REPRINT IZABELA BRZEZINA

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o REPRINT IZABELA BRZEZINA

xyz 2013-04-19 19:01:39
Właściciele firmy nie patrzą dalej niż czubek własnego nosa, klienci odchodzą jeden po drugim , i się nie dziwię skoro ceny są zawyżane a jakość towaru pozostawia wiele do życzenia , pracownicy zarabiają śmieszne pieniądze , i odchodzą sami. Wszyscy handlowcy tej firmy odeszli! Powód musiał być nie błahy .
xyz 2013-08-06 21:45:51
kieszonkowe ;p
ja 2013-08-28 11:41:35
niestety odradzam pracy w tej firmie, często nadgodziny nie wypłacane oraz zachowanie szefostwa wobec pracownika również nie jest zbyt dobre
2013-09-26 14:58:38
Człowieku na miłość Boską albo spadłeś z księżyca albo nie wiem.. masz umowę 1/4 etatu żeby nie płacili za Ciebie składek które przy pełnym etacie trochę wynoszą.. na umowie zarabiasz 340,00zł a na rękę dostajesz 1100,00 za to że pracujesz po minimum 8 godzin codziennie. Czy teraz rozumiesz ? Jeśli nie to chyba nigdy jeszcze nigdzie nie pracowałeś.
kamilek 2016-05-19 09:13:55
naparwde tylko 1/4 etatu jest u ncih oferowana? baaardzo dziwne.
Zostaw swoją opinię o REPRINT IZABELA BRZEZINA - Czerwionka-Leszczyny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REPRINT IZABELA BRZEZINA