STYL-DOM

Słubice

Opinie o STYL-DOM

były klient styl-dom 2016-08-11 15:36:34
Odradzam całkowicie firmę styl-dom , nie rzetelna , nie kompetentna , pracownicy nie wiarygodni , nie wykonujący swoich zadań we właściwy dla nich sposób , szkoda czasu a najbardziej pieniędzy ciężko zarobionych aby je wydać na zamówienie w firmie styl-dom , firma ta podchodzi do klienta w sposób arogancki , lekceważąco i absurdalny w czasach kiedy to klient płaci chce mieć wykonaną usługę wraz z zakupionym towarem według firmy styl-dom ma nie wymagać należycie wykonanej usługi , ma oddać pieniądze i nie oczekiwać nawet towaru za który zapłacił a jeżeli już otrzyma zamówiony towar to najlepiej nie domagać się absolutnie jakości
NIE POLECAM ABSOLUTNIE FIRMY STYL-DOM Słubice gdyż jest to całkowita strata pieniędzy a także zdrowia które pochłonie sfinalizowanie zawartej transakcji , jeżeli już ktoś podpisze umowę z firmą styl-dom to należy dokładnie zwrócić na punkty w zawartej umowie ponieważ wynika z nich że możecie czekać na wykonanie usługi do końca świata i nie doczekać się ani usługi ani towaru ani też zwrotu zapłaconej zaliczki
NIE POLECAM -- UWAGA UWAGA -- nie polecam
Zostaw swoją opinię o STYL-DOM - Słubice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STYL-DOM