Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

Krzysztof L.

Chciałbym się odnieść do wypowiedzi użytkownika @Oliwa nie wiem kim jesteś ale stawiam na kogoś z pracowników, jesteś trochę źle poinformowana/poinformowany gdyż sklep w oliwie nie ma KASJERÓW ma kasjera i kasjerki, i gwarantuje ci że my również mamy co robić w przeciwieństwie do innych pracowników którzy piszą opinie w czasie pracy (oczywiście sugeruje ciebie), pozdrawian jedyny kasjer w almie-oliwa. Wzielibyście się za wykonywanie swojej prqcy prawidłowo a nie pomawiali ludzi w komentarzach na forum publicznym bo to żałosne i słabe, jeżeli ktoś z was ma problem do drugiej osoby dlaczego nie zgłosi tego do swojego kierownika czy też osobiście nie porozmawia z tą osobą?, tylko tutaj wylewa swoje żale. To mój pierwszy i ostatni post tutaj ale ja w przeciwieństwie do was nie dodaje komentarzy anonimowo.

Na start chciałabym powiedzieć że pewnego dnia przyszłam z dzieckiem na zakupy pierwsze co udałam się na dział z wedlinami i mięsem chciałam aby Pani ekspedientka zmielila mi mięso na każde moje pytanie badz prośbę odpowiadała nie nie nie byla bardzo nie miła poprosiłam kierownictwo przyszla młoda uśmiechnięta dziewczyna w ciemmych włosach nie zwróciłam uwagi na indyfikator ale przedstawiła się jako kierownicza działu Świeże. Przedstawilam swój problem aczkolwiek żal do ekspedientki i Pani Kierownik bardzo przeprosiła za zachowanie ekspedientki i sama mnie zaczęła obsługiwać zrobiła to w pełni kompetentnie aż mnie zdziwiło ze taka młoda osoba a ma taką wiedzę. Na koniec raz jeszcze mnie przeprosiła i zaprosiła na kolejne zakupy z uśmiechem na twarzy. Po moim odejściu ta Pani delikatnie zwróciła uwagę na jej błąd jaki popełniła ekspedientka i że tak nie powinna traktować klienta. Z miłą chęcią chciałabym aby ta Pani po raz kolejny mnie obsluzyla. Po tych komentarzach co tu czytam to powiem jedno Skoro czlowiek podejmuje się pracy to raczej po to by pracować a nie stać i sie opierać o blat. Kiedyś byłam kierowniczka w innej firmie i wiem że kierownicy sa naciskani aby załogę pilnować by była jakaś dyscyplina więc oni też wymagają i nie chcą zle dla nikogo. Juz kilka razy byłam na zakupach w Almie w Oliwie i powiem ze sklep super Obsluga nawet ok ale obsada na piekarni jakaś tragedia !!! Chłopak bezczelny !! Do klienta by powiedzieć "spoko" albo wzdychac jak zadaje pytania i odpowiedz ma Pani przecież na etykiecie opisane co jest w składzie no to przepraszam chyba on od tego jest.. A Pani to samo podchodzę a ona w telefonie lekceważy klienta mówiąc chwileczkę dobrze muszę pilnie odpisać po czym sięga po butelkę z wodą i pije odeszlam wściekła !! Zróbcie coś z tą obsługą na piekarni !!!! Bo przez taka obsługę tracicie klienta !!

Oliwa

A moze nudzi sie jakiś kasjer mamy aż ich dwóch ze wypisują tu ciągle na kogoś . Pozory mogą mylić

lis

Zgadzam sie z toba co to za zwyczaj wszystkich na nogi stawiac jak regionalny wpada kasjerow sciagac sztuczny tlum robic bo to przyciagnie klientow ja sie pytam jakich klientow? Caly sklep poobklejany jest nic przez okna nie widac po za tym ludzie nie sa glupi aby sie na to zlapac. Po za tym skoro ludzie narzekaja na obsluge to wy na forum bronicie i tu sie trzeba zastanowic jakie podejscie masz do klienta takie klient do was wiec raczej na utargi lepsze bym nie liczyla niz macie. Nie wiem po co Nowa@ pisze ze to take wspaniale rozwiazanie dla pracownikow macie umowy itp tylko szkoda ze klientow brak ciekawe jaki jest powod. A jesli masz problem z kasjerka z boku zglos to dyrektorowi bo to nie pierwsza negatywna wypowiedz o niej.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
tomek

Nie kompetentna obsluga boku dzisiaj godz 19 nie po raz pierwszy trafilem na mloda nie ogarnieta pracownice . Juz wiem czemu tam nikt nie podchodzi tylko wybiera usmiechniete kasjerki.

pika

Nowa@ tu nie chodzi o pracowników którzy chcą za darmo pieniadze siedziac na (usunięte przez administratora) tu chodzi o ludzi którzy ciężko na nie pracują a jest wile innych firm gdzie jest umowa o prace i wyższe zarobki na start wiadomo wtedy na co się pracuje .Nie wiem czemu sadzisz ze akurat wasza opcja jest dobra wiele osób odeszlo i zmienilo prace na lepsza takie sa realia młodzi będą szli tam gdzie bede się rozwijać i miec satysfakcje z tego ze zarobili pieniądz a nie najniższą .Jeszcze powinnam dodac ze większość waszej załogi to ludzie w przedziale wiekowym 30-50 lat. Wiec młodzi sie trzymać tam nie będą. Pozdrawiam

los

Czemu Sopot i Gdynia ciagle poszukuja pracownikow? Bo u Nas w Oliwe wiekszosc przezucili z innych sklepow i Ci co przyszli nowi z poza almy odejda.To moze wtedy bedziecie mieli swoj upragiony klimat sama bylam przez jakis czas rzucona na Oliwe i ludzie maja racje to nie jest zgrana zaloga tzw starzy wyjadacze z almy maja klimat z tymi co sie znaja i wiedza to tez Ci nowi proste

Alma Oliwa

Popracowalem/am u was miesiac I wiem ze nie jestem jedyna osoba ktora od was odejdzie ludzie w innych sklepach maja umowy o prace socjale i rozne inne pakiety.Na start mam wiecej niz u was i Ta sama umowe a u was jest niezmiennie najnizsza albo premie ktorych nie widac i nie chodzi Tu tylko o Oliwe A wy co oferujecie? Karte ze znizka 5% .Czy moze posiejecie jeszcze strach bo regionalny wpadnie . Ten sklep nie ma zadnej przyszlosci. Tylko straty . Oczywiscie popieram to ze jesli ma ktos cos do kogos to niech to zalatwi inaczej niz przez forum. Ale wcale sie nie dziwie ze tak ludzie pisza prawde bo klimatu nie ma zadnego jeden drugiego za placami obgaduje wczesniejsze opinie tez sie licza .

nikt

Hahaha dobre sobie

Nowa@

Kazdy mysli,ze jak pojdzie pracowac do sklepu bedzie nic nie robil i zarobi kokosy ,a po za tym po za zarobkami liczy sie umowa o prace ,polowa ofert pracy to smieciowki ,malo kto teraz chce zatrudniac na umowe o prace ,kto nie chce pracowac w almie w gdansku oliwie nie musi ,nikt tu nikogo nie trzyma na sile ,jesli chodzi o kasjerki operacyjne ,kasjerki i kasjerki z bok oraz o kierownictwo wszyscy sa w porzadku i nikt sie nie zachowuje jakby pozjadal wszystkie rozumy ,jesli masz cos do kierownictwa lub do kasjerek operacyjnych powiedz im to w oczy ,a nie smarujesz ich za plecami bo to nieladnie z twojej strony i zle o tobie swiadczy ,a po za tym kazdy chcialby zarabiac najlepiej 2500 tys na reke ale najlepiej sie wogole nie narobic a tak najlepiej siedziec w domu i tylko co miesiac dostawac na konto duzo pieniedzy,ludzie czasami po wyzszych studiach pracuja za 1200 zl i nie narzekaja ,bo majac nawet studia czasami ciezko znalezc prace , spojrzcie sie tez z tej perpektywy,ze macie umowe o prace na caly etat,ze liczy sie do emerytury,a,na smieciowce niektorzy byc moze zarobia wiecej,ale na smieciowce nie pojdziecie na zwolnienie jak jestescie chorzy,na smieciowce nie ma sie urlopu ,a jesli ktos ma kilka dni wolnego to za to nie zaplaca ,pomyslcie jaka bedzie wasza emerytura na starosc jesli tylko bedziecie myslec kategoriami,ze mala pensja itd,nie stac bedzie was nawet na bulke ,rodzice was beda utrzymywac,wiecznie tylko narzekacie ,juz nie chodzi tylko o alme w gdansku ,bo kazdy narzeka na inne sklepy ,gdziekolwiek kazdy pojdzie ,popracuje miesiac to zaczyna narzekac ,ze male zarobki,ze wszyscy sa zli,ze nie sa doceniani.A pozniej zaczyna sie narzekanie ,ze nie mozna znalezc pracy przez pare miesiecy a czasami nawet wiecej ,wezcie sie wszyscy do roboty i przestancie wiecznie narzekac .

Nowa@

Skoro nie masz co robic to po co jeszcze pracujesz zawsze mozesz sie zwolnic ,czy ktos cie trzyma na sile ,jak ci sie nie podoba to zmien prace ,a nie narzekasz.

pio

Zadziwiajace jest to ze ciągle pojawiają sie ogłoszenia do pracy w Almie w Gdyni i Sopocie czyżby juz wszystkich pracowników przerzucili do Oliwy bo nikt nie chce tam pracować.

prac

Takich osób, które pracowały w Almie i odeszły gdzie indziej w ostatnich latach są setki.

mik

Zapomnialem dodac ze jeden z kierownikow jest spoko gosciem mozna z nim pogadac jak rozwniez z osobami nie ktorymi z sali. Ale nie jestem pierwsza osoba ktora zmienila prace w Almie przez atmosfere i oczywiscie pieniadze

mik

W Alme w Gdansku szefostwo jest straszne wspolpracowac sie da z jedna kasjerka operacyjna Pania B a dwie pozostale koszmarne sa nie potrafia zarzadzac zespolem ciagle jakies problemy pracownikow brakuje . Szefowa z garmazu pozjadala wszystkie rozumy biora ludzi na stanowska kierownicze malolaty po szkole. Zespol zle dobrany na szczescie juz mnie tam nie ma Nie oplacalna jest praca tam nie dosc ze kierownictwo zle dobrane to co druga to wielkie kolezanki po pracy na plotki aby podkablowac kogos. Wymogi pierwsza klasa mialem pracowac na innym stanowosku dostalem inne a to wszystko za marna najnizsza krajowa. Ludzie idzcie gdzie indziej tu nie ma premii za produktywnosc bonow kompletnie niczego. I uwazajcie co na kogo mowicie.Pozdrawiam nie liczne osoby.

Iks

Czekamy na prezesa Almy zeby popracowal u siebie w delikaresach zobaczy jak to jest jednego dnia zamiast u siebiecbyc na trzech stoiskach a jeszcze by trafil jak ludzie beda na L4

miko

Przecież kierownik Almy w oliwie byl pracownikiem Piotra i Pawła niczego to dobrego nie wróży i nie mila Pani. D zawsze ma jakiś problem dlatego jako pracownik staram sie z nią nie gadać a jak musze to jak naj mniej

szef

A w ostatnim programie Kryptonim Szef Prezes Piotra i Pawła poznawał uroki pracy w sklepie...Awarie sprzętów, niezgadzające się ceny, straty...

pracownica

Jak dla mnie to ten sklep na dłuższą metę nie pociągnie nic sie u nas nie dzieje obroty praktycznie żadne .Czy oplacalo sie wam otwierać w Oliwie Almę? Z tym co robiłam w Gdyni a robie tu i inni pracownicy takze nie maja co robic. Większość czasu to palimy glupa na sklepie i gadamy kasjerzy w sufit sie gapia.Tylko czekać aż pozwalniaja i zamkną sklep

onnaaaa

A czego Ty oczekujesz? Że zatrudnią jakiegoś znawcę win w sklepie za takie śmieszne pieniądze? Może trochę bezczelnie powiedziała, ale bez przesady. Zresztą, jak młoda to może nie pije wina,żeby Ci doradzać:P

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market