Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

hhhhhh

Nie wierzę że to napisał pracownik z Piaseczna. Mistrz wpisał to sam albo jego jedyna wielbicielka - regionalna. Żenada

do malutkiego

Na Piasecznie to może i płakali po odejściu mistrza ale raczej ze szczęścia

do podlizucha

Jlm a kto ci broni na Promenadę się przenieść i dalej mistrzowi dupe lizać, a jemu tam takich ludzi jak ty na pewno brakuje. Widać,że ktoś lubi mobbing i jak się go poniża albo ktoś nie wie co to w ogóle znaczy.

jlm

Nie wiem kto takie glupoty wypisuje ale widze ze ta osoba nie ma o niczym pojecia i jest malo inteligentna,wlasnie teraz w piasecznie jest tragedia nowy dyrektor z nikim sie nie k Liczy ma gdzes czyjes zdania musi byc tak jaj on chce, atmosfera jest tragiczna kazdy na drogiego patrzy wilkiem rozwalil to co zbudowal poprzedni dyrektor,Pewnie ze bysmy woleli starego dyrektora na promenadzie nie potrafia docenic kogo maja bo do tej pory kierownicy siedzieli na dupach i piprzyli od rzeczy a teraz musieli ruszyc dupy i wziac sie do roboty!

nikt ważny
@jlm

kupa kłamstw na temat sklepu w Wilanowie,ta osoba która to napisała sama sieje zamęt na kasach i pogarsza atmosferę ,nie zgadzam sie z opinią że kasjer główny i dwóch podwładnych stosują mobing,ta osoba sama lata do dyrektora na skargę tylko za to że ktoś zwrócił jej uwagę żeby się wzięła za robotę a nie gadała na kasie z innymi pracownikami.Praca na kasie nie wygląda tak,że jak nie ma klientów to się siedzi bezczynnie i plotkuje z innymi pracownikami i obrabia innym tyłek,niech ta osoba dobrze się zastanowi co gada i pisze bo to co napisała to aż ręce opadają za takie bzdury i kłamstwa.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
malutki

A nasz MISTRZ twierdzi że wszyscy w Piasecznie płakali jak się dowiedzieli o jego odejściu.MISTRZ opowiadał że był tort i huczne pożegnanie. WKW JAK BYŁ NA PRAWDĘ..

WKW

Piaseczno jest w szoku że można się odezwać ludzkim głosem .

blabla

Założę się ze na Piasecznie do tej pory wszyscy świętują odejście mistrza!!!! Piaseczno w końcu odetchneło!!!!

blabla

Większość dyrektorów w Almie to furiaci albo totalne pomyłki, którzy dostali się na stanowisko bo mają plecy, a tak naprawdę nic nie potrafią i są śmierdzącymi leniami(czasami nawet kierownik potrafi więcej niż "dyrektor"). Siedzą całe dnie w swoich gabinetach i tylko wiszą na telefonach prowadząc prywatne rozmowy. Jednak jest ktoś to zmusza ich do udawania,że pracują-oczywiście to jest pani dyrektor regionalna. Gdy tylko pojawi się w sklepie dyrektorzy i większa część kierowników zabierają się za "ciężką pracę". Ale oczywiście nie wolno mierzyć ludzi tą samą miarą, bo jest nie wielki ułamek ludzi "rządzących", którzy dają z siebie wszystko i potrafią pracować na równi z pracownikami, ale takie osoby to zazwyczaj w Almie kończą kiepsko. Podsumowując czasami ktoś powinien pomyśleć zanim podejmie pewne decyzje!!!!!!!!!!!!!!!!!

WKW

Wierzę w to co przeżywają na Proenadzie ,pracowaliśmy z nim w Piasecznie przeszło rok . Furiat nie dyrektor .

ktoś

...przeinwestowali i stracili wyrazistość - ani to supermarket, ani delikatesy...powiedział kiedyś sam JM

mkmk

Te wszystkie opinie to prawda. Szeregowy pracownik jest wykorzystywany do maximum. Wypłata minimalna i tak zredukowana, że nie ma juz z czego zabrac, zero premii, bo za niski obrót był, wymagania dla jednej osoby, to kilka stanowisk naraz. Wydzierają się na wszystkich, nigdy nie wiadomo za co się dostanie, współpracownicy donoszą i oczerniają pozostałych. Każdy tu dla każdego wilkiem. Prawie wykończyłam sie nerwowo.

DUDUŚ

ZAPRASZAM DO PROMENADY TAK ŻLE TO JESZCZE NIE BYŁO PRACOWNICY SIĘ ZWALNIAJĄ JEST NAS CORAZ MNIEJ A PAN DYRO MA W NOSIE TO CO SIE DZIEJE.NA KAŻDYM DZIALE SĄ BRAKI PRACOWNIKÓW.JESZCZE DYRO MÓWI ŻE ZWOLNI PÓŁ ZAŁOGI ALE NA PEWNO ZOSTAWI PIĘKNE I MŁODE...

DUDUŚ

W Almie na Zwycięzców wróciły czasy Derewienko

nn

Praca w Almie nie jest taka zła...tylko szacunku do pracowników brak..zupełnie się ich nie docenia...marna pensja a i premia niemal nieodczuwalna.. SZKODA

bp

Odradzam pracę w Almie!!!!! Z doświadczenia zawodowego zachodzę w głowę jak taki dziwny stwór nadal funkcjonuje... obudźcie się pracownicy i poszukajcie, tak jak ja, innej pracy, bo w Almie tylko wyzysk i brak poszanowania nawet podstawowych praw pracowniczych. To nie kierownicy wyzyskują, oni są zmuszani przez karierowiczów dyrektorów, którzy podlizują się dyrektor regionalnej. Parzcie zawsze na wierzchołek, bo stamtąd idą wytyczne

Alma łódź to porażka atmosferę na sklepie nożem kroić każdy każdego obgaduje nigdy nie wiadomo za co się oberwie nie ma zastępstwa żeby do toalety wyjść zero socjalu. Porażka zero szacunku

do wyzej

pasc nie padnie bo zawsze znajdzie sie ktos z nozem na gardle kto przyjdzie robic za te smieszbe pieniadze w biedronce jest 450 zl wiecej przy umowie na probe i powiem wprost dopoki pracownicy nie wezma sprawy w swoje rece czyli nie zastrajkuja to nic sie nie poprawi

lol

A te wykresy i tabelki z wynikami poszczególnych sklepów niech zarząd sobie do d... wsadzi!! Jakie wyniki by nie były to nasza wypłata i tak jest mizerna, premia od 80 zł do 120 max brutto!! Prędzej czy później to padnie bo gdzie się nie szanuje pracownika tam i klient nie będzie zadowolony!!!

mysza

w nowej gazetce ładne zdjecie kart podarunkowych -idealne prezenty ale nie dla pracowników .Doceniamy lojalnych klientów ale niedoceniamy pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market