"ABI-TECH" Grzegorz Walacik

Zielona Góra

Opinie o "ABI-TECH" Grzegorz Walacik

Rychu 2011-07-17 03:13:06
Po rozmowie kwalifikacyjnej każą podjąć decyzję o współpracy. Dzwonię po 2 dniach, decyduję się: "Dobrze. Oddzwonimy do Pana." Potem cisza. Na e-maila z zapytaniem czy oferta aktualna - brak odpowiedzi. Traktują kandydata jak (usunięte przez administratora) , ciekawe czy pracownika też. Ludzie bez twarzy. Nie polecam.
Rychu 2011-07-17 13:02:55
Po rozmowie kwalifikacyjnej każą podjąć decyzję o współpracy. Dzwonię po 2 dniach, decyduję się: "Dobrze. Oddzwonimy do Pana." Potem cisza. Na e-maila z zapytaniem czy oferta aktualna - brak odpowiedzi. Traktują kandydata jak śmiecia, ciekawe czy pracownika też. Ludzie bez twarzy. Nie polecam.
anonim 2011-08-29 08:36:40
Nie polecam i ostrzegam przed interesamiz tą firemką.
Maya 2012-01-12 20:29:03
Po przeczytaniu poprzednich wpisów dochodzę do wniosku, że sfrustrowane osoby bawią się w Bogów:) Jestem laikiem w temacie ale po skorzystaniu z usługi tej firmy wiem że wykonano alarm porządnie, nie wiszą kable i takie tam. Jak coś się dzieje to dzwonię i nie ma problemu. Wcześniej domorośli fachowcy z rzekomymi certyfikatami potrzebnymi do ubezpieczenia po wykonanej pracy mieli mnie ... zapominali:) Podsumowując: zrobione jest dobrze, szybko i co najważniejsze w przyzwoitej cenie. Szukałam, znalazłam, przekazuję dalej i polecam:)
hewor 2016-04-23 11:28:31
Z tego co wiem, to firma "ABI-TECH" Grzegorz Walacik zakończyła działalność, teraz to nawet nie ma nic o nich w Internecie.
Zostaw swoją opinię o "ABI-TECH" Grzegorz Walacik - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ABI-TECH" Grzegorz Walacik