4p Research Mix

Opinie o 4p Research Mix

V 2010-09-11 12:37:51
Firma baardzo w porządku.
Dobra stawka za godzinę 16 zł brutto
Atmosfera i ludzie bardzo dobra
Elestycznośc pracy

Jedyny minus ze nie zawsze jest praca

Ale jest to idealna praca dla studentów ,gorąco polecam
madi 2015-10-21 09:49:55
firma nieźle kłamie oszukują nie chcą płacić za ankiety trzeba się wykłucać nie polecam jak najdalej od tej firmy
M 2016-01-08 13:57:15
Jak ci tak źle to polecam pracę w CBOS. To jedyna firma badająca opinie która na stronie internetowej podaje adresy mailowe do koordynatorów spróbuj szczęścia ja byłam i nie polecam dostaniesz 8adresow i masz robić wyniki nikogo nie obchodzi że ludzie wredni że pracują że za granicę wyjeżdżają ty masz robić wyniki ty masz czekać aż wrócą z pracy i zawracać im głowę pierdolami. Zmarnowałam sporo czasu i nie zarobiłam zbyt dużo byłoby łatwiej gdyby można było tak jak w innych firmach szukać zastępcy ale nie tu tylko ci którzy zostali wylosowani i nikogo nie obchodzi że losuja tych samych ludzi co jakiś czas i że wylosowani mają tego dość
asia 2016-10-12 12:38:42
witam od niedawna tu pracuję i mam jak najgorsze zdanie o tych ankietach. kto coś takiego wymyślił i kto zatwierdził i kto pozwolił takie brednie ludziom czytać. jeżeli ktoś nie otrzymał naklejki w programie bochemia crystal i jeżeli nie słyszał o takim badaniu to skąd ma wiedzieć czy ten program ma wpływ na zwyczaje zakupowe???? kolejna sprawa tych pytań jest naprawdę dużo i ludzie nie chcą poświęcać mi tyle czasu. czy naprawdę nie można pytań o stoisko mięsne ująć w jednym bloku????? czy naprawdę nie można zapytać respondenta czy jest zadowolony z zakupów na stoisku mięsnym ???? pytanie
odrębnie o mięso i odrębnie o wędliny i sery jest chore. ci co układali te ankiety powinni iść w teren i pracować zgodnie z zasadami -zobaczymy ile ankiet zrobią. kolejna sprawa dlaczego tak mało panów może brać dział w tych badaniach. panowie robią zakupy tak samo często jak panie a są zdecydowanie milsi od pań. te głupie ankiety nie powinny trwać dłużej niż dwie minuty- dla respondenta czas biegnie inaczej trzy , cztery minuty to dla ludzi pół godziny!!!! proszę żeby inni ankieterzy wypowiedzieli się na temat tego badania. pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o 4p Research Mix - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4p Research Mix