Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

3city

Nie jestem magazynierem pomylka .

3-city

Mi w Gdańsku sie nie podoba ciężko współpracować z niektórymi osobami z stanowisk wyżej . Załoga lepsza w Gdyni.

XYZ
@3-city

HA HA HA

XYZ

Alma to klika rodzinna i po znajomości-tylko te osoby awansują -mnie i nie tylko mnie oszukano i wykorzystano :co innego się mówi na rozmowie o pracę a inna jest rzeczywistość.....

bok

U nas nic nie dostaniemy... Tak doceniaja Nasza ciezka prace

aka
@bok

Zależy od dyrektora delikatesów - premia jest nadal uznaniowa i to dyrektor decyduje komu dorzuci. Byłam pracownikiem BOK-u i dostawałyśmy zawsze, a pracownicy o wiele większego obiektu niestety nie.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
wezyr

mam pytanie do ludzi z Boku, czy za wyrobiony limit sprzedaży paczek dostajecie dodatkową premie?

ola

sklepy są piękne zieleń wnętrz lecz ludziom nie wszystkim przysługuje jeden cel najgorzej gnoi się zwykłego pracownika a zarobki jak się komu spodoba nie ma bonów nic żenada ja pracowałam jako z-ca kierownika rączka rączkę myje dobrze że tam nie pracuje

vava

Pracuję a Almie i tez bym chciała tyle zarabiać, marzenie!!! A po nowym roku to w ogóle pewnie premii nie dadzą bo minimalna wzrośnie! Tak było w tamtym roku

agnieszka

Pracuję jako kasjer sprzedawca w Warszawie i w okresie próbnym dostałam 1840 zł na rękę. Może to nie jest dużo, ale mi wystarczy. Po nowym roku mamy ponownie podpisać kontrakt, tym razem na czas określony. Wynagrodzenie ma mi wzrosnąć nie dużo, bo do 1950 zł na rękę, ale ma być jeszcze 300 zł dodatek uznaniowy. Pracy jest naprawdę dużo, ale pani dyrektor pociesza nas, że jak się rozwiniemy, to będą nareszcie podwyżki. Ogólnie to mi się podoba, lubię pracować w ekskluzywnym, kameralnym shop'ie. Klienci są baaardzo mili :))))

ach
@agnieszka

Jaki to sklep i firma to bym szukała tam pracy proszę o informacje jestem sprawną kasjerką u nas tyle nie płacą a te 300zł to dla mnie by było duzo

keks

Zapieprz mamy teraz przez święta, że aż sie pot leje, bo ludzi brakuje a 9 stycznia wynagrodzenie za grudzień przyjdzie 1320zł, zaj.....! Nigdy więcej świąt w Almie!!!

mikołajek
@keks

A w naszym sklepie panuje epidemia zwolnien lekarskich szkoda ze premii nie dzielą na pracujących było by miło .Pozdrawiam świątecznie

kick

Wstyd panie Prezes!!!!!!!!!!!!!!

iu
@kick

To nie wstyd to celowe działanie nikomu nie zależy na wysokich standartach za kórymi powinny isc nagrody a tu 15 PROCENT i warunek że pensji wystarczy to jest prezent świąteczny od ALMY średnio wychodzi 20 do 30 zł GWIAZDKA OD ALMY jak wydamy pensje

Jestem pracownikiem jak i wy i powiem jedno, nie rozumiem takiego podejscia. Zasady sa znane, premia jest przyznawana za okreslone wyniki. W sklepie w ktorym pracuje czesto jest tak ze wszyscy rzucaja miesem jak przyjdzie wynik tk a jak slucham jak obsluguje sie klienta przede mna to rece opadaja. Sami sobie krzywde robicie. To jedna sprawa. Druga to taka ze bony i paczki powinny byc. Zapierdalamy po to caly rok zeby dostac smieszne 15% rabatu? Panie Prezes... Wsadz sobie ten rabat wiesz gdzie. Patrz na zachod bo biedrona Ci juz podebrala 1/4 najlepszych pracownikow a Pan rozpaczliwie wykonujesz ruchy zeby podniesc standardy obslugi.

boa

Zwalniam się, wysiadam już psychicznie i fizycznie też. Każda Alma to dom wariatów!

Coraz gorzej w Gdańsku

misiek

Wesołych świąt osobie która zdecydowała żeby zabrać premie za TK aż wstyd się przyznać do wypłaty: najniższa krajowa plus 30 zł BRUTTO - żadnych bonów czy paczek świątecznych...nic !

ktos

I jeszcze premie za tk zabierają przed świętami

lux

U nas nieważne czy pracujesz 5 lat czy 5 tygodni, i tak dostajesz tyle samo!!! Żenada

be
@lux

Tak niewazny człowiek nie liczy się wszyscy tyle samo dostają ten co pracuje od wczoraj i ten co lata pracuje i to jest w porządku a potem dziwją się ludziom kto to zatwierdza dlaczego

wawa

MM do grona najlepszych nigdy nie nalezala,to właśnie MM rozpoczela destrukcje,byla najlepsza w traktowaniu osob jak bydło i niewolników!

mami

wszyscy najlepsi odchodzą............

oo

Prawda w Warsyawie mamy takie pensje a nawet i większe prawda był na początku listopada TAK TAK WARSZAWA

vani
@oo

co TY za głupoty opowiadasz ? Nie odzywaj się jak nie wiesz albo jak myślisz że wiesz... pracowałam w almie i wiem ile tam się zarabia 2200brutto, i nie gadaj proszę że nie wiem o czym mówię bo mam ludzi w innych almach w moim mieście. co do płac to jest ok ale z szacunkiem do pracowników to już porażka .... trzeba chodzić na paluszkach tak jak dyrektorstwo sobie życzy , a jak zrobisz coś źle to zwalniają i nawet nie są łaskawi powiedzieć czemu

zosia
@vani

W Almie dobrze pracuje się tylko płace małe i brak premii dodatków kto młody zatudnia się zaraz rezygnuje jak pozna realia prawdziwe dlatego pracują starsi i autokarowcy .

?
@vani

2200 brutto i koniec nic więcej

xv

2200zł brutto, gdzie tak jest? bo napewno nie w Almie! bzdura

wawa

Zarobki: 2200 zł. + premia 30-150 zł. brutto Godziny pracy: 10-22 przez 13-15 dni w miesiącu Samochody: Ford Transit Umowa o pracę na 3-miesięczny okres próbny, potem na czas określony 2-3 lata.

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market