WORD OT Dąbrowa Górnicza

Katowice

Opinie o WORD OT Dąbrowa Górnicza

Radek 2015-06-23 15:46:55
Nie polecam! Egzaminatorzy robią wszystko by każdego udupić przy pierwszym zadaniu. Oblewają tez gdy nie ma błędów, a wszystko to by mieć zysk na cudzym "nieszczęściu". Obsługa niekulturalna, chamska i lekceważy klienta.
Baranowski 2015-09-24 09:11:13
Po 1 teoria (rok 2015) jest banalna! Tak, banalna. Zdawałem eksternistycznie teorię, więc nikt mi nie wmówi, że się nie da. Praktyczny pomimo wszystko to stres. Faktycznie na początku było ciężko, gdy ktoś patrzy nam na ręce i czeka tylko na nasz błąd. Ja trafiłem na podobno "najgorszego" egzaminatora z WORD'u D.G. Jak się okazało człowiek na poziomie, wytknął mi pewne błędy (i słusznie, bo miał rację w tych 2 przypadkach). Przejechałem trasę bez większych problemów pomimo faktu, że D.G. ma miejsca gdzie mozna rozłozyć się z własnego niedopatrzenia po kilku pierwszych kilometrach. Moje pomimo nerwów wrazenia - pozytywne. Pozdrawiam egzaminatora p. Cygana, podobno to "terminator" koszący wszystkich. Bzdura, facet chce by na drogę wyjechali kierowcy w miarę swiadomi zagrożeń i swoich umiejętności. I słusznie! A teraz czekam na minusy tych, którym ciężko przychodzi zrozumieć, że oblany egzamin to nie tragedia, a w przyszłości może uratować Wam zycie to, że nauczycie się lepiej jeździć.
Praktyczny i teoria za 1 razem, egzamin zdany 21 września 2015. Czekam na "plastik" wow!
miki 2016-04-27 21:27:57
Włąsnie najważniejsze to nie stresowc się na egzaminie, jednka łatwo mówić ciezkiej wykonać,dokłądnie przechodziłam już wczesniej przez to samo co wy teraz. Ale dobrze, ze sa tam dowiadczeni instruktorzy.
Zostaw swoją opinię o WORD OT Dąbrowa Górnicza - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORD OT Dąbrowa Górnicza