów, (usunięte przez administratora) ma krótkie nogi a magazyn jest o tyle mały, że każda plotka czy informacja poparta dowodem dojdzie w oka mgnieniu do osoby zainteresowanej.

Chmura

Mam mieszane uczucia. Na jednym projekcie koordynator mistrzostwo, no wszystko dalo się załatwić. Bez problemu wolne, każda sprawa załatwiona. Praca też fajna, może nie za lekka ale w przyjemnej atmosferze chętnie szło się do pracy. Niemcy też bardzo w porządku. Szacunek miał każdy do każdego. Na innym projekcie niestety rozczarowanie. Koordynator jedna wielka masakra, Wielka pani z brakiem szacunku do pracownika. Masz własne zdanie? Haha zapomnij. Zepsuło Ci się auto i nie możesz dojechać z polski do niemiec? Załatw sobie coś w 1 dzień, nikogo nie obchodzi ze auto jest niesprawne. Czym jest spowodowane to ze na jednym projekcie płatne są przerwy a na drugim nie? Dlaczego nie ma narzędzi do pracy tylko pracownicy muszą kupować sobie sami? Jeśli tracisz projekt musisz sam zadbać o pracę. Niektórzy mając problemy rodzinne/zdrowotne/jakiekolwiek proszą o projekty przy granicy I odmawiają projektów w głąb Niemiec to panusia zajmująca się rozsyłaniem stałych pracowników na projekty bardzo się wkurza, unosi przy każdej rozmowie i każe wypowiadać umowy. Pracownicy z własnym zdaniem są wpisywani na czarna listę exactu i nie mają już powrotu ale kto by chciał wracac tam gdzie traktują go jak (usunięte przez administratora) Bardzo na plus są pracownicy. Akurat trafiliśmy na bardzo fajne ekipy ale z wyjątkami. Jeśli chodzi o firmę to albo sie trafi na spoko koordynatora i robote albo nie. Kokosów też często z tego nie ma więc to bardziej Praca przelotna, wakacyjna, dla studenta, młodej osoby pragnącej zdobyć doświadczenie w branży automotive.

Kurka

Projekt Gestamp Ludwigsfelde Pani Ewa kordynator przyjmowanie fantów w postaci jajek,kaczek Królików i miodu o który była taka afera od pani Anny Cz.Ludzie na to patrzyli nie fajnie to wyglądało.

Robert

Projekt Tesla Gestamp Ludwigsfelde praca przyjemna lecz to tylko tyle. Jest wiele negatywów, ale zacznijmy od początku. Jest jedna osoba Anna Cz.Team Leader nie znający języka, bezczelny, podkładający świnie ludziom, wielokrotnie przychodząca na kacu do pracy. Pani Anna jest kryta przez koordynatorkę, która wszystkie złe sprawy zamiata pod dywan. Pani koordynator Ewa M. lubiąca afery, nie docenia ludzi pracujących, za to świetnie docenia "nierobów". Koordynatorka nie ma kontroli nad swoimi obowiązkami, na przykład wysyła grafiki na ostatnią chwilę, godziny pracy nie były wpisywane na bieżąco, lecz dopiero po dwóch tygodniach, wyręczając się następnym koordynatorem. Obie Panie bywają niemiłe dla pracowników, traktują z wyższością pozostałych. Często występuje brak narzędzi do pracy, Pani Ewa twierdzi, że są dopiero zamówione. Pani Ewa raczej nie jest kompetentną osobą na to stanowisko.

@gestamp

Nie wiem czym kieruje sie kadra zarzadzajaca tym projektem.Normalni ludzie sa zwalniani a kompletne ciolki zostaja,bo sa przyjeci poprzez znajomosci i ulkady.Atmosfera w pracy gesta przez liderkeAnne Cz. ktora skłóca ze soba wszystkie zmiany,przychodzi do pracy śmierdząca alkoholem,wprowadza mobing,pomiata ludżmi,ktorzy jej nie pasuja podkrada pomysly żeby pozniej mowic ze to jej zasługa a sama nic nie robi. Oczami Shrekai ''prezentami''całkowicie okreciła sobie koordynatora. Kłamie,snuje intrygi,skóca wszystkich pracowników na 3 zmianach co doprowadza do tego ,że nikt ze soba nie rozmawia,. Koordynator Ewa M. tez nie lepsza,we wszystkim wierzy Annie Cz. ,karmia sie jedna przed druga wszelkimi aferami,. Oczekuje od pracowników wysokich wynikóww pracy a podstawowych narzedzi brak ,o wszystko musisz sie prosic a i tak nie zawsze dostaniesz bo nie ma,albo kupisz swoje albo nie masz czym pracowac ... Jedynie na dzien audytu,aby przejsc go pozytywnie,wszystko jest sprzatane dzien wczesniej tak aby audytor myslal ze tak jest tutaj na codzien,a wszystko jest na ostatnia chwile - Hipokryzja!!!Exact powinien czesciej robic najazd na projekty ,dodatkowo zaopatrzyc sie w alkomat co do niektorych pracownikow ....

tesla gestamp

Nie polecam tej firmy a zwłaszcza projekt exact systems gestamp. Możesz tam pracować nie ważne jak długoi nie ważne czy dobrze,popełnisz błądbądż podpadniesz w jakiś sposób liderce zmiany Annie Cz.to od razu z marszu jesteś podkablowany koordynatorowi,która owa liderka wszystko zgrabnie donosi,dodając połowe,kłamiąc co w nastepstwie doprowadza do zwolnienia. Koordynator Ewa M. we wszystkim słucha Anny Cz.pracowników dzieli na równych i równiejszych,ci co się boją odezwać zostają,a ci co mają swoje zdanie dostają wylot z projektu . Liderka tego bajzlujest skrajnie niepoważna przychodząc do pracy '' wczorajsza '' gdzie czuć od niej alkohol. Trzeba włazić jej w (usunięte przez administratora) w przeciwnym razie pokaże ci gdzie sa drzwi. Umie grać i omotać koordynatora ,a ten nic z tym nie robi stosując tzw.kolesiostwo za '' prezenty ''.

Wie ktoś, ile zarabiać ma Specjalista ds. obsługi klienta i fakturowania z angielskim? Praca w Często, czyli na miejscu, ale obsługa mailowa i telefoniczna zagranicznych klientów. Jak sprawdzają język, rozmowa, czy pisemnie jakoś też?

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Systems Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Exact Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exact Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 8 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exact Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Exact Systems Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exact Systems Sp. z o.o.