Maria Prześlakowska Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Jan Mar

Wrocław

Opinie o Maria Prześlakowska Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Jan Mar

były pracownik 2014-05-16 13:04:13
Pracowałem tam (usunięte przez administratora)
anty jan mar 2014-08-24 23:20:44
brak wypłat, sprawy w sądzie i u komornika - omijaj firmę z daleka
były pracownik 2014-12-25 12:29:25
No i Maria Prześlakowska doczekała się Aktu Oskarżenia za brak opłat ZUS . Grozi jej do 10 lat . Brawo dla Prokuratury !
były pracownik 2015-01-18 11:07:40
brak wypłaty !
pogrążony 2015-10-31 11:42:40
Nic się nie zmieniło.Nie płacą,rujnują rodziny a sami się dobrze bawią,Osiedle Brama Krętaczy w trzebnicy doczekało się wniosku o upadłość
olek 2016-04-23 16:48:17
Nic się nie zmieniło i raczej nie zmieni,P.Maria i Jan mają to we krwi,nie płacą bo najpierw liczą się ich przyjemności a dla pracowników i firm współpracujących zwykle już brakuje pieniędzy. Znaleźli sobie sposób na życie.Mam nadzieje że jak już trafią do więzienia tam gdzie ich miejsce to szybko stamtąd nie wrócą.
mnx 2016-05-21 19:47:30
olek, z tego co mi wiadomo to u nich praca w tym momencie jest niemożliwa. PRzede wszystkim jest to mała firma i nie potrzebują tyl pracowników ilu byście chcieli :) Mimo wszystko konkurencja może polepszyć ich sytuacje.
Zostaw swoją opinię o Maria Prześlakowska Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Jan Mar - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maria Prześlakowska Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Jan Mar