Opinie o Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe w Warszawa

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

kierownik.
@Zosia

to co jaki alkohol będzie już liczony na następny kwartał żeby nie płacić zwyżki i nowe banderole ...a papierosy już sie zagadzają?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe?

Natalia
@Larysa

Ale kolega tę premię co miesiąc dostawał, czy zdarzyły się miesiące, że nie było premii i w sumie został z mniejszą wypłatą, niż ustawa pozwala? Tego nie napisałaś, a to ważne jest...

Nelka Nowy wpis

Ktoś jeszcze w zeszłym roku pytał kogoś o to czy pracuje na część etatu. nie widzę co prawda odpowiedzi ale zastanawiam się czy taka forma będzie teraz możliwa? polówka to minimum? Jaka atmosferę macie w sklepach po podwyżkach? Czy zmieniło się cos jeszcze w warunkach zatrudnienia?

Zosia

Warunki bardzo dobre, wynagrodzenie także

lola
@Zosia

To ciekawe...skoro warunki pracy i wynagrodzenie są takie dobre to dlaczego większość personelu to Ukrainki na śmieciowych umowach? Czyżby ludzie w końcu zmądrzeli i przestali się poniżać za najniższą krajową,którą WSS Społem najbardziej lubi wypłacać...

Zosia
@lola

Ja, nie narzekam .Wynagrodzenia takiego jakie dostaje nigdy nie dostawalam

ksiegowa
@lola

dobrze mówisz ..tam są potrzebi ludzie z pefronu ..za (usunięte przez administratora) ..najlepiej jak sie na niczym nie znaja to moga po nich jedzić .a nawet pan K poslizgać

kierownik. Nowy wpis
@Zosia

co ty bredzisz kobieto? ty tez z (usunięte przez administratora) w tej pracy? hahaha nie wiem co brałaś ale ogranicz ilość bo masz problem z jasnym rozumowaniem..chyba ze jesteś z biura...i pobierasz dodatkową pensje na ta osobę co już od dawna nie pracuje a jest na liście płac..tak było na moim sklepie....CBŚP powinno się zająć tą firmą...nie zartuje

kierownik. Nowy wpis

wick jonny Nowy wpis

czytam te opinie i dochodzę do wniosku ze nie potrzebie sie trudzicie w tym pisaniu... PIP tego nie czyta PSS tez tego nie czyta -nawet ministerstwo pracy i polityki rodzinnej tego nie czyta. wszystkie te instytucje biorą w łapę kasę i to nawet nie małą ...chcecie jakis efektów nagłośnijcie to w mediach publicznych dopiero tym sie zajmą organy ścigania. a tak admin to okroi lub skasuje i nici z waszych pretensji właściciel tej firmy nawet nie wie ze takie opinie są w internecie.tyle w temacie

Zuzanna

Po nicku faktycznie pełniła Pani funkcje kierownicze? A jak na takie stanowisko można się dostać? czy trudno przebić się przez innych kandydatów? Sporo osób ubiega się o taka posadę? I jakie są z tego pieniądze, czy kierownicy maja później jakieś podwyżki?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. marketingu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Serio ucinają za takie straty? Przecież takie rzeczy raczej są niezależne od pracownika. 2100 to nawet nie minimalna krajowa chyba, pracujesz akurat na część etatu czy o co chodzi? Dziwna ta premia motywująca, skoro jej czasem nie ma... To za co dokładnie ją przyznają?

Firma Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe poszukiwała osób na stanowisko brak. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

s

podejście słabe. wynagrodzenie również

s

podejście bardziej mobingowe i złośliwe niż przyjazne. pensja również słaba. Wymagania duże

Andżi

W takich warunkach pracowała moja mama w latach 70-tych i nic się nie zmieniło. Jak za czasów PRL. Nie ma żadnych benefitów, oprócz dofinansowania do wczasów pod gruszą, co jest ich obowiązkiem, ale o tym musisz się sama dowiedzieć, bo dział rekrutacji ci o tym nie powie. Musisz być lizusem przed kierowniczką, a jak jesteś kierownikiem, to być lizusem przed nową prezesową, która lubi tylko tych którzy jej donoszą, więc jeśli jesteś takim "ubekiem" to sprawdzisz się doskonale. Omijać szerokim łukiem.

Larysa
@s

bo pracowałem tam -bióro niedoswiadczone w swoich obowiazkach ,do tego zarządza tym czyms oprócz prezesa były derektor słynnej afery hyrtowni spozywczej co ogłosiła upadłosc i okradli pracowników( marc-xxx) teraz zrobi to z tą spóldzielnią -kadrowa sie wygadał dlaczego pracownicy dostają gdziwne umowy o prace -kolega miał na umowie 2100 zł +jakas premia nie sprecyzowana .a teraz najnizsza to 3490 zł..ale sie nie boją bo maja znajomosci w urzedzie i w sanepidzie..

Natalia
@Larysa

jabarbar

totalne dno i złodziejstwo

nick

takie ze nie dostaniesz umowy na czas ...albo wogóle nie dostaniesz

Grażyna

Jeszcze kilka lat temu udzielaliście się aktywnie na forum Społem, jednak od jakiegoś czasu widzę, że nic się tutaj nie dzieje, ciekawe, z czego to wynika. Czy coś się zmieniło? Chyba nadal zatrudniają ludzi, prawda? Nie widzę żadnego komunikatu o zawieszeniu działalności.

Patryk

Hej! Czy praca jest bardzo wymagająca ?

Olga

Idealnie to to nigdzie nie jest i każdy popełnia błędy. Generalnie to spoko firma i tyle.

Wiarygodne opinie osób pracujących w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)? Podzielcie się tymi informacjami.

bibi

witam, pracuje w uniwersamie, w spollem. Musze przyznać, że niektóre opinie pokrywaja się z faktami co tu piszecie. Pani Kierowniczka, potrafi być ostra czy krytykująca wobec swoich pracowników w obecności innych klientów czy pracowników. To jest standard! A nie powinno trak być.. zgadzam sie z tym! Wynagrodzenie nie najlepsze! Praca męcząca.. zalezy od dzialu. Ale jako kasjerki w tym ukrainki, widzimy ze duzo sie od nas wymaga takze odpoiwiedzialnosci a wynagrodzenie takie sobie (ok.2000-2400). Zależy od miesiąca ile dni jest wolnych. Im wiecej dni wolnych tym mniej zarobku. Nie wiem tez czy w niedziele handlową caly dzień (11 godzin na nogach) i zaraz na drugi dzien znowu do pracy na 8 godzin, czy to jest prawnie dozwolone, według Kodeksu Pracy. Jako kasjerki jestesmy po calym dniu zmeczone, bo nie tylko siedzimy na kasach, wykladamy towary, zwozimy z zaplecza, itd. Wiec nic dziwnego, ze nie mamy juz sil czy ochoty mowic do ludzi czy usmiechac sie. Prosze zrozumiec, z czegos to wynika... Nawet sami tu piszecie ze z jednej strony kierownictwo nas jak gdyby 'popedza' a z drugiej strony brak usmiechu.. wiec, z czegos to musi jednak wynikac! A teraz duzo ludzi sie po zwalaniało.. wiec i nie ma komu robic na tych kasach.. a jeszcze te mase róznych produktów, kodów do zapamiętania, itd. Praca nie jest wcale łatwa, jakby sie wydawalo, ze niby tylko siedzimy.. psychicznie jest czlowiek wymeczony ale tez fizycznie, bo nie ma tu tez za specjalnie mezczyzn.. pozdrawiam

ukrain..

praca na umowach zlecenia z ukrainkami.. potwierdzam! to tez o czymss [negatywnym] swiadczy. tania sila roboczaa, hm, wykorzystywanie?! nie wiadomo jak to ująć.. pozdrawiam

ukrain..

Antoni

@Zosia Mogłabyś napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia, o których wspomniałaś? Wiele osób na pewno rozważa złożenie swojego CV do SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam), więc każda informacja na temat panujących warunków będzie ważna. @Monika W takim wypadku, czy zostało to gdzieś zgłoszone? Co na to firma? @lola Chwila, wydaję mi się, że każdy ma prawo mieć swoje zdanie i opinię, i nie powinniśmy jej oceniać. Natomiast widzę, Drogi Użytkowniku, że wiesz jak wygląda sytuacja w firmie. Może w takim wypadku, po prostu opiszesz jak Twoja współpraca z SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam) przebiegała? Będzie to o wiele bardziej pożądane i cenne, aniżeli krytykowanie czyjejś opinii.

lola
@Antoni

Doskonale zauważyłeś,że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Negujesz moją,bo jest negatywna? Ciekawe podejście. Znam tą firmę od środka ,ponieważ miałam wątpliwą przyjemność aby tam pracować. Nic dobrego o WSS Społem Praga Południe nie jestem w stanie napisać. Wyzysk za psie pieniądze....

Dokonuje zakopow codziennie w sieci tej firmy,lecz jestem zbulwersowana niskim poziomem obsługi pan obsługujących kasy na uniwersamie,panie zapominają o podstawowych formach grzecznosciowych,nie słyszę od pan dziękuję badz chociażby zapraszam a przedewszystkim nie slysze zapytania o kartę stałego klienta tak jak to jest czynione na innych w okolicy sklepach.

klient65

ta pani kierownik uniwesamu to chyba powinna sie opanowac z tym chamstwem bo bedzie w piekle

monika
@klient65

rzeczywiście jedna jest szczególnie bezczelna

fiaki

jasne, ze panie są miłe, akurat tam się chyba wszystkie znają.

kacper74

Klienci uniwersamu w telewizji chyba byli na dopalachach

Zostaw merytoryczną opinię o Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe - Warszawa

• Jak się pracuje w Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe?

Zobacz opinie na temat firmy Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe?

Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Praga Południe
  • Grochowska 207 lok. U8