P.R.B. Re-Bud

Swiętochłowice

Opinie o P.R.B. Re-Bud

lukasz jastrzębie 2010-06-11 10:57:03
FIRMA RE-BUD TO JEDNO OSZUSTWO. OSZUKUJĄ, PRZYWOŻĄC ZAWSZE NA MIEJSCE MONTAŻU INNE DRZWI, CAŁKOWICIE INNE ANIŻELI SIĘ ZAMÓWIŁO. PO MONTAŻU, DWA DNI PO, DRZWI POSIADAŁY USZKODZONY ZAMEK, NIE DZIALAJĄCĄ KLAMKĘ, ROZCHODZĄCY SIE MATERIAŁ Z KÓTEGO ZOSTAŁY WYKONANE. FIRMA NIE UWZGLĘDNIA REKLAMACJI, TNZ. NIE CHCE JEJ UWZGLĘDNIAĆ. NAWET PO PAROKROTNEJ INTERWENCJI: LISTOWNEJ, TELEFONICZNEJ, EMAILOWEJ. OSZUKUJĄ UMAWIAJAĆ SIĘ NA REALIZACJĘ REKLAMACJI, NIE PRZYJEŻDŻAJĄ!!! KLIENCI NIE KUPUJCIE OD NICH!!!! NAPEWNO NA 100% ZOSTANIECNIE OSZUKANI, DOSTARCZĄ INNY USZKODZONY MODEL DRZWI!!!!! OSZUŚCIIIIIII!!!!!!!
ono 2010-06-26 17:36:14
ale czy kiedys ktos tam pracował,po to jest ten wątek nie?
ANONIM 2010-10-22 18:18:39
STANOWCZO NIE POLECAM!!! NIE MIŁA ATMOSFERA!!!
ZASTRASZANIE OBRAŻANIE NA PORZADKU DZIENNYM
Ola 2010-11-12 14:36:35
Ja pracowałam i jestem zadowolona.Może wynagrodzenie jest za niskie ale poza tym super
wrzoso 2012-12-09 01:02:49
Pracowalem i firma jest swietna jako montter zarabialem bardzo dobrze i bylem zadowolomy
witoooode 2016-04-20 15:14:15
Dlaczego miałyby zdarzać się jakieś opóźnienia? Jak masz zapisane w umowei tak masz płacone i tyle, prosta sparwa, mają też sporo szkoleń dla nowych pracowników, wiec nie am sie co bać aplikowac do nich, bo zawsze Cię douczą jeszcze jak nie masz doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o P.R.B. Re-Bud - Swiętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.R.B. Re-Bud