Opinie o Modus Mirosław Cieślak w Warszawa Krzywickiego Ludwika 34

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Modus Mirosław Cieślak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Modus Mirosław Cieślak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modus Mirosław Cieślak w Warszawa Krzywickiego Ludwika 34

Grudzień Nowy wpis

Zalega z wypłatą należnych pieniędzy od kilku miesięcy.

Marzena Nowy wpis
@Grudzień

Dużo zalega? jedną wypłatę czy kilka??

Pix Nowy wpis
@Marzena

U mnie brakuje tylko części wynagrodzenia. No, ale trochę więcej niż byle 10 czy 100 złotych. Nieuczciwy, unikający kontaktu i niezbyt mądrze prowadzący dokumentację. To ostatnie typowe dla tego rodzaju rekinów biznesu. Przy czym muszę nieśmiało nadmienić, że gowork.pl idzie MC na rękę i usuwa wskazane niewygodne opinie. A było ich tutaj sporo. Wszystkie, bez wyjątku, niebywale ciekawe.

Marta Nowy wpis

Wisi na stronie oferta pracy dla merchandisera. O jakich stawkach możemy w ogóle mówić? Atrakcyjne wynagrodzenie, tak pisze każdy... I chciałam wiedzieć, z czyjego sprzętu się raportuje stany. Dają firmowy, czy z własnego?

Jogi

Chyba ktoś przesadził i to mocno. Idealnie to nigdzie nie jest a tu całkiem przyzwoicie przynajmniej dla mnie.

Po miesiącu uciekłem

Przecież to jest jakiś absurd dawno nie pracowałem w czyms takim zero poszanowania dla pracownika i jego mienia.

@Po miesiącu uciekłem

Co masz na myśli pisząc o mieniu? Chodzi Ci w tym kontekście o wynagrodzenie od Modus? Wyjaśnij proszę.

Daja
@Weronika

Pewnie miał taki superprojekt :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Modus Mirosław Cieślak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
doradca

Zdecydowanie nie polecam. Pracowałem w jednym z większych projektów dla Modusa. Pani K. Która już nie pracuje zachowywała się bezczelnie, arogancko i kompletnie nie wiedziała na czym polega praca w terenie. Blokowała wypłaty, obcinała wynagrodzenie za urlop a kiedy miałeś problem to miała cie gdzieś. Pan C. To człowiek, który chce przeprowadzać rewolucję. Przyszedł z korporacji i kompletnie nie wie co robić. Układanie produktów w garniturze, ciągle wymagania, szukanie hakow na handlowcow i zwolnienia z dnia na dzień. Pan A. Również nie popisuje się wiedzą, doświadczeniem i pomocą dla swoich ludzi. Żenada panowie. Dobrze że już mnie nie ma bo z fajnej firmy zrobiliście dno. Biuro kompletnie nie wie co się dzieje i każdy umywa ręce od odpowiedzialnosci. A "coach" W. To najgorsze co mogliście sobie wymyślec. ODRADZAM.

kkkkk
@doradca

Podejrzewam iż był to projekt Z, który się kończy niestety. Co do coacha W to całkowicie się zgadzam bo jak teoretyk może uczyć praktyków... Co do reszty się nie zgadzam, bynajmniej nie spotkałam się z niczym z ww. rzeczy.

Weronika

@doradca, forum, na którym zdecydowałeś się wyrazić zdanie służy do pozostawiania opinii o Modus Mirosław Cieślak jako pracodawcy, a nie konkretnych osób, które tam pracują lub pracowały. W tym miejscu użytkownik powinien pozyskiwać wyłącznie aktualne informacje dotyczące warunków zatrudnienia i innych aspektów pracy, ważnych z perspektywy obecnych i przyszłych pracowników tej firmy.

Weronika

@Magda to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Może napiszesz kilka słów więcej o pozytywach pracy w Modus Mirosław Cieślak? @Robi, piszesz, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej do firmy spotkałeś się z nieuprzejmością. Co masz konkretnie na myśli? Jakie zachowania?

Robi

Rozmowa na stanowisko managerskie w tej firmie to jakas tragedia. Prowadzi je jakas malolata i kolezanka z gruba krecha na oku. Tak naprawde to zapraszaja chyba tylko po to zeby dowiedziec sie jaka jest specyfika pracy w firmach z branzy. I jest wielkie zdziwienie, ze moze byc inna! Panie malo sympatyczne, o merchandiserach wypowiadaja sie w malo uprzejmy sposob (delikatnie mowiac). To bardzo malo profesjonalne podejscie, bo czasem osoby na najnizszych stanowiskach potrafia zachowac sie z wieksza klasa niz ktos na decyzyjnym stanowisku. I ta rozmowa to potwierdzila. No i oczywiscie kasa taka, ze czlowiek nie wie czy ma sie smiac czy plakac.

Marko

Dajcie sobie spokoj z ta firemka! Opoznienia wyplaty wynagrodzen sa na porzadku dziennym, a merchandiserow traktuje sie jak smieci, no bo przeciez pracuja na umowach "smieciowych". Balagan w biurze, z nikim nie mozna sie dogadac. Kolezanka S. M., ktora dopiero co zostala kierownikiem, zadziera nosa tak, ze bardziej sie juz nie da. Zreszta wszystkie panienki z biura tak samo glupie. To nie jest jedyna firma w tej branzy, ale jak dla mnie najgorsza z ktora mialem okazje wspolpracowac.

Magda

współpracowałam z Modusem na terenie Łodzi. Różne promocje, różne zadania i atrakcyjne wynagrodzenie. Przynajmniej dla osób uczących się bardzo polecam. Nigdy nie spóźniono się z wynagrodzeniem, nie wiem skąd te hejty ;/

oko

@były pracownik no dobra a czy moglbys napisac chociaż z jakiego powodu ? mysle ze każdy chciałby wiedziec

Karla

Miejsce tylko na chwilę, zero szkoleń, co innego na rozmowie co innego w praktyce, praca najlepiej 24 h, terminy terminy terminy nie polecam

Praca

Beznadziejna atmosfera,nie płaca na czas, ludzie nie mili , brak profesjonalizmu

dla mnie ok - firma rozlicza się terminowo a to chyba najważniejsze

Nie wiem, jakie doświadczenia mają inni, ale moje są fatalne. Na wypłatę należnej prowizji zawsze czekam kilka miesięcy. Cy szukają kogoś do pracy? Oczywiście, zawsze szukają naiwnych do "wygolenia".

Anonymous

W ogłoszeniu "Doradca Handlowy ds. Klientów Detalicznych" wymaga aby pracownik posiadał własny smartfon. ŻENADA. Ciekawe kto płaciłby wówczas rachunki za telefony do klientów - wiadomo, że nie pseudo pracodawca tylko osoba na którą jest zarejestrowany telefon. TA FIRMA TO JEDNA WIELKA POMYŁKA I WSTYD DLA BIZNESU!!!

nabrana

Firma masakra, stanowczo odradzam - co innego na rozmowie, co innego w praktyce. Obóz pracy, zero szkolenia bhp itp.Totalna porażka.

Jeśli mam być szczery, to nie polecam tej firmy. Zgadzam się z opiniom powyżej - dość poważne opóźnienia wynagrodzenia

witam, nie zgodzę się z powyższą opinią, jestem pracownikiem ponad rok i nigdy nie było problemów z wypłatą.

firma nierzetelna. Opóźnienia z wypłatą wynagrodzenia. Współpraca tylko jednostronna - pracownik jest dla pracodawcy, a pracodawcę powinno się całować po piętach za to, że daje ci pracę.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Modus Mirosław Cieślak - Warszawa

• Jak się pracuje w Modus Mirosław Cieślak?

Zobacz opinie na temat firmy Modus Mirosław Cieślak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Modus Mirosław Cieślak
2.3/5 Na podstawie 17 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042