Larkis sp. z o.o.

Dobczyce

Opinie o Larkis sp. z o.o.

M 2014-01-01 22:03:35
Byłem na rozmowie w tej firmie. Generalnie zarobki dla inżynierów chyba bardzo niskie, bo się nie dostałem. Starszy Pan, który mnie egzaminował spytał czy mam rodzinę, powiedziałem że nie mam, może dlatego się nie dostałem?Kogo to obchodzi czy mam rodzinę, nie rozumiem absolutnie tego pytania?Że mam rodzinę na utrzymaniu, to co muszę u niego pracować, a jak nie mam na utrzymaniu to się nie dostanę. Ok..następne pytanie to pytanie o kościoły - nie wiem dlaczego dostałem pytanie - WIE PAN ILE JEST KOŚCIOŁOW W KRAKOWIE. Ja odparłem - nie wiem, 180?a on na to 300. A ja AHA. Tak wyglądała rekrutacja na stanowisko inżyniera projektanta w tej firmie. Powiem Wam, że jedyna opcja to uciekać z tego kraju - jeśli nie chcecie się cofnąć w rozwoju, i jeśli chcecie cwiczyć szare komorki przed obumarciem.( usunięte przez administratora ) . Hmm. Nie polecam absolutnie, ze względu na ( usunięte przez administratora ) na rozmowie rekrutacyjnej.
Xylon 2014-04-07 22:34:19
Podobnie byłem na rozmowie w tej firmie :) Wszystko fajnie wygląda, widać że firma się rozwija ale tak jak kolega pisze...żenada-wynagrodzenie-dramatyczne, rozmowa ze starszym Panem o kościołach i rysunku który miał lata świetności 50 lat temu...generalnie nie polecam chyba że studentowi na 1 roku studiów za głodowe stawki...
Kasia 2015-11-12 11:09:49
A podejmował się może ktoś pracy chałupniczej ? klejenia uszczelek do piekarnika itp. jest to opłacalne i ile można zarobić?
Danek 2016-04-21 10:23:26
Oczywiscie, że w firmie zajmują sie takimi rzeczami, to nikogo nie powinno dziwić z tego co mi się wydaje
Zostaw swoją opinię o Larkis sp. z o.o. - Dobczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Larkis sp. z o.o.