"IBIZA"S.C.K.MAJ-TRACZ M.WIADERKIEWICZ

Łódź

Opinie o "IBIZA"S.C.K.MAJ-TRACZ M.WIADERKIEWICZ

anonim 2010-05-29 20:02:25
cóż wiele by opowiadać!!! W każdym bądź razie niech Was wszystkich ręka Boska broni od pracy w tej firmie. [usunięte przez moderatora], obiecujący gruszki na wierzbie jak to pięknie nie będzie i ile to się nie będzie zarabiało. Wszystko to bujda na resorach.
Elf 2010-08-30 23:20:32
witam! Popieram,tez u nich pracowalam i to dosc dlugo,na obietnicach sie konczy,a jak jest lepiej to chca coraz wiecej,w ramach motywacji zabieraja tzw.premie,bo na poczatku byly chociaz jakiekolwiek swiateczne czy w postaci kuponow czy pieniazkow,ktore pozniej oczywiscie zabrali calkiem,juz nie wspomne o naliczaniu nadgodzin. Nic,tylko podeslac im Inspekcje Pracy,bo o napojach w upaly to mozna zapomniec. POtem sie dziwia,ze traca dobrych,sprawdzonych pracownikow,a zatrudniaja takich co nie szanuja pracy i do tego kradna.Towar ten sam od lat,a ceny czasem masakryczne.Praca dobra na sezon wakacyjny,bo nie na dluzej. Zero szacunku dla pracownikow,ktorzy sa glownym ogniwem dzialania tej firmy.
ktoś 2016-04-27 09:58:51
Na pewno premie świąteczne się pokazały @mario, zwłaszcza, że zawsze jest szansa na jakieś premie do podstawy zarobków.
Zostaw swoją opinię o "IBIZA"S.C.K.MAJ-TRACZ M.WIADERKIEWICZ - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "IBIZA"S.C.K.MAJ-TRACZ M.WIADERKIEWICZ