Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

GOSCIU

TO ZNACZY ZE CZESC SKLEPÓW MA SZANSE NA NORMALNE WYPOWIEDZENIA Z ODPRAWA

@GOSCIU

No tam gdzie nie maja możliwości przenieść pracownika to tak!!

@615

Przenieś się i przeżywać ta agonie co przez ostatnie dwa miesiące to ja dziękuję

Tak nas potraktowali ok

@GOSCIU

Im szybciej was zamkną tym lepiej dla was.bo gdy ogłoszą upadłości to odprawy pod znakiem zapytania.a zamkną wszystkie.teraz towar zjeżdża z innych ale świeżych dostaw nie będzie.trzeba sprzedać to co jest.alma kojarzona była z włoskimi smakami a to nie wróci.import stanowił główny towar.przykre ale prawdziwe.dzis żegnamy Lublin.bardzo dobrze się z wami pracowało.nigdzie nie będzie takiej ekipy jak tu.trzymajcie się i głowy do góry.

KKOK

TO SA SKLEPY KTORE ZOSTANA ?? KATOWICE ZOSTAJA ...???

poufne

Katowice są do zamknięcia.

Wszystkie znikną kwestia czasu.... szkoda

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
PPPPP

1. Pilotów 2. Galeria Kazimierz 3. Modlniczka 4. Kościuszki 5. Katowice 6. Wrocław Arkady 7. Sopot 8. Klif Gdynia 9. Promenada 10. Klif Warszawa 11. Zwycięzców 12. Skorosze 13. Wilanów 14. Vogla I TYLE NA TEMAT ..... KAZDY WIE O CO CHODZI RESZTA DO DOMU

@PPPPP

Czyli zniknie Alma w Europlexie w Wawie?

Ciekawski
@PPPPP

Ta lista to kompletna bzdura...

Mati

Myślisz ze Modlniczka i Kościuszki przetrwa, nie sądzę

yyy
@PPPPP

Skąd wiadomosci takie które sklepy zostają

Bury
@yyy

Wyssane z palca hahaha Europlex na pewno będzie bo jest opłacalny, Bemowo także bo będzie tam sklep i Alma 24 a Grojecka jest lokalem wlasnosciowym Pana M. Raczej są to newsy nie do końca prawdziwe .

fffff
@Bury

to moze napisz jakie sklepy zostaja poinformowany jestes jak widze a jak cos jest nieruchomoscia p.M niekoniecznie musi zostac mozna nieruchomosc sprzedac.....

@Bury

Tylko ze ten lokal na Grojeckiej może być już sprzedany

aldik
@Bury

Grójecka została sprzedana rok temu i wynajęta od nowego właściciela. Podobnie jak Kościuszki w Krakowie.

były pracownik europlexu
@aldik

Grójecka nie jest rentowna niestety i od dwóch lat mówiono o tym głośno. Ludzie z Pruszkowa zostali brzydko potraktowani niestety w umowach jest taki zapis ,że mogą pracownika przenieść. Piaseczno czy Pruszków do Warszawy lub na odwrót (i nie jest to delegacja). Przykro,że w ten sposób -przykro ,że po cichu.Wstyd

uu
@były pracownik europlexu

Przepraszam a dziś zamkneli jakiś sklep wiecie

były pracownik europlexu
@uu

Na razie cisza,może inni pracownicy się odezwą. Sanacja pozwala wyjść Mazgajowi z nie trafionych lokalizacji bez płacenia kar za zerwanie umowy.Tych sklepów trochę jeszcze zostało więc ludzie dowiadujcie się (jeśli nie wiecie) czy byliście rentowni-wtedy będziecie wiedzieć czy wasz sklep też zlikwidują.

Pani G
@uu

Po weekendzie odpoczywają, Jutro zamieszczają na 100 % ☺

@Pani G

Nie bardzo odpoczywają bo Lublin zamykali .od piątku towar był pakowany.w poniedziałek odjechał dopiero do Warszawy i części do Krakowa.a z tego co mi wiadomo niektóre sklepy mają prześlij techniczny.moze to i dobrze że nas już zamknęli.od czerwca to była porażka.obie ekipy tarasy i Olimp razem ,wie nas niż klientów.powodzenia Wam życzę ci co jeszcze pracują.

@były pracownik europlexu

Wiesz nie do końca tak .może dobrze że przenieśli macie pracę na 3 miesiące i możecie coś szukać.nie jesteście zaskoczeni .los wasz w waszych rękach.kto chce to odejdzie i wierzcie mi może lepiej czegoś szukac bo nasza firma powoli upada.moja Alma już nie istnieje z wami może być podobnie.

sędzina poszła na l4 wyrok po 5 stycznia

były

Spadaj trolu.

@były

zadzwoń do sądu to się dowiesz -czy ja trolluję czy ty!

obserwator
@ja

A zycie toczy sie dalej nie ma wypłat trzeba czekac do przyszłego 2017 roku a potem moze nie buy wiadomo

Alma Bydgoszcz
@obserwator

Prezesiku i zarządzie życzę wam niemiłych świat i żeby gwiazdor do was nie przyszedł, niech wam się nic nie udaje w nowym roku, żeby cudza krzywda wam przeslaniala wasze radoscu. I dyndu dyndu na choince

xxx
@Alma Bydgoszcz

Ja to bym proponował zapalić pochodnie i udać się na święta bezpośrednio pod dom każdej osoby z zarządu celem osobistego złożenia im życzeń :)

msg
@obserwator

postępowanie sanacyjne, też nam nie przyspiesza wypłat, może w końcu uruchomiony zostanie FGSP

@msg

''Taki wniosek, należy złożyć nie wcześniej niż po upływie jednego miesiąca i dwóch tygodni od daty wystąpienia niewypłacalności pracodawcy.'' a niewypłacalność jest datą wyroku sądu. Czyli i tak trzeba czekać;/

@;/

Wczoraj podobno miały ruszyć wypłaty zaliczek z funduszu. Czy jest ktoś kto dostał pieniądze?? Czy po prostu były to kolejne puste słowa?

@ld

nie wiem , podobno z funduszu socjalnego coś wypłacają, do mnie nikt się nie zgłosił;/ w komentarzu miałam na myśli fgśp.

@;/

no właśnie chodzi o fgśp - koleżanka z pracy dzwoniła do funduszu w Krakowie i powiedzieli jej, że zaczynają wypłacać zaliczki na poczet zaległej wypłaty za październik (w wysokości minimalnej krajowej). A co do funduszu socjalnego to ze mną się kontaktowali i jest prawdopodobne, że będą wypłacane na Święta świadczenia z funduszu socjalnego

ziuta
@ld

Nareszcie ktoś odróżnia fgśp od funduszu socjalnego -brawo ld ! Wszyscy pracownicy którzy w dn.1 grudzień br byli zatrudnieni w Almie - dzięki staraniom Związku Zawodowego " Solidarność " Pracowników Almy / siedziba w Sopocie / otrzymają zapomogi świąteczne.

@ld

Tak ,ale to jest niemozliwe ,ze z Funduszu Gwarantowanych Swiadczen Pracowniczych. Według przepisów na ich stronie , trzeba odczekac miesiac i dwa tyg od daty wyroku sadu zanim zaczna wyplacac. tyle chyba maja na zrobienie listy komu i ile są winni.

@;/

masz rację - 6 tygodni od wyroku można składać wnioski aby wypłacili wszystko co zaległe. Natomiast w listopadzie wypełnialiśmy wnioski o wypłacenie zaliczki (do wysokości minimalnej krajowej) na poczet niewypłaconych pensji za październik bo nie było wyroku sądu i wg pracowników funduszu to miało być wypłacone przed świętami - dlatego pytam bo koleżanka w piątek dzwoniła do nich i potwierdzili, że zaczynają wypłacać.

@ld

Jak ja dzwoniłam to mi powiedziano ,że musze czekać na decyzję sądu i nie mam na co liczyć. A tu innym wypłacają zaliczki. NIe ogarniam , inni dostają a drudzy nie.

@;/

najgorsze jest to, że tak naprawdę nie wiemy na 100% kiedy i ile dostaniemy z naszych zaległych wypłat i odpraw. gdziekolwiek się nie zadzwoni to każdy mówi coś innego. niby Polska jest krajem prawa ale niestety takiego, które można na wiele sposobów interpretować...

Xyz

LUBLIN ZAMKNIĘTY

gt
@Xyz

Obydwa sklepy??

@gt

Tak dziś na zbiegu 1-szej i 2-giej zmiany przestał istnieć Olimp a Tarasy Zamkowe dziś wieczorem , przykre to było dla nas , ale chociaż potraktowali nas z szacunkiem i w wypowiedzeniach jest wszystko zgodnie z prawem.

@pracownik

Bo nie mieli was gdzie przenieś I dlatego było ok

@rudy

Już w czerwcu zostałam przeniesiona , wiec zapewne tak było.

Brutus
@pracownik

To wy pracownicy byliście najbardziej w porządku w tym całym dziadostwie. Szacun za waszę pracę ...

@pracownik

Lublin ma odprawy i wypowiedzenia jak się należy.bylo przykro ale usłyszeliśmy że to nie nasza wina.zachowali panowie klasę i szacunek im za to.

ccccc

w warszawie poprzesuwali pracownikow a w nowym targu jak zagrali wie ktos ???????piszcie

pravkk

podobno nowy targ dowidzenia

@pravkk

nie podobno tylko zamknęli

obserwator
@ja

Czy wiecie jakie maja plany z ludzmi dowożonymi autokarami jest pomysł

kreeecik

Kret z biedronki wykonał swoją robotę... Ciekawe ile przytuli za tak szybkie wykończenie sieci. Od momentu przyjścia kreta Alma zaczęła się rozpadać.

Borek

Kto się dziś zamknął?

Ktoś

Mam wątpliwości co do strategii zatowarowania takim samym towarem jak w innych sklepach.

Czyli nie podpisywać oświadczenia o przeniesieniu i porozumienia o rozwiązaniu stosunku pracy - pracodawca sam wypowie umowę i zachowujemy prawo do zasiłku od razu po zarejestrowaniu się w up (oczywiście po przepracowaniu wymaganego czasu). Bo o odprawach można zapomnieć.

oko

Czy jesteśmy już objęci postępowaniem sanacyjnym i nie przysługuje nam ochrona przed skróceniem okresu wypowiedzenia?

Jutro pora na kolejną Alme

Pora - szczególnie na Sobczyka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gosc

JM wywaliul wojciechowicza, pora na kudryckiego i sobczyka !!!

prac.

Mowa jest zapewne o okresie od kiedy przestały przychodzić dostawy i zaczęło brakować towaru w sklepie. W wielu przypadkach towar którego nie było na sklepie od 2-3 tygodni wciąż był dostępny na stronie internetowej. Takie braki zniechęciły nawet stałych i wiernych klientów do zakupów w Almie i szukania jakiejś alternatywy z której wielce prawdopodobne, ze do Almy już nie wrócą, jeśli Alma sie o nich "nie upomni".

30 zamówień dziennie na całą stolicę?

Były kompletujacy

Jeżeli Bemowo samo na siebie nie zarabia to przeniesienie almy24 też mu nie pomoże bo zamówień tam było że 30 dziennie a w niedzielę i tego nie było.

Abc

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market