Opinie o Nobilla Sp. z o.o. Sp.K. w Nisko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nobilla Sp. z o.o. Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nobilla Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilla Sp. z o.o. Sp.K. w Nisko

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Nobilla Sp. z o.o. Sp.K.?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Nobilla Sp. z o.o. Sp.K.?

Były

Daruj sobie, strata zdrowia i czasu, cała reszta to ściema dla was młodych ambitnych , zostaniecie wyciśnieci jak cytryna i tyle....

nałęczowianka Nowy wpis

Atmosfera w firmie Nobilla jest toksyczna. Układy, układziki, wymagania aby zrobić coś z niczego, np. przeprowadzić eksperyment fizykochemiczny nie mając nawet stanowiska laboratoryjnego. Normalką było oczekiwanie dotyczące produkcji zaległych dokumentów, przepisywania dat. Kierowniczka administracji to bardzo niespełniona i nieszczęśliwa osoba, bo inaczej nie mogę uzasadnić tworzenia konfliktów i dziwnych sytuacji na siłę.

Były Nowy wpis
@nałęczowianka

W całości potwierdzam, ciągły stres, zmiany decyzji zależne chyba od pogody, brak jakiegokolwiek planu w działaniu, haos i zamieszanie codziennie , tam nikt nic nie wie......

boy

Pracowałem tam i firma ma swoje dobre i złe strony. Wiele się tam nauczyłem ale więcej było tych złych bo cieszę się że zdecydowałem zakończyć tą współpracę. Pieniądze ok, ale większość pod stołem. Problemem jest niska jakość usług, produktów i brak możliwości by to zmienić. Mnóstwo obietnic bez pokrycia i ustaleń o których potem "szef" nie pamięta. Pracownicy fizyczni słabo opłacani i nie doceniani ale to naprawdę dobrzy i pracowici ludzie. Problemem jest "góra" która bawi się w boga-psychologa i celowo wprowadza atmosferę wzajemnej nieufności. I serdecznie odradzam kontakt z kierownikiem administracji, jedna z najgorszych osób z jakimi przyszło mi współpracować

Zainteresowana
@boy

Planuje aplikować na stanowisko sekretarki, asystentki. Warto? Jakie są zalety a jakie wady pracy w tej firmie?

on
@Zainteresowana

Jeśli kierownik administracji nie zmienił się od ostatnich 4 lat to odradzam pracę w tej firmie, to bardzo fałszywa osoba Zalety: masz pracę Wady: stres, zmiany decyzji, oczekiwania że potrafisz robić cuda, i będziesz ignorować/łamać przepisy jeśli to "dobre" dla interesu Nobilli

Ola
@boy

No to wysokie standardy tam panują, skoro jeszcze płacą pod stołem jak kolego piszesz, nieźle.

Rzeszów
@boy

W całości się z Tobą zgadzam kolego, zjadłem zęby na handlu, ale i tak w Nobilli mnie zwolnili, bo nie potrafiłem robić cuda, teraz mam się dobrze, w normalnej firmie, potwierdzam info o kierowniku, gość jest wiecie jaki...nie polecam , pozdrawiam

nałęczowianka Nowy wpis
@Ola

Nie wiem jakie to standardy gdy pracodawca (usunięte przez administratora) płacąc zaniżone składki ale na pewno nie wysokie.

W firmie jest mobbing?

Kierownik Sprzedaży

rozmowa kwalifikacyjna to łatwizna, zależy im tylko na kontaktach jakie macie z poprzednich firm jeśli im przypasują to was zatrudnią , a po pół roku zwolnią .Omijać szerokim łukiem zwłaszcza młodzi i ambitni. Ja stary lis wyczułem ich intencje i w porę znalazłem inną normalna firmę . Omijać szerokim łukiem Nobille jeszcze raz mówię ...

gdzie pracowałem wcześniej, i jakie mam znajomości na rynku

Nikoś

@Truskawki miałem Ale jaki związek z opinią o pracy w firmie ma ten wpis? Konkurencja zainspirowała?

Bartek
@Nikoś

Myśle, że ma olbrzymi wpływ, ponieważ świadczy to o tym że sprzedawaliście ludziom przeterminowane nawozy, którzy płacili za towar pełnowartościowy, a to już nic innego jak zwykłe .........

Truskawki miałem

Kupilem kiedys u nich nawozy do ogródka ,niestety nawet się nie rozłożyły w ziemi , strata pieniedzy ,już nic tam nie kupie to jakaś sciema.

Sidi
@Truskawki miałem

Ponieważ kupił Pan nawozy przeterminowane ,prawdopodobnie zawilgocone.Pakowane one były koło 2013 roku.Podejrzewam przebijane daty.

Jaga

Sądzę, że niektórzy muszą gdzieś odreagować swoje frustracje i piszą jakieś ......

sgnila zaneta na ryby
@Jaga

Ja natomiast sądzę .... Że już nikt rozsądny nie zawraca sobie gitary waszą firmą :)

Ela
@sgnila zaneta na ryby

Dokładnie tak

@sgnila zaneta na ryby

Oj to swięta racja

Zainteresowana

Jestem zainteresowana praca na stanowisku administracyjnym (sekretarka, asystentka). Czy ktoś może podzielić się swoja Opinia? Proszę o rzetelna opinie, bez hejtu. Stres? Jakie obowiązki? Nadgodziny?

Wiecie czy Nobilla Sp. z o.o. Sp.K. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Laptop

A to dobre do pracy zdalnej

Wojciech
@Laptop

Wiele firm oferuje pracę zdalną, co jest z korzyścią dla obu stron zawierających umowę o pracę. Jednak z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że w Nobilla nie stosuje się tego typu zatrudnienia. Możesz napisać jakie umowy są proponowane nowym pracownikom i czy kontrakty są długoterminowe, czy raczej na czas określony?

boy
@Wojciech

w tej firmie praca zdalna nie była mile widziana, chyba że chcesz mieć ciągłe kontrole i pretekst do obcięcia wynagrodzenia

Czy prowadzicie obecnie rekrutację na waszej stronie nie ma żadnych informacji na ten temat

Live

To coś pod tą dziwną nazwą niczego nie produkuje tylko chce sprawiać takie wrażenie że to gigant firma ,nie polecam młodym ludziom, pracowałam tam dość długo , za dlugo.

majster

@Ja z niska A wystarczy pracować i nie ma się powodu do narzekania!!

Ja z niska

Pracowałem tam chwile, i dobrze że tylko chwile, bo dłużej bym nie wytrzymał i to wszystko jeśli chodzi o te działalność gospodarczą pod tą nazwą

rzeszowianka

Pracowałam tam kiedyś prawie 2 lata, szkoda że odeszło tylu dobrych handlowców z kontaktami, był potencjał , dziś nikt już ze starej ekipy nie pracuje, brak dobrych relacji z klientami itd itp, nic się nie nauczyli i tak stoją w miejscu, próbując kreować się na dużą firmę o zasięgu krajowym, ale to fikcja.... szkoda, mogło coś kiedyś z tego być, na placu nadal pustki brak ruchu i co tu dalej pisać ........... ogólnie cieniutko .

Natalia
@rzeszowianka

@rzeszowianka Jak dawno pracowałas w Nobilla Sp. z o.o. Sp.K.? Obecnie nie widzę aktualnych ofert pracy w tej firmie. Dzięki temu stwierdzam, że nie ma zbyt dużej rotacji. Może od momentu Twojego zatrudnienia sporo się zmieniło w tej firmie. Ciekawi mnie jak wygląda minimalne wynagrodzenie u tego pracodawcy?

Dariusz

Może kiedyś nie było dobrze ale to nie znaczy, że nadal tak jest!

Czarek

Dobrzy pracownicy nie narzekają jedynie tylko byli!!

Jerzy

Jeśli jest tak źle to zmieńcie firmę. Tylko pamiętajcie , że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Doświadczony
@Jerzy

I ta wypowiedź świadczy o podejściu do pracownika "jak nie pasuje to w......" Większość opini na temat Nobilli to opinie byłych pracowników, którzy mają porównanie (usunięte przez administratora) nigdzie nie widzieli.

Niżanka

Pracownicy zawsze otrzymują zapłatę za swoją pracę. Pracowałam w innej firmie i warunki o zgrozo - gorsze. Dobra atmosfera pracy. Jak ktoś ma zbyt wysokie poważanie swojej osoby to niech się nie pcha do pracy fizycznej. Przecież za "stanie" nigdzie nie płacą, a jak się coś od pracownika wymaga to ...... pojawia się problem........ i najłatwiej dać upust swojego niezadowolenia na tej stronie..........

maniek

wielkie dzięki za opis sytuacji dobrze że poczytałem o tej nobilli, (usunięte przez administratora) jak widzę tam panuje, dam se na luz z tą firemką

darek

tak tak, robota tam jest ale za darmochę haha naiwni ludzie ....

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilla Sp. z o.o. Sp.K. - Nisko

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nobilla Sp. z o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Nobilla Sp. z o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nobilla Sp. z o.o. Sp.K.