Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

ola

Aż tak źle?

LOLO
@ola

Tak jakby trochę mało płacą rok temu przed podwyżką zarabiałam 150zł więcej podnieśli nam stawkę brutto i 150 zł poszło...

oni
@LOLO

Tak prawda niby podwyzka była ale pensji biorę tyle samo a nie raz mniej nie rozumiem takie czary mary .Kto musi pracuje reszta choruje a jeszcze reszta CHARUJE za tych co chorują tak w naszym sklepie jest a u WAS

igor

czy ktos wie cos o zwiazka ch gdzie mozna sie zapisywac bo trzeba cos zrobic z tymi pieniedzmi dlatego niemmamy socjalu ,bonów i itp bo zniakaj na onta innych a my zarabiamy tyle samo najnizsza a premie blagam bez komentarza

klientka

Atmosfera ? Tam zadnej atmosfery nie ma kasjerki/rzy nie uprzejmi jedynie garmaz bardzo profesjonalnie obsluguje klientow zawsze z usmiechem az chce sie robic zakupy.

gosc

Slyszalem ze atmosfera w Oliwie nie najlepsza mieszają pracowników z kilku punktów i jest zamieszanie . A co do Sopotu to tam to sie juz nic chyba nie zmieni

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
gosc

A co powiecie na temat Almy w Oliwie ?

kasia
@gosc

Co można powiedzieć po 3 dniach od otwarcia ? Zapytaj lepiej co w Sopocie.... aż się zdziwisz....nic lepiej a może i gorzej............

nikt ważny

a może na zwycięzców powinien Pan(usunięte przez administratora) w końcu zrobic porządek?????? jak ma przyjechac to nawet dyrekcja od 6 rano w pracy, ale nie przyjechał a tak było pieknie, nawet trawa na zielono pomalowana, zapraszamy

nono

Nie wolno odswiezac wedlin a dopiero byl sanepid , a Krakow wie , regionalna wie, dyrekcja nie WOLNO sami sobie klopoty generujemy a premii potem nie ma czy mozna mniej zamawiac TOWARU co to za POLITYKA

NowyPracownik

ALMA KONSTANCIN - jeżeli szukacie pracy w Almie w Konstancinie TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA! Mobbing na nowych pracownikach, zero normalnego kontaktu z kierownictwem, totalna porażka kulturowa! W dodatku odświeżanie wędlin i serów celem zmniejszenia strat. Odradzam pracę tam.

mewa

alma w Olsztynie to jakiś żart ciasno i ciemno. Brakuje podstawowych produktów a klientów często mniej w sklepie niż pracowników. To dobre miejsce powinien być tam inny sklep ze świeżymi produktami i miłą obsługą. Obecny mijam szerokim łukiem, a po negatywnych opiniach pracowników zraziłam się do całej sieci.

nana

Piekne mamy lato pozdrawiam

NIKO

oj tak oj tak swiete slowa ..a to delikatesy sa z nazwy , pracownikow jak sie dobrze traktuje to sa efekty a tu szkolenia ,szkolenia bez rezultatu . Pozdrawiamy Olsztyn warszawa .

Były pracownik z Olsztyna

O opinie obecnych może byc ciezko. Nikogo nie obrażając pracują tam juz tylko osoby które nie maja innego wyjścia. Ja pracy tam nie polecam nikomu. Kompletna desperacja przez duże bezrobocie. Zebranie ludzi co nigdzie indziej nie mieli szans na prace stad brak kompetencji a i podstawowej kultury. Pieniądze marne i zero szacunku.

ono

A to ciekawe z Ukrainy pracownikow dlatego jest tak , nie chca nas bo za male pieniadze maja innych ,na ktore sklepy zatrudniaja juz przykre to ale realne Krakow mysli ale nie o NAS KTO JESZCZE SLYSZAL

ono

Blabla

@weronika, co to? Mamy Cie??? :D

alalalala

Tak przyjmują ludzi z Ukrainy z ITC ale w zamian za pracownika z Polski tak jest na Klifie. To nie jest po to żeby odciążyć polskiego pracownika to jest dla nich wyjście z sytuacji gdy nie ma pracowników i nie ma kto zapi...

yogi

Chodzą słuchy że Alma zaczęła współpracę z firmą zewnętrzną zajmującą się naborem taniej siły roboczej zza wschodniej granicy. Pierwsi pracownicy z Ukrainy są już szkoleni i po kursach językowych mają zacząć od września/października pracować jako kasjerzy, handlowcy, kurierzy itp. Ma to radykalnie poprawić sytuację finansową spółki. Zwolnień pewnie na razie nie będzie ale z pewnością będzie to odciążenie dla naszej ciężkiej pracy. Mam nadzieję że pensje będą nadal na niezmiennym poziomie...

weronika

Najważniejszy w pracy jest optymizm i pozytywne nastawienie. Trzy lata pracowałam bez podwyżki. Zawsze był to temat tabu dla dyrektorki. Ale powiedziałam sobie, że muszę być wytrwała. Mąż nie pracuje, poza tym ma problemy z nieuregulowanymi kredytami po działalności gospodarczej. Ale czasami marzenia się spełniają, nareszcze doczekałam się. W ym miesiącu dostałam zdecydowanie większą wypłatę. Mąż mnie docenił, za mój upór i ambicję. Jestem bohaterką domu!

ciekawska

ludzie piszcie prawde pensja jaka jest to Warszawa ,jezeli pani pracuje za dwoje to dobra pensja i na czas placona a nie raz za troje to pensja akurat,albo ludzi dowioza z lublina autokarem ,pociagiem .DLACZEGO NIE MA W TAKIM RAZIE PRACOWNIKOW Z TEGO MIASTA TYLKO Z POLSKI PYTAM?????????????????????????????????????

nikt ważny

na zwycięzców niedługo nikogo nie bedzie do pracy, wszyscy chodzą na zwolnienia, kazdy ma dosyć takiego traktowania przez cudowną dyrekcję

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market