Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

mi

Dyrektor region Warszawa została zwolniona ZA............

aaa

Zmieniają się ludzie, warunki, otoczenie-zmieniamy się i my-charakterem.

malinka

aha to dziwne tyle lat pracowała...

mami

nie została zwolniona tylko odeszła , dogadali się.Chyba gdzies wyjechała.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.
malinka

a co się stało, że została zwolniona Pani dyrektor regionu Warszawa ?

no

Co prawda to prawda. Zatrudniane są osoby, które tylko tyle że są, nie dbają o nic...A najgorsze, że osoby, które pracują jakiś czas i szanują swoją pracę muszą za nie wszystko robić. Takim sposobem odchodzą bardzo dobrzy pracownicy. Co robią nowi i jak robią to historia....Różnic cenowych jest tak dużo jak nigdy...Bałagan w ułożeniu produktów na półkach...Ogromne straty nawet na spożywce. Ostatnio klient zapytał się, czy mamy praktykantów na nabiale i wędlinach.

tak

Oczywiście są 2 wersje i żadna nie potwierdzona: Została zwolniona przez operacyjnego lub sama zrezygnowała.

Zespol

Uprzejmie prosimy o nie wypisywanie oszczerstw pod adresem pracowników gdyż to co tutaj wypisują na temat pracowników jest nie prawda .Prosze sie zastanowić za nim kolejny raz zostanie napisany post o pracownicy badz innych pracownikach w taki sposób.Moze to sie skończyć w inny sposób.Jest to nękanie .A na miejscu ludzi którzy tam pracują nie przejmowałbym sie tym. Pozdrawiam.

Pani

Tak chcemy wiecej bo tyle placa inni. I niech nie mowi mi nikt ze jak sie nie podoba to moge zmienic firme, nie o to chodzi. Chce przyczyniac sie do rozwoju Almy ale chce zeby traktowano nas godnie a nie jak mieso armatnie... Nie ma szans na takie podwyzki? Mysle ze sa...

poznan

w poznaniu pracownicy maja najniższe i muszą się cieszyć a wy chcecie 500zł więcej... nie ma szans... ;/

kkkk

Panie kolego jeśli nie potrafisz poprawnie napisac słowo niemiła tzn ze nie wiele wiesz wiec lepiej się nie wypowiadaj

Powrot

Ludziska, to forum powinno wrocic do powaznych tematow. Jesli chcecie rozmawiac o problemach 1 sklepu proponuje zalorzyc osobne forum czy tu czy na fb. Mnie np nie interesuje absolutnie co tam u was sie dzieje na sklepie bo wiadomo ze kazdy sklep zyje wlasnym zyciem i ma troche inne zasady ze wzgl na kadre zarzadzajaca. Tutaj powinnismy dyskutowac o zmianach ktore sa potrzebne w calej sieci! Czy ktos wie w jakim stadium sa zwiazki zawodowe? Jakie maja postulaty? Jak na moj chlopski rozum powinny byc dwa. Podwyzki i socjal w postaci paczek i bonow oraz wczasow pod grusza. Jesli chodzi o podwyzki powinny byc znaczace zeby dobic do mediany w branzy. Dla przykadu pracownik ktory zarabia teraz 1500 zl na reke powinien dostac 500 zl podwyzki. Centrala kaze nam pewnie puknac sie w glowe bo takie kwoty zrujnuja firme ale w sumie to oni sami siebie rujnuja nie placac dostawcom co powoduje brak podstawowych prodoktow na polkach. Ale kasa jest, nowe sklepy sie otwieraja! A teraz zjedzcie pare postow nizej i przeczytajcie co pisza o kasjerce z alkoholi w jednym ze sklepow i tu podsumuje: za takie pieniadze bedziemy mieli takich pracownikow a Ci dobrzy, odchodza do biedronki i lidla.

Pani D.J

Wszystko wszystkim ale życie prywatne pracowników jest ich życiem a nie na forum !! Przestańcie już się w to bawić !! Ktoś ma jakiś problem to zapraszamy na rozmowę w 4 oczy a nie przez forum i anonimowo !! Żałosne. To już zaczyna się robić wręcz zabawne .. Jak małe dzieci. Nikt nie ma odwagi by spojrzeć nam w 4 oczy i powiedzieć co leży na sercu. Ile macie lat ! Skoro ktoś narzeka na prace to niech ja zmieni bo praca jest od tego by w niej wykonywać swoje obowiązki a nie pisać jakcy to my nie jesteśmy. Chcecie się zamienić z nami kasjerkami operacyjnymi i kierownikami ? A my na wasze stanowiska nie ma problemu zobaczymy czy dalej będziecie tak pisać badz mówić ze rozumy pozjadane i wgl. To że młoda to co już nie można iść wyżej bo małolata? Małolaty są w gimnazjum .. Młoda to już odrazu skreslona i rozumy pozjadane. Ale to wy je macie pozjadane !! Płacone macie za prace a nie ! Klientów opinie sa dla nas bardzo ważne więc bedziemy robic wszystko by było jak najmniej takich negatywnych opini z Państwa strony. A po za tym to Polakowi nie dogodzisz wszędzie w każdej firmie jest jakiś ferment wszędzie są narzekania... WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA !!

Krzysztof

Miałem się już tu nie udzielać ale jak ktoś już zaczyna ruszać moje życie osobiste nie mogę tego zostawić bez komentarza, odniosę się do komentarza użytkownika @daria, a wiec mianowicie nie pracuje z żadną lubą, po prostu wykonuje swoją pracę w przeciwieństwie do tych co wolą komentować,plotkować i snuć domysły, a domniemana siostra z wypowiedzi powyżej to moja narzeczona która nie przychodzi mnie odwiedzać a robić zakupy, nie rozmawiamy w mojej pracy bo w przeciwieństwie do osób tutaj które wylewają swój przysłowiowy ból, potrafimy oddzielić życie prywatne od pracy.

daria

Zazdroscicie Krzysztofowi L ze pracuje ze swoja luba i ze odwiedza go suostra w pracy nie badzcie zlosni a ochrona niech nie plotkuje

mi

A u Nas znowu nowy dyrektor , i będa zmiany zwolnienia i tak co parę miesięcy od nowa bo zawsze mozna zwolic na poprzednika a pracownik nic nic szkoda

Julita D

Zgadzam sie z Krzysztofem jesli ktos ma jakies zale niech idzie do kierownika lub do kierowniczki i to zglosi a nie smaruje na forum i nikt nie pozjadal wszystkich rozumow ,ci co smaruja na forum o kasjerze,kasjerkach czy naszych kierownikach czy o kasjerkach operacyjnych jesli macie cos do nas czy do kierownikow zapraszam do almy powiedzcie to nam w oczy a nie smarujecie takie bzdety.

To widać ze piszą to swoi każdy ma prawo do własnej opini na temat kazdej osoby i pracy którą wykonuje. Nie tylko tutaj ludzie narzekają na prace ale sadze ze klienci którzy tu piszą takze na pracowników i to różnych działów. z kasy z alkoholem pieczywie dziele swieze ..Jezeli pracownik odburkuje "ja tu tylko podaje" "spoko" itp nie świadczy dobrze o waszej firmie i tym bardziej o szacunku do potencjalnego klienta i tak z tym nic nie robicie wiec po co tym wszystkim sie przejmować. NIE OCZEKUJCIE wiec ze ludzie będą chetnie przychodzili jeśli sie kilka razy juz na was sparzyli.I tych opinii każdy może dodac tu setki i podpisać sie za kogo tylko chce wiec czy ktos tutaj sie ujawnia czy nie nic tego nie zmienia. No chyba ze ktos od was tego wymaga jak robienia sztucznego tlumu jak ludzie niżej piszą to juz wtedy inna sprawa .Pozdrwiam serdecznie.

inna

Powinieneś dostać zloty medal jedyny kasjerze w Oliwie .

królowa

A CO TO SIĘ PODZIAŁO Z KRÓLOWĄ Z REGIONU WARSZAWA CENTRUM ?

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042