Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Witar Tartak Pniewy Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Witar Tartak Pniewy Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-12-29 16:10:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chodząc do pracy w określonej firmie, można poznać wiele tradycji panujących w tej firmie, pokaż ludziom jak prezentuje się firma Twojego pracodawcy. Ciężko jest wyszukać opinie o firmie Witar Tartak Pniewy Sp. z o.o. której siedzibą jest Pniewy . O ile cokolwiek o niej wiesz podziel się opiniami. Opowiedz o własnych przeżyciach. Inni odwdzięczą się własnymi opiniami. A jak wygląda system premii?
zdjecie uzytkownika
marjan - 2011-04-15 05:12:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
żeby pracować w tartaku pniewy trzeba mieć nerwy ze stali mięśnie jak pudżianowski antek powinien iść na rente nie idćie tam pracować szkoda zdrowia
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witar Tartak Pniewy Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Witar Tartak Pniewy Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
x