Darbud Dariusz Wydra

Mościska

Opinie o Darbud Dariusz Wydra

anonim 2011-07-04 09:24
Ta osoba co napisała tą wiadomość jest głupia. Nie ma pojęcia chyba na temat pracy na budowie. Są osoby które wyłudzają pieniądze od pracodawcy. Te firmy przyjmują na umowę o pracę i rozdają zaliczki
spender 2011-07-30 14:17
daje zaliczki.ale trzeba sie o nie prosic.a wypłat nie ma.koles wiec sie koles zastanów co piszesz matole.
chycel 2011-07-30 14:28
daje umowe.jak sie zgłosi do pipu jak wiesz co to jest cymbale.kumpel se rozwalił reke to mu [usunięte przez moderatora] dal sto słotych zeby bylo cicho.wyplaty zadnej nie dostałem.
anonim 2011-07-30 15:02
ta firma to wielki przekręt.[usunięte przez moderatora] na czele z [usunięte przez moderatora].złodzieje jedne.
przydupas 2011-07-30 15:20
biedak.to co ta firma wyrabia to skandal.jak tam pracowałem to pracownicy odchodzili jeden po drugim
anonim 2011-07-30 17:24
hahahaha załozyłem [usunięte przez moderatora] sprawe w sadzie o wyplate wynagrodzenia a on nie ma nawet kasy zeby na sprawe przyjechac.taki pracodawca
anonim 2011-08-09 13:05
My tez sie dalismy nabrac na niego pierwszy i ostatni raz wicej razy nikogo w [usunięte przez moderatora] nie zrobi,dajcie namiary na niego gdzie teraz ma budowe.
KOSA 2011-08-09 13:07
Chłopaki dajcie namiary na niego gdzie można go spotkać na budowie
karol 2015-01-05 13:03
darujcie sobie tą firme.
eddy 2016-05-19 19:06
ale nie uważasz, Minia, że należało by pisać konkretnie ???Ja nie wiem o czym Ty piszesz??
Zostaw swoją opinię o Darbud Dariusz Wydra - Mościska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darbud Dariusz Wydra