Agencja "PATRONA" Usługi Ochrony Osób i Mienia Zdzisław Wawrzkowicz

Łódź

Opinie o Agencja "PATRONA" Usługi Ochrony Osób i Mienia Zdzisław Wawrzkowicz

wilku 2015-07-10 12:53:46
Pracowałem tam ponad 1 rok. Pracowników zatrudniają na umowę o dzieło ze stawką 4,50 netto bez odprowadzania ZUS. Na wypłatę czeka się średnio 2 - 3 miesiące. Odchodząc z tego OBOZU pracy byłem zmuszony szantażować wielkiego Bossa Inspekcją Pracy (z której sobie nic nie robi), Sądem pracy i prokuraturą dopiero wówczas po 3 spotkaniu wypłacił mi należne pieniądze z 5 miesięcy. Zastanawiam się czy ZUS i US nie dostrzegają tego, że w tym zakładzie są od wielu lat nagminnie łamane przepisy????
zoro 2015-10-21 13:15:27
Potwierdzam opinię poprzednika. Ja miałem wątpliwą przyjemność pracy w tej firmie i potwierdzam, że tam pracowników traktuje się jak zło konieczne. Pracuj i nie dopominaj się o pieniądze. Właściciel tej firmy jest złym człowiekiem i najwyższy czas aby któraś z powołanych do tego instytucji zainteresowała się tą firmą.
gość 2015-12-26 18:46:53
Pracował w tym zakładzie 2 lata a pracodawca nie wypłaca w terminie wypłaty.NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY.I nawet składek moich nie płacił i nie odprowadzał do zusu.I CIESZE SIĘ ŻE Z TEJ FIRMY ODESZŁAM.Jak odchodziłam od zakładu tego to nie chciała mi kasy przelać z wypłatą czekałam ponad 2 tygodnie a czasami wypadało dużej bo zapomniał przelać.Po co umowe dawać komuś że są wypłacane pieniądze w terminie do 10 jak nie wypłacają w terminie.
Komando 2016-11-16 14:08:46
Ta firma to jest to samo co Kobra
Zostaw swoją opinię o Agencja "PATRONA" Usługi Ochrony Osób i Mienia Zdzisław Wawrzkowicz - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja "PATRONA" Usługi Ochrony Osób i Mienia Zdzisław Wawrzkowicz