HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA

Miasteczko Śląskie

Opinie o HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA

XXX 2014-06-18 14:08:12
Płaca nie adekwatna do wykonywanej pracy. Warunki pracy fatalne. Nie Polecam.
xxx 2014-07-16 10:55:17
Dostaniesz paczkę dla dzieci na święta i tańsze bilety do aqua parku z tym że od wszystkiego odciągną ci podatek z wypłaty. Więc gra nie warta świeczki. Masz rodzinę to spróbuj takiej pracy w której przynajmniej dożyjesz emerytury.
M.S 2015-04-15 09:51:08
Dostanie się tam do pracy graniczy z cudem a właściwiej tylko i wyłącznie z koneksjami i znajomościami najlepiej z Panią K a jak się już dostani to totalne rozczarowanie Syf niewyobrażalny a zarobki to śmiech śmiech śmiech w poprzedniej pracy miałem wiele lepiej po mimo ze dostałem się po plecach żałuje gdybym wiedział wcześniej jakie tam są zarobki na pewno bym zrezygnował i ten ogarniający syf w koło
rocoo 2015-04-15 11:07:58

Pracowałem jako widłakowy warunki straszne zarobki makabrycznie niskie nie przeszedłem dalszych badan zdrowotnych z wiadomych powodów łapałem ołów co logiczne szkodliwa i syfiasta praca nie przedłużono mi umowy nie polecam bardzo szkodliwa praca i warunki pracy płaca minimalna
ja 2015-09-18 07:11:56
A czy ktoś nie powinien przyjrzeć się radzie nadzorczej. Taka gnida jak Robert L. nie wymaga przypadkiem zmiany? Takich jak on najlepiej za bramę. Aż dziwne że pracownicy go wybrali.
BB 2016-02-09 07:10:57
Od 2014 2 premie co miesiac.Srednia płaca to 5 tys.Jak dla mnie fachowca na st fizycznym.Goscie od łopaty wiadomo ze mniej.Firma stara ale ciagle sie unowoczesnia.Mam karte multisport.Dostaje posiłki.Dostaje napoje.Doplaty do witamin.Prywatna opieka lekarska.Socjal spoko.Da sie spokojnie pracowac jak sie dba o siebie.ps.Jeszcze ide na studia bo mam dofinansowanie.
inter 2016-07-18 19:00:07
a pracownicy są normalni albo są hu**mi żeby podpierdolić na każdym kroku
rfe 2016-10-14 22:53:46
@ inter - ja rozumeim, że są emocje, ale uważam, że jednak wypada zachować kulturę języka... bez względu jakie emocje toba targają.... a zmieniajac temat czy HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje może ludzi do pracy ???
Zostaw swoją opinię o HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA - Miasteczko Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUTA CYNKU ''''MIASTECZKO ŚLĄSKIE'''' SPÓŁKA AKCYJNA