Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

Szukam pracy

Witam. Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada praca dostawcy w sklepie Alma. Interesuja mnie zarobki, godz pracy, samochody i umowa. Moze ktos cos napisac? pzdr

TRÓJMIASTO

Ciekawe czemu po raz kolejny ogłaszają nabór nowych pracowników na portalu praca.pl . Zreszta jesli ktos ma jakiś problem jakies ale to powiedzą Ci ze możesz się zwolnić jak Ci się nie podoba wolne dostać graniczy to z cudem jesli chodzi o urlopy tylko jedna osoba ciągle urlop bierze Czy w kazdej Almie tak jest? Jak pracujecie w Wigilie?

Irena

Podwyzke dostana miluśińscy pani dyrektor

xxx

Ile tej podwyżki i na jakich działach?

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
!!?

Ze co prosze?! 23.12 do 23:00?? Kogos tam(usunięte przez administratora)w tym Krk?

lew
@!!?

TO kara za podwyzki do 23 h czynne to zart a w sylwestra tez do 23 h czynne bedzie macie informacje .Niedziela handlowa do której czynne do

Ona

Witam mam pytanie czy wszystkie Almy 23 grudnia sa otwarte do godz 23 ? A w Wigilie do 16 ?

lol

na jakich działach te podwyżki i z jakiej racji??

Z
@lol

No jak to pracownicy dostaja podwyzki głosno o tym w Almach dostają po zł,

Popracuj troche nad składnią bo wyszedł z tego nie zrozumiały bełkot.

Mlodsza

Prawda podwyzki sa ale nie dla wszystkich jak leci. Tylko pracownicy dostaja, kadra zarzadzajaca na sklepach zostala pominieta.....

młoda
@Mlodsza

Dlaczego kadra zarzadzajaca pominięta to zły pomysł szkoda znowu oszczędzaja

Balbinka
@Mlodsza

Tak prawda, są, ale tylko dla tych najbardziej zasłużonych i znajomych kierowników. Tak jak w Almie w Pruszkowie na warzywach...

mami
@Balbinka

czy wszędzie tak jest???

pp
@mami

kolezanki dostały podwyzke a ja nie czekam na odpowiedz

hhh
@pp

widocznie za dużo zarabiasz i Ci się nie należała

pp
@hhh

HA HA ale smieszne za duzo zarabiam boki zrywac

wow

Wow!!!!! premia premia premia........150 zł brutto!!!! Ludzie opamiętajcie się!!!!

młoda
@wow

Slyszałam ze są podwyzki w Almie od listopada anexsy czy to prawda dla wszystkich jak lecji wiecie moze znacie temat prawda przed świętami

Blabla

To ze wymagaja duzo to nie znaczy ze daja duzo w zamian ;)

momo
@Blabla

Bardzo ładnie sformułowanie bo czy dają w zamian duzo można po dzisjejszej wypłacie ocenic coś skromnie na koncie

baba
@momo

A ja dostalam premie

Aska

He premie wam płaca ja premii nie dostałam od roku Chyba sie do Almy przeniosę

Oliwa

Dokladnie tak jest jak mowia. Po tajemniczym kliencie miala byc premia dostali wszyscy po polowie taki podatek narzucaja na wieksza pensje. W dodatku przedluzaja umowy co z tego jak wiekszosc po zimie odejdzie dobrym pracownikom nie przedluzaja umow a tym co nic nie robia tak i ciagle szukaja nowych pracownikow albo rzucaja po dzialach smiechu warte. Najlepiej to ma zaloga ktora juz wczesniej robila w almach i sie znaja . Pozdrawiam

Kolezanka

Moze i zle, ale place wyzsze a pracuje sie dla pieniedzy...

Aska

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Poczytajcie sobie Opinie o innych sklepach W Biedronce żle Auchan zle Itd Itp...

lol

Dokładnie!!! Na pracownikach oszczedzają, każdą złotówke wyliczą żeby ci czasem więcej nie dać a przyjedzie regionalny i mówi że "straty mają być" - no idiotyzm normalnie. To chociaż te straty pracownicy mogliby sobie kupić za grosze , ale nie.....pracownikom nic nie wolno, lepiej wyrzucić do kosza, a wyciąg z niego lizaka przeterminowanego, który jest wliczony już do strat i zjedz to cie zwolnią. Paranoja a nie sklep. Dziwię się bardzo ze nikt z tym jeszcze nic nie robi, przecież to co się wyrabia w Almie jest chore.

mi

Firmie nie zalezy na stratach mają na to forsę wyrzucac wyrzucac lubią .Ale na pracowniku oszczędzaja ile sie do najniższa pensje w Warszawie i udaja ze okey a STRATY GENERUJĄ W OGROMNYCH SUMACH SMIETNIK ZAWSZE PEŁNY .

Balbinka

Pracowałam w Almie (Pruszków) tam co chwila zmienia się kierownik sklepu. Co chwila nowi pracownicy co nie wytrzymują długo i odchodzą . Starych pracowników jest mniej. Jakis czas temu zmniejszyli nam pensje podstawowa twierdząc że będziemy zarabiać z nowa premia więcej ale nic nie poszło w górę. Jest mniej ludzi wiecej pracy anic wsprawie kasy nie idzie w góre. Skoro Alma to maraka luksusowych delikatesów to pracownicy powinni zarabiac dużo wiecej . Wcześniejsza pani kierownik Ł....... nie wytrzymała presji pracy i poszła na zwolnienie od lekarza psychiatry na rok. A ze nie miała po co wracać ze zwolnienia i zaszła w ciąże żeby ciągnąć 100%pensji

Kuba

Tak i jescze ochrzan za straty na ktore ty nie masz wplywu .zadnego wplywu .ale czy ktos to rozumie NIKT .

Alma

Czy ktos cos wie o rekrutacji nowych pracowników do Almy w Gdańsku? Na portalu praca.pl ciągle odnawiają ogłoszenie .

ona i on
@Alma

Zapraszamy do stolicy praca w almie czeka tylko pracować gorzej z transportem .Przyjezdzajcie bo braki mamy duze w zatrudnieniu po rozmowach i informacji o stawkach cisza czekamy

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market