SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)

Opinie o SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)

klientka 2015-01-21 23:28:26
jestem klientką w społem uniwersam grochów i zauważyłam już kolejny raz jak bezczelnie pani kierownik odnosi się do swoich pracowników! traktuje ich jak jakieś popychadła, kompletny brak szacunku. tylko się zdenerwowałam, aż się boję co pracownicy przechodzą współpracując z tą panią.
klient 2015-07-21 17:51:43
w zupełności sie z pania zgadzam robie zakupy tam codziennie atmosfera tragiczna
klientka 2015-07-21 17:56:52
dobrze ze w koncu go rowala to ci ludzie sie uwolnia z tego obozu zaglady
klentka 2015-07-23 16:02:11
wczoraj byłam z wnuczka na 38 urodzinach universamu i niestety sie załamałam prócz folmu dno. Moja wnuczka wysprzatała cała tą śmierdządza fontanne i niedostała nawet wody juz niewspomne o lodzie czy jakims upominku za ciezka prace musiałam z nia isc do samu i kupic wode bo dziecko sie bardzo umordowało w tym upale Masakra
borys76 2015-07-23 16:03:56
Ma pani racje co to za urodziny ze trzeba na nich isc sprztac malowac i jeszcze nic nie dostac porażka dobrze ze to ostatnie urodziny.
kacper74 2015-07-23 16:05:47
Klienci uniwersamu w telewizji chyba byli na dopalachach
klient65 2015-07-31 22:05:28
ta pani kierownik uniwesamu to chyba powinna sie opanowac z tym chamstwem bo bedzie w piekle
fiaki 2016-04-20 23:24:21
jasne, ze panie są miłe, akurat tam się chyba wszystkie znają.
Zostaw swoją opinię o SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam) - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPOŁEM WSS Praga Pd (Uniwersam)