TCM

Warunki złe
Płaca Zła
Kierownictwo Złe
Atmosfera ujdzie
...... nadgodziny nie wypłacane ...(brak możliwości robienia nadgodzin z powodu szkodliwych warunków pracy ale i tak trzeba robić po 12h za taka sama stawkę)
były pracownik 2015-06-26 11:52
nie polecam pracy w tym miejscu ze wzgledu na:
- zarobki
- wysokosc prowizji
- brak szkolen
- atmosfere i nie dostosowywanie się do kp
Wiesław 2016-08-14 21:06
Ja współpracowałem z TLC Company. Są mi winni ponad sto tysięcy. Masakra. Sprawę oddałem do Kancelarii Adwokackiej, która obsługuje przewoźników. Pani mecenas prowadzi przeciwko TLC kilka spraw stąd większa szansa na odzyskanie kasy. Jeśli ktoś chce walczyć z nimi podaję numer (usunięte przez administratora). Mamy większe szanse w dużej grupie więc proszę zgłaszajcie się. Wiesław
Były pracownik 2017-06-28 17:37
Traktują ludzi bez szacunku , wszystko na najniższa krajową reszta pod stołem . Patrzą tylko żeby zabrać pieniądze z premii a premia wynosi 250 zł . Nadgodziny nie są płacone zgodnie z kodeksem pracy również nie przestrzegają go jeżeli chodzi o urlop i oczywiście żeby go dostać trzeba się prosić . Przy okresie wypowiedzenia nie dostaniesz całej wypłaty bo według wlasciciela nie zasługujesz na to, dostajesz najniższa krajowa .
Zostaw swoją opinię o TCM - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TCM