Opinie o Sentrex Sp. z o.o. w Gogolin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sentrex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sentrex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań papierowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sentrex Sp. z o.o. w Gogolin

Zniesmaczony za to chętny do p

Jednym słowem po zapoznaniusię z opiniami, oraz warunkami pracy w w/w firmie Sentrex nie napawa mnie optymizmem warunki pracy, jak i wynagrodzenie. No i jeszcze te śmieciowe umowy, albo lewe pod stołem. Myślę że trzeba się głęboko zastanowić nad podjęciem pracy, lub zostać koniem Trojańskim i uwolnić z opresji pracowników którzy pracują jak w (usunięte przez administratora) przymusowej. Pozdrawiam.

Celina
@Kutanges

A powiesz przy tym, z którego stanowiska jesteś? Możliwe, że to od tego zależne? Albo od ogólnych postanowień na samej umowie już?

Krzysztof Nowy wpis

Dla Kierowców wykonujących dostawy Szybki rozładunek miła atmosfera polecam firmę

Aneta Nowy wpis

Dzień dobry. nigdy jeszcze nie pracowałam w systemie 4-zmianowym, a taki właśnie został wskazany teraz w ogłoszeniu dla pomocnika operatora linii workowej na stronie. ocenicie na ile trudno jest się na taki właśnie przestawić?

Są może jakie rewolucje finansowe w firmie? jeszcze z rok temu ktoś podawał kwotę 6 800 zł ja utrzymaniu ruchu a ja właśnie widzę ogłoszenie dla pracownika od niego z widełkami od 8 800 zł do 11 000 zł. czy jakoś zakres obowiązków się zwiększył czy o co chodzi, że tak duża różnica wystąpiła? Może będę aplikował

Były Nowy wpis

Córka poszła do pracy i po trzech dniach kazali jej aby więcej nie przychodziła do pracy bo za wolno niby pracuje gdyż inni pracownicy szybciej pracują,(ale zapomnial powiedzieć)mają większy starz i doświadczenie ,umowa to smieciowka a zarobki pożal się Boże nikt głośno nie mówi jaka jest prawda

Zniesmaczony za to chętny do p

Kutanges
@Zniesmaczony za to chętny do p

Co się dostaje pod stołem? Chyba coś mnie ominęło.

Celina
@Kutanges

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Sentrex Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko POMOCNIK OPERATORA LINII WORKOWEJ

Co zatem składa się na aktualny park maszynowy? Pisali tutaj jakiś czas temu o tym, że są nowe maszyny a także ludzie. Czy inwestowali w nie ostatnio? Na czym przyjdzie mi teraz pracować o ile udałoby mi się dołączyć jeszcze jakoś w lutym?

Wiktoria

O pracy na którym stanowisku teraz piszesz? Chyba nie na każdym utrzymuje się bezpośrednie kontakty z sekretariatem? Co z pozostałymi obszarami działalności oraz współpracownikami? W ogłoszeniu dla pomocnika drukarza jest napisane, że można liczyć na komfortowe warunki pracy i że zakład jest nowy. Co w nim nowego tak konkretniej?

Eleonora
@Wiktoria

Nowe maszyny, nowi ludzie z powodu dużej rotacji, nowe wynagrodzenia (na minus)

Nowe wynagrodzenia na minus? A jest ktoś teraz na bieżąco z sytuacja na utrzymaniu ruchu właśnie? Jest oferta i pokazują wprost, że płacą 6,800 zł. na ile uznajecie teraz te kwotę za adekwatna? Jak się pracuje? i przede wszystkim ogarnia te nowe maszyny o których pisali?

Halina Szwejkowska

Nie mam zwyczaju pisać opinii, ponieważ uważam, że w większości są one pisane pod wpływem emocji. Zrobię jednak wyjątek. Pracuję w firmie spedycyjnej i proszę mi wierzyć to nie jest dzisiaj łatwe. Trudno jest z kimkolwiek się porozumieć w celu rozwiązania czasem naprawdę małych problemów , nie mówiąc już o tych poważniejszych - w transporcie wszystko może się zdarzyć. Systemy logistyczne - okienka rozładunkowe/załadunkowe - są ok. ale nie zawsze odpowiadają różnym sytuacjom. Wtedy kierowca lub też spedytor najczęściej słyszy : " nie da się, nie mogę, to nie zależy ode mnie -taki mamy system..!!!! Otóż w firmie SENTREX, a ściślej wśród pracowników magazynu jest inaczej. Systemem rządzą ludzie a nie system nimi. Wystarczy więc odrobina dobrej woli, szacunku dla pracy innych i wzajemnego zrozumienia i można wtedy rozładować spóźnione auto, udzielić precyzyjnych informacji - przyjść kontrahentowi z pomocą kimkolwiek by on nie był : Klientem, dostawcą, kierowcą.... Serdecznie dziękuję !!!

Kamila
@Halina Szwejkowska

Więc skąd takie opinie jak poniżej? Jak myślisz czemu tyle złych słów jednak pada pod firmą, z czego to może wynikać?

Halina Szwejkowska
@Kamila

Z głupoty ludzkiej. Wystarczy być sobą, wystarczy grzecznie poprosić, wystarczy zrozumieć, że druga strona też pracuje i ma swoje priorytety. Tylko tyle.

Joanna
@Halina Szwejkowska

Członek mojej rodziny tam pracuje. Zarządzanie ludźmi w tej firmie to jakiś kiepski żart. Szacunek, empatia już dawno omija tę firmę szerokim łukiem. Nie wspomnę już o zwykłym ,,bądź człowiekiem dla człowieka”. Arogancja kierownictwa przekroczyła już wszelkie granice przyzwoitości. Nawet pracownik , który poświęcił lata na budowanie swojej pozycji w firmie, ucząc się, doskonaląc swój warsztat pracy osiągając przy tym perfekcję jest postrzegany jak szkodnik jesli tylko upomni się o pare dodatkowych spodni roboczych. Żenada w czystej postaci . Co na to szef- właściciel ? Taka postawa mu odpowiada. Pamiętajcie! To (usunięte przez administratora) kształtują (usunięte przez administratora)…. Zostawię was z ta myślą

@Joanna

A jako kto się zatrudnia jeśli można spytać? Pytam, bo na stronie jest właśnie ogłoszenie dla pomocnika drukarza. Ile osób jest tu potrzebnych na tym stanowisku tak właściwie i ile składa się na całą firmę obecnie? Ktoś wie?

Maciek

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jest to rodzinna firma z tradycjami i jedna z największych jak nie największa drukarnia Europy. Uczciwa umowa o prace, wypłacane nadgodziny, bezproblemowe urlopy, wolne święta, szanowanie pracowników za bądź co bądź ciężką prace ale przede wszystkim ciężki sam system pracy, koleżeństwo i pomoc w pracy, pewność że zawsze można liczyć na kierownictwo, odpowiednie wynagrodzenie idące wraz z doświadczeniem i warunkami ogólnymi dyktowanymi sytuacją w kraju i na świecie, kursy i szkolenia w celu rozwijania umiejętności, normalne tempo pracy bez poganiania, docenienie za swoją prace - tego zdecydowanie ABSOLUTNIE NIE DOŚWIADCZYSZ W TEJ FIRMIE!!!!!!! To co działo się podczas moich lat pracy w tej firmie, a przede wszystkim to co teraz słyszę z opowieści obecnie tam pracujących PRZECHODZI LUDZKIE POJECIE!! Ludzie odchodzą na potęgę, nie ma tam żadnych nowych pracowników, jak już jacyś są to po kilku tygodniach się zwalniają. Nawet pracownicy bliskiego wschodu mimo ciężkiej sytuacji na Ukrainie niechętnie się tam przyjmują. Z ludzi którzy zostali to sami starsi, od lat tam pracujący i Ci którym sytuacja odejść JESZCZE nie pozwala.. Cięcia kosztów na pracownikach i tłumaczenia, że jest to spowodowane słabymi miesiącami, podczas gdy firma prężnie się rozwija - nowe maszyny, dwie nowe ogromne hale, farmy fotowoltaiczne, ciągłe inwestycje!! Jak to wygląda w oczach pracowników gdy z jednej strony są zastraszani ciągłym ucinaniem premii, a z drugiej firma robi milionowe inwestycje???!!! Jak to wygląda gdy zamiast dać ludziom podwyżki! Ba!! Nawet nie dawać podwyżek ale chociaż nie zabierać pieniędzy - tam są ucinane wypłaty po 500-800zł. W dodatku w takich ciężkich czasach jak teraz. Inflacja, ceny paliw, potężne podwyżki w sklepach, a tam? Dla odmiany cięcia wypłat. Pracownicy biurowi w większości nie maja nawet pojęcia na czym praca na hali polega i jak wygląda proces produkcyjny. Podstawowe i oczywiste rzeczy należne pracownikowi jak normalna wypłata, urlop, a przede wszystkim NORMALNA umowa o prace, a nie podwójna umowa - na etat i śmieciówka na zlecenie - żeby ominąć przymus wypłacania nadgodzin lub wysyłania ludzi na urlopy za prace właśnie w systemie czterobrygadowym !! Nie zapominając o przymusie wypisywania urlopu na święta, sylwestra i na wszelkiego rodzaju postoje produkcyjne w firmie. Takie są tam realia. Mając 26 dni urlopu conajmniej 10 poświęcasz na święta i wolne, w zależności od tego jak wygodniej będzie kierownictwu zatrzymać maszyny. Oczywiście każdy tam pracujący doskonale o tym wie, a pracując tam godzi się na to. Każdy pracujący tam wie też, że jeśli się mu nie podoba może wziąć torbę i kulturalnie mówiąc zmienić prace! Zamiast godnie żyć uczciwie pracując - człowiek tam się cofa!

Wiktoria

Z tym urlopem jest to związane ze specyfiką branży? jak ktoś spyta wprost na rozmowie o tego typu aspekty to powiedzą o tym normalnie? obecnie to jak rozmowa tu może przebiegać? wasze jak wyglądały? Widziałam, że ktoś mimo wszystko chwiali

Patryk
@Maciek

Sama prawda, kto pracuje w sentrex ten się w cyrku nie śmieje. Na umówie najniższa krajowa, na koniec miesiąca dostajesz mniej niż na umowie i nie dowiesz się dlaczego. Kierownictwo to chamy, jeżeli jesteś kobietą to możesz cała zmiane rozmawiać sobie z kierownikiem i nic nie robić, jeżeli facetem i pracujesz normalnie ale będziesz dociekać SWOICH PRAW i PIENIEDZY to szybko tego pożałujesz..

Pani bliska
@Maciek

Członek mojej rodziny tam pracuje. Jest dokładnie tak , jak pan Maciek opisuje. Zarządzanie ludźmi w tej firmie to jakiś kiepski żart. Szacunek, empatia już dawno omija tę firmę szerokim łukiem. Nie wspomnę już o zwykłym ,,bądź człowiekiem dla człowieka”. Arogancja kierownictwa przekroczyła już wszelkie granice przyzwoitości. Nawet pracownik , który poświęcił lata na budowanie swojej pozycji w firmie, ucząc się, doskonaląc swój warsztat pracy osiągając przy tym perfekcję jest postrzegany jak szkodnik jesli tylko upomni się o pare dodatkowych spodni roboczych. Żenada w czystej postaci . Co na to szef- właściciel ? Taka postawa mu odpowiada. Pamiętajcie! To (usunięte przez administratora) kształtują tyrana …. Zostawię was z ta myślą

Wiktoria

szukają na stronie kogoś do utrzymania ruchu i w wymaganiach jest podkreślona umiejętność pracy w zespole. Można się dowiedzieć czegoś więcej na temat aktualnej ekipy? Jaka jest atmosfera, ludzie są ze sobą zgrani czy raczej czysto formalnie się tu do siebie podchodzi? I jakie stawki na utrzymaniu tak właściwie są od tego roku?

Biejaku

Hej! '+jest tu ktoś z januszkowic, Zdzieszowic chętny na wspólne dojazdy?

Kropka

Byłam tutaj z rok temu na rozmowie kwalifikacyjnej. Panowała dobra atmosfera, Panowie, z którymi rozmawiałam bardzo mili, zostałam oprowadzona po zakładzie, zakres obowiązków został mi przedstawiony, ale na wstępie zostałam zapytana o to czy planuję zajście w ciążę w najbliższym czasie i zakładanie rodziny, bo oni nie szukają takich osób potrzebują kogoś dyspozycyjnego i dostępnego również w weekendy. Pytanie bardzo nie na miejscu, tym bardziej źle odebrane, jak padło z ust dwóch mężczyzn starszych ode mnie o 20-30 lat. Rozmowa ogólnie przebiegła dobrze - dostałam tą pracę, ale w tym samym czasie dostałam propozycję gdzie indziej i zrezygnowałam z tej firmy.

@Kropka

Kto konkretnie prowadził rozmowę rekrutacyjną? To byli właściciele? Panowie z HR? Potencjalni przełożenia?

pół człowiek, pół klisza

Dane mi było pracować w tej firmie prawie 3 lata na stanowisku nie produkcyjnym. Zważywszy na inne opinie na tym serwisie, moje zdanie jest inne. Praca przyjemna, bez wielkiego nacisku od strony przełożonych - wszystko zależy od stosunku do pracy - jeśli komuś się nie chce pracować to zawsze będzie narzekać. Atmosfera przyjazna i miła, wypłaty zawsze w terminie. Dodatkowym plusem jest fakt, iż jeśli ktoś posiada wykształcenie wyższe, a tym bardziej ukierunkowane na DTP to na pewno zostanie to docenione - rozwój jak najbardziej możliwy. Masa pozytywnych wspomnień o przełożonych, dyrekcji oraz współpracownikach :)

CZŁOWIEK KOZA
@pół człowiek, pół klisza

Skoro tak Panie pół człowiek pół klisza, dlaczego więc zakończyła się współpraca z firmą SENTREX? Czytając tą wypowiedz odnoszę wrażenie, że praca marzenie.

Opa
@pół człowiek, pół klisza

Na stanowiskach nie produkcyjnych faktycznie być może jest tak jak piszesz bo to wtedy nie jest praca na akord ani nie na zmiany. Jednak na halach wygląda to inaczej. Liczy się tylko ilość i zysk i do tego kombinowanie jakby tu mniej pracownikowi zapłacić, jak to było już opisywane w innych postach.Jak jesteś przykładnym pracownikiem a np pójdziesz na chorobowe to stajesz się bezużyteczny dla firmy i takie osoby, znające się na robocie, najczęściej już nie wracały bo przez pół roku nie widziałyby premii na oczy i zostałaby gola podstawa, więc woleli dać sobie spokój

PapierowaTorebkaNaMąke

To jest absurd w i tak nie mające już dobrej opinii firmie! Żeby brygadziści nie mający zielonego pojęcia na temat praw pracownika i medycyny na rozkaz odgórny chodzili po ludziach i wprost pytali o to czy jest się zaszczepionym czy nie! Do jakich czasów to doszło!! Czemu przez tyle lat nikt nie zapyta czy jesteśmy zaszczepione na grypę? Żadna ustawa nie przeszła pozwalająca na tak osobiste pytania co aktualnie jest łamaniem prawa ale najwidoczniej panuje tu ponad prawie. Nie widzę powodów, dla których firma ma mieć dostęp do dokumentacji medycznej pracownika, czyli bardzo wrażliwych danych- w jakim celu będą wykorzystywane? Szantażu? Zwolnień? Podkreślam - do dokumentacji medycznej, a nie do okresowych badań i zdolności pracownika do pracy. Kim się jest i ile się ma, czasem może w końcu trafić kosa na kamień. Przykre!

Patryk

Firmę oceniam słabo pracowałem jedynie 6msc więcej nie dałem rady :/. Praca na akort z ludźmi którzy chcą tylko wynik . Brygadzista ma problem coś pokazać przy maszynie nowemu pracownikowi . Na etapie ,,szkolenia '' tylko pakowałem torebki . Nie miałem okazji naprawiać maszyny bo brygadzista twierdził że szkoda czasu ;) . Po czym zostawił mnie na maszynie samego . Nie potrafiłem nic przy niej zrobić więc dostałem wykład jak się to odbijam . Jak się odezwałem że nie potrafię nic bo nikt nie chce mnie nauczyć , bo wiecznie szkoda czasu . To mój przełożonych stwierdził że jestem za młody żeby się odzywać i unosić ;). Prawda taka że w tej firmie tylko wypłata jest w miarę . Po pewnym czasie nawet te pieniądze nie dają satysfakcji. W firmie liczy się wynik nie ludzie. Szefowie słabi , ludzie pół na pół większość to starsi ludzie którzy myślą że im wszystko wolno i są Panami . Podwyżek nie ma stawka 2600 Plus premia . Każde wolne to walka bo ludzi brak a robić trza . L4 równa się z wypłatą bez premi czyli jakieś 2200 do ręki . Święta fajna sprawa bo dostaję się paczkę . Paczkę tylko przy następnej wypłacie cena paczki zostaje odliczona od wypłaty . Praca naprawdę słaba tylko wypłata jako tako . Ogólnie nie polecam

Malowane

Firma zmusza pracownika do wykorzystania urlopu wypoczynkowego z powodów niezależnych od niego (brak pracy, towarów, technicznych) sytuacja zostanie zgłoszona do odp. Organów.!!

Mistrz klawiatury
@Malowane

Powodzenia

Pander

Witam! Firma jak najbardziej na plus. Premie i urlopy mają wszystkie osoby pracujące w tej firmie bez wyjątku. Płaca na tle innych sąsiednich firm bardzo dobra, wręcz atrakcyjna. Na urlop możesz iść kiedy chcesz, wystarczy sobie zaplanować, kierownik w porządku, chwali pracowników za świetnie wykonaną robotę. Trzymać tak dalej, a firma będzie się rozwijać i rozbudowywać. Pozdrawiam

зения
@Pander

Witam. Dlaczego więc spośród kilkunastu opinii ta jest jedyną pozytywną? Dlaczego ludzie w czasie pandemii i ogólnej kryzysowej sytuacji w kraju nie zastanawiają się żeby odejść z firmy? Dlaczego główne filary firmy zaczynają się sypać? Gdzie ten planowany urlop, skoro urlopy wakacyjne w obecnym roku zostały ludziom narzucone z przymusu - mówię tu o sytuacji "Dziś zaplanujcie od jutra pierwszy ma być na urlopie". Premia jest - to jedyna rzecz, która się zgadza, szkoda tylko, że jest uznaniowa, a wypłaty w ostatnich miesiącach są wypłacane jak się podoba. Firma na pewno będzie się rozwijać i rozbudowywać, szkoda tylko, że w kwestii maszyn i nowych hal, a nie zatrudnianiu nowych pracowników. Teraz wystarczy zaczekać na grudzień - jak to co roku bywa w firmie możemy liczyć na "karpiowe" - z tym, że to pracownicy za nie płacą, a nie pracodawca. Reszta informacji i tak już została powiedziana w komentarzach poniżej jak i powyżej. Pozdrawiam i gratuluje fantazji.

Punk
@Pander

@punder... Czy Ty w sensie poważny jesteś!!!(usunięte przez administratora)

Pierożek
@Pander

Owszem premie ma każdy mniejszą bądź większą. Urlop też ma każdy bo tak nakazuje prawo inaczej nawet dnia by nie było. Płaca nie najgorsza ale mogła by być lepsza, sentrex pod tym względem się nie wyróżnia, a w miesiącu robi się dużo więcej godzin niż normalnie że względu na 4 brygadowkę. Nie prawda, że na urlop można iść kiedy się chcę aczkolwiek jest jedna koleżanka która ma bliższe relacje z kierownikiem to ona sobie idzie na urlop kiedy chce i chodzi na zmiany na jakie jej pasuje. W czym jest lepsza od Nas od reszty pań i nie tylko. Firma się rozwija to fakt, można nawet odnieść wrażenie, że nawet za szybko.

havregryn grovvalsede
@Pierożek

@Pierożek Dziękuję że odezwałaś się w temacie godzin i urlopów. Godziny które wypracowujesz w ciągu miesiąca to 8h lub 16h więcej niż w trybie 5cio dniowym co wynika z systemu 4ro brygadowego. O tym informują na początku starania się o pracę jak i również o tym że jeżeli ktoś potrzebuje urlop to wyraźnie trzeba to zgłosić kierownictwu a nie czekać aż kierownik zaproponuje urlop. Co do oczerniania naszej koleżanki ze zmiany o zażyłości to proponuję się zastanowić nad treścią bo może to kogoś zaboleć. ktoś kto nie zna sprawy nie powinien się wypowiadać. Wiem, jesteśmy anonimowi w sieci i to niektórym dodaje odwagi ale przypominam że każdy telefon i komputer w sieci pozostawia swój adres IP gdzie tak naprawdę anonimowość się kończy. Poza tym prosiłam przełożonych w ciężkich chwilach o pomoc i.... mi jej udzielili (nieplanowane sytuacje życiowe- potrzebny był urlop, wysłuchano problemu i na czas rozwiązania sytuacji mogłam pracować w trybie 2wu zmianowym za co bardzo serdecznie dziękuję. W tym momencie jak poczuje się osoba która ma podobne problemy do moich??? Czy w trakcie pisania opinii pomyślałaś o tym? Proszę również o to abyśmy wszystkie dziewczyny zajęły się pracą a nie plotami bo nie za to nam płacą i każdy z nas pracuje po to aby się utrzymać i żyć godnie i w miarę bezpiecznie w tym trudnym okresie a nie chlapać ozorkiem :-) Pozdrawiam wszystkich uczciwie pracujących w tej firmie :-)

Ozorek
@havregryn grovvalsede

Strasznie numerem IP, na to już się nawet przedszkolak nie nabiera ???? ktoś tu za dużo filmów się na oglądał ???????? czy koleżanka wie co to VPN? ????

Psiapsiółka
@havregryn grovvalsede

O kogo tutaj chodzi? ???? Bo nie ma napisano z imienia czy nazwiska, nawet na jakiej maszynie pracuje? ????

lof mi tender
@havregryn grovvalsede

Oczywiście to miłe ze strony kierownictwa, szefostwa, że pomagają w kryzysowych sytuacjach ale czy czasami nie jest to nadużywane?

Szczepiony Turczyn
@havregryn grovvalsede

Witam, z tym adresem IP chyba koleżankę troszeczkę poniosło chyba za dużo seriali w wolnym czasie ???? Nikt nikogo tutaj nie obraził nikt nikogo nie wymienił z imienia czy nazwiska. Pełna kultura ale musimy rozgraniczyć pomoc kierownictwa/szefostwa i sytuacji rodzinnej od zwyczajnego lenistwa, kombinatorstwa.

Nicole
@havregryn grovvalsede

Popieram zajmijcie sie moze praca a nie plotkowaniem i obgadywaniem wszystkich naokolo bo niektore lejdis to chyba maja za nudne wlasne zycie i musza sie (usunięte przez administratora)w cudze

Biedronka
@havregryn grovvalsede

Chyba koleżanka nieźle się pomyliła bo każdy wie jak ta osoba skończyła...

Były prcownik
@Pander

Widać że pisała to osoba na zlecenie.

Plusy i minusy

- brak podwyżek (kiedy wzrasta najnizsza krajowa podpisuje się papierek o podwyżce, a wyplata taka sama) - brak wolnego do wybrania za niedziele i święta - 2 razy do roku na święta trzeba wykorzystać swoj wlasny urlop wypoczynkowy nawet jesli jest to dzien panstwowy wolny od pracy - informacja czy święta są wolne podawane jest dzien przed świętami, tak więc jesli ktos chce zaplanować cos na święta to ryzyk fizyk, bo nie zna sie dnia ani godziny - brak rozplanowania urlopow wakacyjnych. Co prawda w styczniu podaje sie propozycję, ale dopiero w maju co roku jest to samo, pytanie co kto ma zaplanowane i czy nie moglby isc w innym terminie bo nie pasuje, nigdy nie wiadomo czy urlop wakacyjny wypali - pozostale urlopy, jak jest robota to ciezko sie doprosić, jak nie ma roboty to czy sie podoba czy nie wysyłają na urlop bez pytania czy pracownikowi odpowiada - za urlop mniejsze wypłaty, jak im wychodzi wiecej na pasku to po prostu zabierają z premii - ogolna atmosfera przelozony - pracownik na zasadzie pracownik nie ma praw ma tylko obowiązki, a wiec ludzie tam pracują i nawet czesto nie znają swoich praw bo myślą ze to normalne - ciągłe braki w materialach, do pracy - w lato na hali upał, ciezko wytrzymać - jesli wliczyć przepracowane niedziele i święta, system 4brygadowy, nocki i wszystko inne co jest wloczane do wypłaty np.dodatek za pranie i podobne, to nie jest ona adekwatnie wysoka. Moze sa to pieniadze wyzsze od najnizszej krajowej ale z tym co wymieniłem wyplata powinna byc o około 1000zl wyższa -brak szkoleń, pracownik uczy sie wszystkiego sam -atmosfera miedzy pracownikami calkiem ok, choc to pewnie kwestia na ktora zmiane sie trafi

Lidia
@Plusy i minusy

Cześć, poruszasz wiele problemów, które twoim zdaniem występują w pracy w Sentrex. Czy tak było zawsze, czy coś się zmieniło teraz, chociażby z racji szalejącej pandemii koronawirusa? Daj znać, ile pracujesz w firmie i czy wcześniej przypadkiem nie było lepiej. Może są jeszcze szanse, że coś zmieni się na lepsze u tego pracodawcy.

@Lidia

raczej się nie zmieni co rok to gorzej, to co kolega napisał to prawda, ja dodam od siebie że apteczka nie jest zadbana, nie ma wody utlenionej, a plastry są raz na miesiąc, jak mają dużo zamówień to gonią, a jak ci się maszyna popsuje to wielkie pretensje do ciebie, że mogłeś jechać nie wymyślać, ale na chwilę można tam popracować, to nie jest praca na całe życie, potem to będzie wysiadać kręgosłup,

Aska

Jaka jest teraz początkowa stawka ?

Co
@Aska

Ta sama co 10 lat temu

były

Z tego co czytam niewiele się zmieniło. Mam porównanie i to co mnie zaskakuje to fakt, że firma dalej w ofertach pracy oferuje 4100 brutto...tyle co w zeszłym roku. Wniosek jest prosty...wzrosłą płaca minimalna, więc na umowie masz więcej, ale zmalała premia żeby wypłata była dalej taka sama. Oczywiście o ile premii nie obetną za byle co. Teraz też pracuję w rodzinnej fabryce i podejście jest zupełnie inne. 4100 to podstawa dla nowego pracownika, która wzrasta jak się wykazuje. Nikt nikogo nie prosi o podwyżkę, sami dają. Nadgodziny dla chętnych dodatkowo płatne. Czterobrygadówka, ale wiesz za co robisz. No i wszystko zautomatyzowane. Nie mówiąc o tym , że na linii 4 pracowników, a nie jeden na kilku maszynach. Warto rozejrzeć się po okolicy, ja dzięki doświadczeniu w sentrexie dostałem się do obecnej firmy i to jest plus.

Erni najlepszy pomocnik Seby
@były

Hej, kolego czy mógłbyś podać nazwę firmy do jakiej się zatrudniłeś?? bo też chce odejść

Zostaw merytoryczną opinię o Sentrex Sp. z o.o. - Gogolin

• Jak się pracuje w Sentrex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sentrex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sentrex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sentrex Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Kamienna 79
    47-320 Gogolin