Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

królowa

umarłła królowal, niech żyje król

lila

Alma w Oliwie to jakies nie porozumienie..

U Was są kasjerzy ? W większości almach same kasjerki .Faceci to salowi albo na magazynie są

monika

Dzien 14.09.15.Uważam że Panowie na stoisko kasjerskie sie nie nadają wiecznie nie zadowoleni i nie mili . Pozdrawiam Panią w czarnych włosach z garmazu :)

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
logo firmy Menadżer ds. technologii oczyszczania ścieków
Technologie Galwaniczne Sp. z o.o.
troool

A co ma byc w Oliwie? (usunięte przez administratora) I nie stabilnie nikomu nie polecam sam zmienilem prace.

nikt

Co z alma w Oliwie ?

NIO
@nikt

A JA WROCIŁAM Z URLOPU BYŁO UROCZO A TERZA BĘDE SPŁACAC POŻYCZKĘ BO PENSJI NIE STARZYŁO Z ALMY NA URLOP

Ziomalsky

Tak jest! Panie prezesie, Panie dyrektorze operacyjny! Przyjmiecie wyzwanie i pojdziecie do programu kryptonim szef?? Czy obsracie sie na rzadko bo wiecie nie dacie rady na naszych stanowiskach?

tak

Właśnie, zamiast wydawać pieniądze na bezsensowne akcje promocyjne, plakaty itp. niech Prezes wystąpi w programie Kryptonim Szef. Po jednym dniu na mięsie, nabiale i kasach... I niech nagrają minę, jak 10-go dostaje wypłatę...

alexi

Sztuczny tlum w Oliwie robią pracownicy jak regionalny wpada .Smiech na sali

ktos

Pozdrawiam garmaż w Gdańsku poranna zmianę dnia 10.09.15.Przyszne sery ale ceny :( Nie pozdrawiam po raz kolejny obsługi z alkoholu zróbcie cos z tym.

baśka

ZAPRASZAM prezesa ALMy DO PROGRAMU KREPTONIM SZEF

si

A jesli sklep splajtuje zapewnia nam prace w innym sklepie ?

gdynia

Sztuczny tlum juz tez robiliscie ?

gdynia

Fakt troszke z tym winem przesadzil "pan klient" mozemy miec gorszy dzien jestesmy tylko ludzmi kazdy wie ze pracujemy za najnizsza I ze konkurencje placa lepiej tylko z drugiej strony to nowy sklep maly ruch nie to co mamy w Gdyni bylam kilka dni przezucana wiec to co tam sie dzieje to bez porownania .Nie ma kompletu pracownikow jak ma sie zgrac ekipa jak ciagle z innych sklepow rzucane sa osoby I szczerze wiekszosc odejdzie z Oliwy ( sama bym to zrobila jesli chodzi o place bo w Gdyni nie jest zle ale mam dzieci I to za duze ryzko ) zamknal sklep . Jest to chyba mozliwe ?

Iks

Jak masz problem z winem kup se piwo w biedronce i po problemie i nie truj bo jaka placa taka obsluga .a jak nie to napisz do exspres reporterow

lol

Jaka płaca taka praca panie klient! Oczekujecie od nas że będziemy skakać koło klientów i do ...włazić, a prawda jest taka,że jak się traktuje pracownika jak śmiecia to ten na pewno nie będzie miał lepszego podejścia do swojej pracy. Karzą nam latać po działach, jak nie ma ludzi żeby coś zrobic to oczywiście wszystko ma robić BOK, na kasie tez Bok, na sklepie BOk, nawet Bokowiec na przerwie nie siądzie sobie te 15 min spokojnie bo ciagle wołają na BOK i wysłuchiwać trzeba wszystkiego. Tylko nieliczni klienci wiedzą za jakie pieniadze my tam pracujemy, wszyscy myślą że zarabiamy "kokosy" bo przecież to Alma a prawda jest taka że we wszystkich innych marketach zarabiają lepiej, i jakąś "czekoladę" dwa razy w roku chociaż dostaną bo my nawet "wesołych świąt" nie słyszymy od dyrektora! Pozdrawiam wszystkich którzy dostają "nasze premie"..., bo my ich nie widzimy. Ciekaw jestem tylko do kogo one idą...

SISI
@lol

Trafna wypowiedz u nas tak samo jest nic dodac nic ujac brak szacunku kazą się usmiechać cały dzień to może będzie jakiś grosz a w ogłoszeniu podają jest wysoka pensja kto się nabierze to po kilku dniach zaczyna chorowac pozdrawiam sympatyków pracowników ALMY ...........

@lol

Pięknie powiedziane! Zgadzam się z tym , niestety tak jest a klient myśli ,że jest panem i władcą. Za takie pieniądze nikt nie będzie się wczuwał, ale co tacy nowobogaccy mogą wiedziec haha

nata
@lol

szefostwo ma w poszanowaniu klienta... i pracownika...

ostry

Kto jeszcze tak myśli ?

michal

Nie zdziwiłbym sie jak zamkną Almę w Gdańsku nic sie tam nie dzieje a od otwarcia minal tydzień :p

michal

U nas nie ma nawet odpowiedniej ilości pracowników :/

bob

U nas dokladnie tak samo, część "choruje" a kto nie choruje ten charuje za tamtych. Masakra jakaś , ludzie zróbmy cos z tym, zabieraja nam wszystke: pieniadze cięzko zapracowane, socjal który sie należy i najwazniejsze to zdrowie.

ciekawska
@bob

A moze im nie zalezy na NAS bo wiedzą ze następni przyjdą i tak w koło a MY musimy sami podjąc decyzje czy pracujemy czy charujemy mamy wolny wybór

irek
@ciekawska

ci nastepni przyjda na trzy miesiace .Maskara szkoda zdrowia wielki bałagan.ludzie przynosz l4 i ty musisz latac za niego i robic na trzy dzialy człowiek chce normalnie pracowac ,po co zmieniac prace wszedzie to samo tu wystarczy tylko socjal i bony a nie ktory sklep wygra konkurs na sprzedaz to 200zł dostanie ha hah a skad ta kasa

ciekawska
@irek

Mam pytanie czy jest ALMA sklep co dostaje tą forse widział te 2oo zł czy 150 zl nagroda w konkursie a dlaczego nie ma premii a są NAGRODY nie rozumiem konkurs tak a premia nie proszę o wyjasnienie KTO WIE

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market