Kebab city

Wrocław

Opinie o Kebab city

2009-06-20 18:01:21
Słowa kojarzące się z Kebab city profesjonalna, rozwojowa, interesująca, niestresująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku. Ludzie uprzejmi,profesionalnie obsługujący klientów, słuchali poleceń i wykonywali z zaangażowaniem swoją pracę. BYliśmy jedną grupą,która współpracowała i której filarami byli ludzie.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7 zł/h w górę
Najbardziej podobało mi się w Kebab city: to,że mogłam ustawiać grafik w zależności od czasu,jakim dysponowali pracownicy. Mimo stałego wymiaru godzin zawsze można było poprosić o zmianę ilości godzin,bądź pory dnia,w której siępracuje. POnadto zmiany były od 5 godzin w górę,więc praca nie była wykańczająca.
Najbardziej nie podobało mi się w Kebab city: że tylko jedna osoba była na zmianie.
vbhjk 2016-05-22 22:19:46
może umowa zlecenie jeste wtedy jak ma sie status studenta na przsykład? A potem można liczyć normalnie na etat? A szukaja swoja drogą pomocy kuchennej
Zostaw swoją opinię o Kebab city - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kebab city