Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

DżejDżej

Alma Konstancin zamknięta.

gf

Mam nadzieje ze zamkną wrescie to otrzymamy wypowiedzenia dlaczego oni czekaja jaki maja interes czas tyka na ich korzyść /?????????dlaczego po co ???? jak sądzicie

Alma24 działa do końca miesiąca. Mimo, że sa terminy- zamykają wszystkie. To już koniec.

PRAC.

Alma Częstochowa zamknięta. Pakujemy towar do piątku mają być gotowe wypowiedzenia. Pozdrawiamy resztę Alm.

@PRAC.

jutro podobno promenadę zamykają-info ze strony bankier.pl

@PRAC.

Trzymajcie się i dużo ofert pracy jeszcze przed świętami. Łódź pozdrawia.

Ktoś
@ja

Możesz podać link do tej informacji ?

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
On

Czy takie placówki warszawskie jak Bemowo lub Europlex działają? Nie ma ich na stronie.

@On

Tak, nadal stoimy na Wrocławskiej :) Jeszcze....

prac.
@On

Na mapce nie ma, ale na liście rozwijanej są.

@Bemowo

A co z tymi dostawami Almy 24 u was? We wpisie z 17.30 są złe wieści. Bez dostaw w Warszawie? Nie ma pieniędzy na paliwo, kierowców? A jutro jak widać na stronie sklepu klienci zajęli wszystkie terminy, więc wiedząc o braku dostaw masowo kupują :)

@On

Podobno musimy oddać samochody, bo umowa wygasa czy coś w tym stylu. Dziś normalnie ludziska zbierali zamówienia, a kierowcy jeździli. I faktycznie, spore te zamówienia były. Trzeba przyznać, że obroty dzięki Almie24 wzrosły, ale utargi nadal na poziomie więcej niż żałosnym. Połowy pracowników już nie ma, kierownicy też odchodzą... Obstawiamy że do końca miesiąca dociągniemy i koniec.

@Bemowo

Smutne. Brak nawet jednego-dwóch samochodów. Terminy z odbiorem własnym obejmują przyszły tydzień, więc się aż tak nie musicie martwić. Niestety w skuteczność odbioru własnego jakoś trudno mi uwierzyć. Kurier za 15 zł byłby lepszy. Zaproponujcie to.

prac.
@On

Na nic nie ma pieniędzy. Samochody są - jeszcze. Kierowcy też są - jeszcze. Brak wolnych terminów na jutro to nie klienci, powód jest inny. Ale bardzo możliwe, że na te ostatnie dni terminy szybko się wyczerpią, gdy ludzie się zorientują, że to być może ostatnia szansa na dostawę z Almy24.

PRAC.

Alma Częstochowa od jutra nie ma prądu, niezaplacone rachunki za energię. Automatycznie galeria gtc wypowiedziała umowę najmu to już nasz koniec.

Kondzio

Nie chcę być złym prorokiem ale jak z dniem 2 grudnia kończy się Klub Konesera to można sądzić, że w tym dniu także zakończy działalność firma Alma Market S.A. Do końca listopada będą przerzucać jeszcze towary z zamykanych sklepów aż zejdą do minimum z tym co zostało aby jeszcze coś "uciułać" na tym towarze co jest. Powoli wygaszana jest Alma 24. Można sądzić, że cały proces rozłożyli i zaplanowali na 2-3 miesiące. Później po Almie nie zostanie ślad a jedynie długi, które ktoś kiedyś spłacić będzie musiał. W miejscach obecnych marketów już właściciele lokali i centra handlowe szukają nowych najemców, prowadzą rozmowy z potencjalnymi zainteresowanymi i podpisują umowy z innymi operatorami tj. Carrefour, PiP, Tesco. Pocieszające dla pracowników Almy jest to, że jak zamkną Alme to przyjdzie inny operator, który będzie potrzebować doświadczony team znający się na handlu :) więc zostaniecie przyjęci do pracy z otwartymi ramionami.

@Kondzio

Czy ktoś zamyka sklep w okresie przedświątecznym? nie Czy da się otworzyć nowy sklep w miesiąc - nie Czy styczeń to martwy okres w handlu - tak Wniosek o sanację złożono 40 dni temu. Czy sklep jest przygotowany na tak długie oczekiwanie? Jutro Alma 24 nie ma terminów dowozu w Warszawie. Dlaczego?

@Gość

Gość- odpowiadam poniżej: Czy poważny biznesmen będzie utrzymywał sklep do okresu przedświątecznego nie mając czym handlować narażając się na dodatkowe koszty w postaci mediów, kosztów pracowniczych, utrzymania placówek? Alma nie jest przygotowana na okres przedświąteczny- czym będą handlować? bombkami chińskimi? Zejdź na ziemię, okres przedświąteczny to nie argument dla upadającej sieci, która świeci pustkami. Czy da się otworzyć sklep w miesiąc- da się w przypadku kiedy nie wiąże się to z budową lub przebudową obiektu tylko kwestią zaadaptowania powierzchni handlowej wraz z zatowarowaniem- tu świetną działalność operacyjną ma np. JMD czyli Biedronka, znam kilka obiektów w tym m.in. Carrefour , który kiedyś zamknął swój sklep w jednej z galerii a w jego miejsce weszła Biedronka- kwestia 3 tygodni i sklep funkcjonował. Takie sieci są w stanie zmobilizować swoje "siły" w przeciągu kilku dni. Odnośnie stycznia- drogi kolego to też się mylisz gdyż w styczniu zaczynają się w sklepach wyprzedaże, w galeriach jest pełno ludzi, jest do dobry okres dla handlu- rzecz jasna nie można go porównać do tego grudniowego ale styczeń nie jest martwym sezonem. Martwy sezon zaczyna się w lutym przez marzec i ożywia się przed świętami Wielkanocnymi.

Witam, jak u was idzie sprzedaż przemysłowych typu roboty Zelmera, talerze, filżanki itp. Jak radzicie sobie ze sprzedażą produktów z końcem ważności - są klienci?

Klient sklepu

Obecnie należy skoncentrować działania na przygotowaniu oferty świątecznej: koszy i paczek prezentowych. Premia nie wypracuje się sama z siebie. Dzięki wyborowi belgijskich i szwajcarskich czekolad i bombonier, kaw, czekolad w proszku i produktów Krakowskiego Kredensu oraz produktów trwałych jak wypozażenie kuchni, powinno osiągnąć się duży wolumen obrotu. Ofertę uzupełnia bogata oferta win (2 plus 1) i cygar dla smakoszy. Tchibo startuje z ofertą świąteczną już od 1 listopada. Czas więc działać.Moim zdaniem kierownictwo powinno po rezygnacji z Almy 24 na Bemowie przenieść towar do pozostałych sklepów w Warszawie koncentrując się na tych najbardziej prestiżowych.

@Klient sklepu

Sam to wymyślasz czy to okólnik dla wszystkich menagerów ? Żenada.

były pracownik europlexu

Hahaha, uśmiałam się

amla
@Klient sklepu

LOOOOL szwajcarskie czekolady, krakowski kredens i co jeszcze? swoje majtki też mam wsadzić? I gdzie te prestiżowe sklepy? Bo jakoś ich nie widze. Na premię trzeba zasłużyć? To co my mamy jeszcze zrobić? może spłacic długi mazgaja? Weź sie debilu nie odzywaj, bo odrazu widać, że na pracy w sklepie sie nie znasz.

@amla

Nie ma co się na Klienta Sklepu wkurzać, jak czytam jego wypowiedzi to raczej sądziłbym, że to pisze ktoś z "góry" przekroju dyrektor handlowy lub operacyjny albo ktoś komu zależy aby jeszcze coś zarobić. Zwykły klient tak by raczej tak nie napisał na czym macie się skupiać i co sprzedawać. To jakaś podstawiona osoba z firmy. Nie wierzę, że nie obserwują tego forum osoby z centrali.

@Kondzio

Coś zrobić ? Co masz na myśli ? Remont domu przeprowadza się jak jeszcze stoi a nie jeśli leży w gruzach. Takie długi nie robi się w ciągu miesiąca czy dwóch , teraz tylko dyrektorzy i kierownicy chcą jak najwiecej wyciągnąć i tyle.

Wrocław
@Klient sklepu

Nie czas na premię a na co na robienie paczek ,chyba dla pracowników .Za jakie pieniądze mamy pracować została nas garstka a sklep jednak funkcjonuje ,obsługujemy po dwa trzy stanowiska .Oczywiście my pracownicy mamy zacisnąć pasa i ratować Alme a góra dalej będzie trwoniła nasze wypracowane pieniądze

Kondzio

Masz rację, napisałem coś zarobić mając na myśli tzw. " grube ryby" firmy. Z takimi długami jakie ma Alma ciężko będzie ją wyprowadzić na prostą a powód jest jeden- Alma dostała już kiedyś od banków i inwestorów kredyt zaufania, dlaczego zarządzający firmą tego nie wykorzystali ?- trudno mi jest na to pytanie odpowiedzieć. Chociaż trzymam kciuki aby się udało uratować firmę to i tak bardzo słabo to widzę ( ale to moje osobiste spostrzeżenie ). Procesy "poprzedniej" restrukturyzacji przebiegały zbyt wolno, ba ZA WOLNO !!! Chęć ekspansji i wchodzenie w nowe rynki sprzedaży ( czyt. mniejsze miasta ) były błędem dlatego, że małe miasta opanowały dyskonty więc wejście z formatem delikatesowym nie było trafioną decyzją. W poprzednich latach firma powinna się skupić na istniejących sklepach. Mam tu na myśli optymalizację zamówień, strat, dostosowanie towaru do wymogów i zapotrzebowania klienta oraz dostosowanie cen do rynku i konkurencji . To spowodowałoby wzrosty sprzedaży w sieci i LFL co umożliwiłoby firmie powolne ale sukcesywnie wychodzenie z zadłużenia. W tej sytuacji ciężko będzie zdobyć środki na dalsze funkcjonowanie czy restrukturyzację gdyż firma straciła zaufanie w oczach banków, inwestorów a każda galeria handlowa czy firmy wynajmujące powierzchnie handlowe nie zaryzykują podpisania umowy na wynajem powierzchni z firmą Alma widząc co się dzieje nawet jak Alma dostanie kolejny kredyt zaufania- może być ciężko. Ok, tyle mojego rozpisywania się w tych 4 wypowiedziach. Wszystkim pracownikom życzę sukcesów i głowa do góry :) Na takich jak Wy inne firmy czekają.

Ktoś

"jesli firma nie wyplaci nam znow premii proponuje zebranie sie do kupy i strajk" - skrajnie nieodpowiedzialna wypowiedź. Firma w bardzo trudnej sytuacji, wnioski o sanację i upadłość a ty żądanie premii ... "chlam ktory nie idzie. Import Almy, jakies kompletne bzdury i wynalazki" - a towary importowane przez Almę są złe? Mają być w ofercie tylko te same słodycze co wszędzie, w dosłownie każdm sklepie, byle czekolada była za 2,99 a nie smaczna szwajcarska za 7,99, makaron za 2,99 a nie włości za 8,99?

m
@Ktoś

Krakchemia chce od Almy zwrotu 10 mln zł jak oni gospodarowali jak wszystkim i sobie są WINNI FORSE Mazgaj pozyczał M azgajowi a dla nas na premie było brak zenada

olo
@m

Zwrot zaliczki z odsetkami to "uratowanie" z Almy resztek pieniędzy. Ogłoszenie upadłości zablokuje wszelkie roszczenia a kolejność spłaty zadłużenia ustali likwidator. Teraz jeszcze można przelewać z konta na konto - jeśli cokolwiek na nim jest.

aaaaa
@Ktoś

Przede wszystkim, Panie madry, trzeba miec towar podstawowy ta czekolade i makaron po 2,99 dopiero wtedt jezeli zapewnisz ten asortyment to mozna go rozszezyc i obok na polke wrzucic towar alternatywny, importowany ktory da klientowi wybor. Nie mozna opierac sie na wylacznie belkgijskich czekoladach czy szwajcarskich itd. Jak to z uporem MANIAKA ktos tu lubi przypominac.

@aaaaa

Alma to delikatesy i porzebuje najlepszych czekolad - czyli szwajcarskich i belgijskich i najlepszych makaronów - włoskich. Produkty często czekoladpodobne i makaronopodobne nie są potrzebne. I taki makaron, bardzo dobry, włoski po 3,99 w Almie jest (był). Czekolady belgijskie po 5,49 i szwajcarskie po 7,99 też. To są właśnie delikatesy. Potrzeba przed Świętami poprawić zaopatrzenie w takie produkty. W delikatesach nie ma być "dużo i tanio", a "smacznie i dobrze". Luksusowa kuchnia to nie są pełne talerze. Alma nie potrzebuje znanych z innych sklepów XXL-Pack i "dużych pak". Już nawet język nie pasuje do DELIKATESÓW, w których muszą być wina, sery i konfitury do serów. Prezes firmy jest w dobrym humorze - przeczytajcie poniedziałkowy świetny opis wina Chianti w aktualnym numerze tygodnika N. Te wina, szynki, pasty to są delikatesy - na wyjątkowe zakupy. A uzupełnienie - setki świetnych produktów F&J w bardzo atrakcyjnych cenach. Sami porównajcie produkty F&J z produktami marek własnych w innych sklepach i zobaczcie różnicę. Zobaczcie jak szybko produkty F&J zyskały grono wiernych konsumentów i sprzedały się w Almie24.

Kkkkk
@Gość

Pojadę z klasykiem "odpuść waść, wstydu oszczędź!" I nie kompromituj juz sie.

gościówa
@Gość

To daj nam na to kasę, to wtedy sklep zaopatrzymy. Z tymi uwagami to nie do nas, zwykłych pracowników. Do Krakowa zapraszam na rozmowę. Wszyscy każą nam zaopatrywać sklep... A my możemy wielkie g....

@Gość

W Almach już nic nie będzie żadnych makaronów włoskich, polskich, chińskich ani czekolad belgijskich, szwajcarskich bo nie będzie już firmy Alma Market S. A.Nie będzie również bogatej oferty świątecznej.

Aaaa

Nie długo koniec Pro!

Klient sklepu

Lepsze zatowarowanie najbardziej prestiżowych sklepów, w których personel z największym zaangażowaniem działa pod kierunkiem swojego kierownictwa na rzecz zapewnienia klientom możliwie najszerszego asortymentu towarów to podstawa sukcesu. Towar może pochodzić także z przesunięć między sklepami. Nie jest to najprostsze, ale dzięki codziennym staraniom w najlepszych lokalizacjach jak Klif w Warszawie, klienci mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie. Należy mieć nadzieję, że postępowanie sanacyjne zakończy się sukcesem. Obecnie największym problemem jest brak pełnego asortymentu nagród w programie Klub Konesera, co powoduje uwagi krytyczne części klientów. Obecnie priorytetem jest ekspozycja lampek na 1 listopada i rozpoczęcie przygotowań do okresu świątecznego. Dostarczony do sklepu duży wybór opakowań daje nadzieję na dobrą sprzedaż paczek świątecznych ze słodyczami, alkoholami i produktami Krakowskiego Kredensu

@Klient sklepu

Hej Klient Sklepu? Co dzisiaj brales kolego? Chcesz taka siec jak Alma utrzymac "duzym wyborem opakowan" na paczki swiateczne z droga czekolada i dobrami z Kredensu? Albo "lepszym zatowarowaniem najbardziej prestizowych sklepow" polegajacym na przerzucaniu towaru z zamykanych sklepow do tych ktore jeszcze ledwo ciagna? A moze jestes jednym z tych "managerow" oderwanych od swiata przez ktorych teraz tracimy prace i lata poswiecone na rzecz firmy? Brak slow .... Plakac sie chce.... U nas nastroje grobowe a klientow nie ma a ty cos bredzisz o braku nagrod w katalogu konesera.... Taaa. .. to jest najwiekszy problem teraz. Braki w towarze i brak klientow to nic... "Poprzesuwa sie" jeszcze troche towaru z zamykanych sklepow... Bedzie super... Tak sie liczycie z nami pracownikami na sklepie i takie macie pomysly na nasza przyszlosc....

alex
@Adam

Masz rację.Chyba Klient Sklepu totalnie odleciał...Nawet ludzie, którzy pracowali i pracują w tej firmie po 10 lat nie wypisują i nie mówią takich cudów....A może to jest metoda, żeby nadal nabijać pracowników w butelkę, że wszystko będzie wspaniale...Tak, w Almie jest teraz największy wybór opakowań, nie towaru. Ale w te pudełka nie będzie okazji czegokolwiek spakować....

Power Ranger
@Klient sklepu

Co do zatowarowania z zamykanych sklepow... Owszem moze i przyjedzie 20-30-40 palet ale czego?? Sklepy nie rentowne mialy i moze troche towaru ktory sie sprzedawal ale wiekszosc co zostala to chlam ktory nie idzie. Import Almy, jakies kompletne bzdury i wynalazki. Czemu ktos nie pomysli moze nad zebraniem tego szajsu i oddaniem do producenta czy zwrotem do dostawcy celem zmiejszenia zadluzenia i kupnem w to miejsce towaru ktory ma sens? Tak mozna by troche uratowac a nie robic przeceny i odsprzedawac za grosze. Klub konesera to porazka od zawsze wiec nie bede sie rozpisywal. Postepowanie sanacyjne... Ja osobiscie juz stracilem nadzieje, a dlugo ja mialem. Bez inwestora nie dzwigniemy sie. To fakt. Czekam jedynie do dziesiatego, jesli firma nie wyplaci nam znow premii proponuje zebranie sie do kupy i strajk lub masowe l4. Nie mozna tak traktowac ludzi!!! My mimo sytuacji jaka jest do tej pory robilismy wszystko zeby towar byl, obrot, mniejsze straty oraz wieksza sprzedaz i za to nalezy nam sie PELNA WYPLATA bo wykonujemy nalezycie swoje obowiazki! Ciekawe czy nasz wspanialy "uzdrowiciel" tez dostaje mniejsze wyplaty albo inni wspaniali najwyzej postawieni menagerowie.

Pacownik Szczecina
@Adam

To jest cała prawda, staramy się, walczymy ... zaczyna to chulać a tu zonk... Szczecin właśnie został ukarany.. spakowaliśmy cały alkohol bo ta właśnie Krakowska Góra nie ma ochoty zapłacić za koncesję od 01.11.16 do końca roku, bo po co przecież nie ma to znaczenia że zaczęło to chulać , że obroty wzrosły, że pracownicy zaczęli wierzyć że ma to sens... przecież biedni dyrektorzy operacyjni i w górę nie mają na to kasy... o jakiej restrukturyzacji my tu mówimy, jedno wielkie oszustwo... Powyżej przykład jak liczą się mimo tego że to zaczęło chulać i nie z powodu przezutow z innych sklepów ... tylko z starań małej garstki pracowników... to właśnie cała prawda!!!!!!!!

capta
@Pacownik Szczecina

uważam że wszystkie almy zamkną a pracowników zostawią na swieta bez kasy....czy któraś z zamkniętych Alm dostała odszkodowania i odprawy???

Alma1
@capta

Powiem wam 10 .Lublin pozdrawia .też czekamy na to nam powinni wtedy zapłacić.

Alma1
@capta

Powiem wam 10 .Lublin pozdrawia .też czekamy na to nam powinni wtedy zapłacić. A czy zapłacą to się okaże.

Były pracow.
@capta

Tak Alma Bydgoszcz w wypowiedzeniach jest wszystko oprócz zapłaconego urlopu ,wysyłaja w miesięcznym wypowiedzeniu

Ktośtam

Ta lista jest aktualna? http://www.almamarket.pl/sklepy Nie ma Europlexu, Wrocławskiej, jest Wilanów.

@Ktośtam

No, no, my jeszcze jesteśmy na placu boju.

....

Wilanow zamkniety!!!

@....

To poprawi zatowarowanie wiodących sklepów jak Klif.

@Gość

Zwiększy ilość rzędów mleka i wody mineralnej. W moim sklepie nikt już nie myśli o asortymencie, akcjach np. na 1 listopada. A na święta wszyscy chcą już pracować gdzie indziej.

@Gość

Jakich wiodacych sklepow? Zartujesz? Nasza Alma jak Titanic. Duza i z udawanym splendorem wiec tonie troche dluzej... Klif w Wawie - wielka mi lokalizacja. Bieda, niekompetencja czy niegospodarnosc zawsze beda takie same i udawanie nic nie da. Wiodace sklepy..... w jakim Matrix niektorzy sie obracaja? Ja juz mam nagrana nowa prace. Nie jestem orkiestra z Titanica. Pozdrawiam wszystkich. Bylo troche pieknych chwil ....

alex
@Adam

Prawda. Wiodące sklepy? Pod względem powierzchni i obrotu były, ale jak był towar i klienci. Teraz wszędzie jest to samo. Jakiś czas temu odeszli już dyrektorzy z niektórych placówek, pracownicy też przejrzeli na oczy i część ma już nową pracę. Trzeba szukać nowej pracy- od pół roku wiadomo, że dobrze nie będzie. Pieniądze z odpraw rozejdą się, a po okresie pobytu na zasiłku na bezrobotnych ciężko będzie znaleźć pracę...Jakiś czas temu odeszli już dyrektorzy z niektórych placówek, pracownicy też przejrzeli na oczy i część ma już nową pracę.

Trzeba poprawić zatowarowanie - vide Klif w Warszawie - po co kupować kilkadziesiąt opakowań Delicji, zamiast kupić zróżnicowany towar.

capta
@Gość

po co w ogóle kupować i się starać skoro i tak wszystko padnie...kto doceni te starania...hmmm

p
@capta

Nie wiecie kiedy Zwycieżców zamkną jak dziś poszedł Wilanów

koniec świata

Narzekacie, jakby nadchodził koniec świata. Za takie wynagrodzenie, jakie Wam płaci firma to znajdziecie zatrudnienie w każdym lepszym markecie. Zamiast biadolić, to może warto zacząć się konkretnie rozglądać?

Klient

Jaskółko, dziękuję za Twoje starania w imieniu klientów. Moim zdaniem bez Almy 24 projekt Almy się nie uda.

Już widzę te tłumy klientów, którzy składają zamówienia z odbiorem osobistym w sklepie, po to by potem samemu dźwigać wodę na 4 piętro. Wiernym klientom, którzy do końca korzystali z Almy 24 pozostaje teraz przenieść się do konkurencji. Tam wprawdzie nikt im tyle wody nie wniesie na 4 piętro co dostawcy z Almy, bo tam dostawcy nie są wielbłądami, ale coś tam im zawsze wniosą. A i rachunek też będzie mniejszy.

BB

Prezesa 15-go zrzucą ze stołka.

rosa
@BB

Z pustego to i Salomon nie naleje...Ale prezes sam ma 48% głosów , a z Ipopema, z którym ma jakieś tam powiązania mają łącznie ponad 60% więc ....Ipopema ostatnio wykupiła przecież akcje Almy w Vistuli...

Od listopada niedostępne są terminy dostawy w Almie24 Warszawa. Czy to błąd na stronie, czy Alma24 w stolicy się zwija?

oo
@Gość

Zwijamy się powoli i po cichu zamykamy sklepy nie ma towaru i nie ma co czekać .Mozemy my pracownicy czekać na wypowiedzenie pracy .W Almach pusto bez towaru a zawsze o tej porze szykowano dyni e ,znicze ,kwiaty chryzantemy .Czekamy na postanowienie sądu a wtedy prezes zrobi porządek

kyoyc
@Gość

Alma 24 przestaje wozic towar tylko odbior osobisty ...podobno auta oddaja ......

Klient
@kyoyc

Alma 24 bez dostawy do domu (rezygnacja z leasingu aut?), zamknięty Klub Konesera - dokąd to zmierza?

jjgfh
@Klient

do upadłosci i likwidacji lub duzej restrukturyzacji to znaczy zostanie kilka sklepów (5-10)

obserwator
@Klient

DO konca zmierza czekam na wypowiedzenie kiedy lepiej szybcjej

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market