Restauracja Fanaberia

Katowice

Opinie o Restauracja Fanaberia

nina 2009-09-29 23:16:15
a znasz moze wlascicieli tej restauracji?
kandydat 2014-10-30 19:12:11
Byłem na rozmowie kiedyś w tej restauracji, właścicielka - blond kobieta z grzywką, źle mnie potraktowała zadając pytania w złym tonbie jak noszę tacę, zasugerowała czy noszę na dwóch rękach, od wielu lat widoczne ogłoszenia przynajmniej kilka razy w miesiącu o tym, że szuka kelner to już jest całkowicie podejrzane - to świadczy tylko i wyłącznie o tej firmie i strasznie odrzuca kiedy sie słyszy o takie rotacji, nawet wiekszej niż w sieciówkach. NIE POLECAM!!
hh 2014-11-08 23:30:02
też na to zwróciłam uwagę, dlaczego ciągle tam szukają kelnerów? Znajomy mi wszystko wyjaśnił, bo tam pracował i szczerze nie chciałabym byc na jego miejscu. z całym szacunkiem mam głowę na karku by lepiej sie tam nie stawiać na rozmowie o pracę.
tom 2014-11-20 09:50:56
Szukają tam znów kucharza a tydzień temu szukali kelnera, kogo znów tam będą potrzebować? rotacja jak w korporacji. Porażka
karol 2016-04-21 21:58:01
nikt ostatnio nie zagląda na tą stronę a mi potrzeba informacji o pracy w restauracji Fanaberia, przede wszystkim jak z umową u nich czy jest podpisywana stała umowa o prace, jak z grafikami można mieć jakieś soboty i niedziele wolne, czy jest z tym problem?
Zostaw swoją opinię o Restauracja Fanaberia - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Fanaberia