Opinie o Alma Market w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alma Market. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Warszawa

PRAC.

Częstochowa będzie wiedziała w piątek jakie są wypowiedzenia.

Zarządzający Almą 24 zachowali się fatalnie. Wczoraj jeszcze odblokowali terminy na listopad, a dziś sklep zamknęli nie dając klientom żadnej szansy na zrobienie ostatnich zakupów przed zamknięciem. Zresztą u nich to normalne. Zero szacunku dla pracownika, zero szacunku dla klienta. I tak to się kończy.

była pracownica

I to były duże zamówienia i było dziennie około 40

@była pracownica

A co z zamówieniami już złożonymi? Może warto napisać/zadzwonić do centrali w sprawie tych 40-tu transakcji.

Klient Sklepu

Należy założyć, iż zamknięcie wybranych sklepów i Almy 24 - miejmy nadzieję, że tymczasowe - przyczyni się do poprawy zatowarowania pozostałych placówek położonych w najczęściej odwiedzanych przez klientów lokalizacjach. Na pracownikach tych sklepów spoczywają nowe - trudne - zadania odpowiedniego wyeksponowania zamawianego towaru i podjęcia działań zmierzających do poszerzenia wolumenu sprzedaży, zwłaszcza w perspektywie rozpoczynającego się okresu świątecznego. Oczywiście bardzo szkoda, że tylu doświadczonych pracowników traci pracę. Miejmy nadzieję, że tylko tymczasowo.

@Klient Sklepu

jezus maria, ty jednak masz problem i to powazny... to juz nawet nie kwestia szacunku dla nas wszystkich pracownikow... ty masz chora glowe, idz troluj juz gdzie indziej ....

Kamil

Proces likwidacji trwa, dzisiaj oficjalnie Alma24 zakończyła działalność- informacja na stronie i facebooku " Uprzejmie informujemy, że 27.10.2016 Alma24.pl kończy swoją działalność. Dziękujemy Państwu za lata współpracy i zaufanie". Nie potrafię jakoś tego przełknąć , że zamiast otwarcie wystosować list do pracowników i klientów z konkretną informacją, że do dnia X zamkną wszystkie placówki i dziękują za współpracę oraz zamieścić terminy zamknięć poszczególnych sklepów to tak zwodzą swoich pracowników, klientów. Zero informacji a wszystko odbywa się z dnia na dzień, zero informacji. Kompletnie nieodpowiedzialne zachowanie. Myślałem, że tacy milionerzy jak JM mają kulturę w prowadzeniu biznesu a to na odwrót. Takim działaniem wszystkie biznesy pod kierownictwem JM za niedługo stracą szacunek i zaufanie.

Magazynier

Konkretna rozmowa A nie pierdzielenie się w ileś etapów rekrutacji jak np w leroy Szybko konkretnie sprawnie

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

A co z nagrodami Klubu Konesera?

BRql

Teraz wypada iść na L4 na złość krakusom ludzi wykorzystywali do samego końca .Teraz czas grac na zwlokę możne to czegoś ich nauczy.

Bemowo, a co z Almą 24?

@Gość

Dziś kończymy pakowanie i sprzątamy... Czekamy na Panią kadrową i zobaczymy, co za wypowiedzenia nam wysmarowali... Alma24 teraz wozi towar do innych sklepów....

@Bemowo

Wasz towar trafił wczoraj do Klifa. Gdzieś jeszcze? To wskazuje jakie sklepy zostaną. Mam nadzieję, że dostaniecie oferty kontynuacji zatrudnienia w innych lokalizacjach. Konkurencja - Simply na Stawki - szuka natychmiast pracowników po 2100 zł brutto. Niestety wygląd sklepu nie przypomina Almy :( Jedźcie grupowo na negocjacje. Pracownicy Almy powinni dostać dużo więcej ze względu na kompetencje i okres przedświąteczny.

Gosc
@Gość

PiP czeka na pracowników Almy!!

Gosc
@Gosc

A i sklepy wystrojem przypominają alme

@Gosc

Ciekawe . podobno Biedronka też i co z tego niełatwo znaleźć pracę.

Test
@Gosc

PiP, gdzie większość z alejek blokują pudła i stojaki z towarem? Wolę Almę.

@Gość

2100 brutto, to niech se wsadzą :P Zaproponowano nam pracę na Skoroszach. A towar pojechał wszędzie: Skorosze, Europlex, Klif... Był też dziś przedstawiciel Biedodronki i proponował pracę, połowa pracowników nawet nie wysłuchała, tylko od razu wyszli.

miki
@Test

A to ciekawe, bo klienci w PiP uważają, ze Alma w obecnej formie to kompletne nieporozumienie i obraza klienta wciskaniem produktów gdzie jakość co do ceny jest odwrotnie proporcjonalna...

@Bemowo

Skorosze, Europlex, Klif? - jeszcze gdzieś? Co ciekawszego znaleźli od Biedronki?

@Gość

Nie wiem, nie zwróciłam uwagi gdzie dokładnie wszystko poszło. Nie wiem też czy znaleźli coś lepszego od Biedodronki, ale wg mnie, większość będzie od niej lepsza. Tam jest ostra harówa za odrobinę większą kasę niż była w Almie i nie każdy ma ochotę zapieprzać. Ale z tego co wiem, niektórzy mają już załatwioną pracę.

ppppp
@Bemowo

Typowe Polskie podejście, m in. dlatego Alma została zarżnięta. Ludzie! Żeby zarobić trzeba się narobić. Oczywiście są wyjątki, wspaniali myśliciele z najwyższych szczebli naszej firmy których w ostatnim czasie ani widu ani słychu na sklepach.. ba, oni to mieli życie :) Czy w biedronce parę groszy więcej? Podobno po jakimś czasie, bodajże roku, dostaje się podwyżkę i szeregowy pracownik wyciąga ok 2100 -2200 na rękę doliczając bony na święta i inne udogodnienia. Nie wiem jak z premiami ale chyba za wyrabianie planów coś do tego dochodzi. W Almie zarabiało się ile? Max 1800? Z prostej arytmetyki wynika że w biedrze jest 300 - 400 zł więcej + bonusy więc to sporo. Szczerze nie lepiej przez 8 h porządnie popracować, wiadomo że czas wtedy leci szybciej, zarobić więcej, czy odbijać się od ściany do ściany, spędzić w pracy istną wieczność i dostać mniej ...

@ppppp

I tu się z Tobą nie zgodzę. Za dobrych czasów Almy zapieprz był ogromny, mówię o działach tradycyjnych. Wieczne kolejki, awantury i braki w personelu. I to pokonało nasz sklep. Ludzie przestali przychodzić, bo musieli długo na obsługę czekać i to na każdym dziale, bo jedna pani latała wszędzie, tylko wrotek brakowało. Firma zatrudniała byle jak, byle kogo. Zwłaszcza ludzie z agencji pracy byli w większości do niczego, a klient oczekiwał po delikatesach dobrej i ogarniętej obsługi, która zna swój towar. Pracowałam kiedyś w Biedrze, to wiem jak tam jest. Teraz kilkoro moich znajomych pracuje i opowiadają o zapieprzu. Ciągle nocki i wielki chaos. Zauważyłam, że nasi pracownicy byli przyzwyczajeni do spokojnej i indywidualnej obsługi, nie takiej "taśmówki" jaka jest w Biedrze. Ale tak jak wspomniałam, z braku personelu i u nas się "taśmówka" zrobiła. No i nie ukrywam, fajnie było mieć serwis sprzątający. Wieczorem zamykałeś kasę, dział i do domu, a nie latanie z mopem. Aczkolwiek mi to nie przeszkadza, ale widać inni boją się mopa, a w Biedrze trzeba go lubić :P Co do pieniędzy i premii, to też nie jest słodko, bo premia jest na nie idziesz na L4, ale nawet UŻ liczy się jako absencja i nie dostajesz premii. A te inne za obroty itd, też nie zawsze są, a najczęściej są minimalne, bo zawsze coś jest nie tak. Problemy też są z dniami wolnymi i zaplanowanymi. Raz, że ściągają do sklepu z wolnego, dwa, często nie szanują próśb grafikowych. To wszystko wiem od znajomych, ale sama też tego doświadczyłam kiedy tam pracowałam. Kilka osób pewnie tam pójdzie, ale już wspominałam, że ludzie nakręcili sobie inną pracę wcześniej.

były pracownik almy
@ppppp

1800 zł? ja przez trzy lata takiej wypłaty nie widziałam wiec nie wiem skąd ta suma

xyz
@były pracownik almy

Lojalny pracownik to pracownik głodny bez wypłaty .Góra nabrała wody w usta co im do tego .Kiedy już znajdziemy nową pracę jak wtedy spojżymy na nowego pracodawce i zaufaniem??????????????????? JUŻ NIE

Bemowo

Alma Bemowo żegna się z szanownymi klientami i z resztą działających Alm. Witamy się z wami byłymi Almami i radośnie dołączamy do waszego szacownego grona :)

Jan

Znalazłem profesjonalną wypowiedź jednej z osób kierujących Almą, Po obejrzeniu i wysłuchaniu wypowiedzi .... zostawiam każdemu do swojej oceny ale najlepszy cytat z nagrania: " większość ludzi w internecie cieszy się z poziomu 2-3%, my jesteśmy na poziomie 10% tzn. że myśmy COŚ ZROBILI , DOKŁADNIE NIE WIEMY CO I TO DZIAŁA W TAKIM SPOSOBIE I TAK POZYTYWNIE ODNOSI..." Masło maślane masłem smarowane :) (usunięte przez administratora)

ona

Bemowo żegna....

xxxx
@ona

Wilanów też zamknięty-żegnamy

Co dalej...

A czy Pan Jacek S. jeszcze pracuje? Czy dyrekcja i kierownictwo coś komentuje odnośnie obecnej sytuacji? Z centrali są jakieś maile lub informacje czy cisza całkowita i nikt nie odbiera telefonów, nie odpisuje?

była pracownica
@Co dalej...

Pan Jacek S. pilnuje żeby proces dobijania almy przeszedł prawidłowo. Przecież za to mu płacą.

poinformowana
@Co dalej...

Dziś nadszedł ten dzień ...że już nie pracuje. Pytanie tylko czemu tak póżno to nastąpiło

zdegustowany
@poinformowana

Poleciała cala wielka trójka p.Biedronek p. K z Makro i pani z Nomi..... właśnie , dlaczego tak póżno !?

ld
@zdegustowany

Bo do tej pory najprawdopodobniej oni jeszcze mieli wyplaty (wiec sie trzymali - przeciez najnizszej krajowej nie maja) a teraz w obecnej sytuacji w grudniu to chyba juz nikt nie otrzyma pieniedzy dlatego zrobili papa

on
@zdegustowany

za późno..ehhh

alma 24 bemowo

Wierzycie w to, że wypłacą odprawy???

emsi

a co z alma w europlexie Warszawa ?

Wbrew powyższym twierdzeniom Alma 24 w Warszawie proponuje dostawy także w przyszłym tygodniu. To dobra wiadomość. Wzrosła jedynie kwota zamówienia od której zamówienie dostarczane jest bezpłatnie. Dzięki transferom z dwóch zamkniętych sklepów zaopatrzenie Almy 24 w Warszawie zostanie wzmocnione.

ka
@Gość

leszek lub Zbyszek-nie udzielajcie się na forum dla pracowników...

prac

Nobto dzis poszaleli trzy almy zamkneli.....to juz koniec

Aaaa
@prac

Raczej 4 Szczecin, Konstancin, Promenada i Częstochowa.

vb
@Aaaa

5, jeszcze Wrocławskie Bielany

Fiki
@vb

6 z Olsztynem

PRAC.
@Aaaa

Czy te cztery zamknięte wczoraj Almy nie wynajmowaly lokali od galeria gtc?

Onaa
@PRAC.

Bemowo pracuje już tylko do soboty...

wrocławska
@Onaa

Pracowaniem tego nie nazwę :P Raczej pakowaniem towaru do soboty :P

obserwator

Jak sie to czyta czuję sie jak w celi czekają na wyrok smierci

Pacownik Szczecina

SZCZECIN ZAMKNIĘTY!!!!

alma
@Pacownik Szczecina

Lubin zamkniety ,odprawy wyplacone .ulga wielka

@alma

A do kiedy mieliście wypowiedzenia

@alma

A Lubin kiedy zamknęli że już odprawy mają?

@alma

Już macie wypłacone a na dole ktoś pisze że nic na ten temat nie wiedzą. jeśli chodzi o Lubin .to ktoś tu chyba kręci.lublin zamknęli 30 września i odazu dali wypowiedzenia.wiec my do 31 .10 mamy je.i zobaczymy czy kasa będzie.

Pracownik Lubin
@Alma1

Jak już pisałam my z LUBINA nie Lublina tylko Lubin wypowiedzenia dostaliśmy dwa dni po zamknięciu. I żadnych odpraw na razie nie dostaliśmy. Sam byłam zdziwiona jak przeczytałam że Lubin dostał odprawy. Ale napisał to ktoś ze Szczecina i nie wiem skąd on o tym wie.... czekamy,,,,,

@Pracownik Lubin

Dzięki za odpowiedź ja jestem z Lublina i byłam właśnie zdziwiona .

Staś

A we Wrocławiu wszystkie trzy Almy hulają? Czy jakąś zamkneli?

Wrocław
@Staś

Alma Bielany wrocławskie zamknięte

T

jakie jeszcze w warszawie zostały sklepy do zamknięcia klif, europex , skorosze ,bemowo, zwycięzców .............Bydgoszcz za URLOP NIE WYKORZYSTANY NIE PŁACĄ JAK TO JEST NAPISZ .....................................................

@T

Nie nie zapłacą za urlop .będzie wpisany w wypowiedzeniu. Lublin też tak miał.kto nie wykorzystał to kasy nie dostanie za niego. Siedzisz na wypowiedzeniu na urlopie.

PRACOWNIK

szczęściarze Ci co zostali zamknięci przynajmniej sobie lepiej płatną pracę znajdą, przed swietami będzie łatwiej bo potrzeba rąk do pracy a Alma i cały zarząd niech się nachapią może i oni kiedyś doznają takiej sytuacji jak dzisiejsi pracownicy....tylko niech ludziom wypłacą to co im się należy!!!Pozdrawiam wszystkich pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alma Market?

Kandydaci do pracy w Alma Market napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alma Market