"TRANS-GUZIK" FHU GUZIK ZBIGNIEW

Juszczyn

Opinie o "TRANS-GUZIK" FHU GUZIK ZBIGNIEW

Młody 2014-03-23 10:10:00
Witam. Poszukuje pracy jako kierowca kat. c+e ale nie mam doświadczenie nie orientujecie się jak jest u ,,Guzika" bierze bez doświadczenia? Duzo pozytywów słyszałem na temat tej firmy pomimo tego ze jezdzą głównie na południe, jest szans się tam dostać ? Jakie zarobki zjazdy co ile ? Proszę o info
okrutny 2014-06-21 15:26:58
Nie polecam i tyle...
Piotr 2014-06-24 19:46:34
Lepiej nie pisac co tam sie dzieje. Przyjdzie na to czas. I zbyszek nie ciąg za język
Doświadczony. 2014-07-10 01:17:39
Jak ktoś lubi jazdę na magnesie i upominać się o swoje pieniądze, to firma dla niego.
Serbija... 2014-07-10 22:54:07
Jak to sie mówi, Światowa Firma...
Driver. 2014-07-15 21:10:51
Ja takze nie polecam tej firmy...
starydriwer 2015-01-22 20:55:17
a to ze ubezpieczenie jest tam od 700 zł to norma,ja pracowałem to wiem.szeroki łuk i sandał z tamtad...
siwy 2015-06-23 17:34:34
No tak. Ale co niektórzy są tam uwiązani. Każdy na swój sposób. Ja kategorycznie odradzam.!!!
Maruda 2015-06-24 07:28:54
Ha jeśli chcesz sprawdź co za chore umowy daje do podpisania. Jeden kierowca miał wypadek nie z jego winy , a opciążył go kosztami. Pfff to jest mało tego a delegacje , ryczałt, urlop. Zapomnij ha ha.
Oszukany 2015-08-19 19:25:18
Jak ktoś chce iść tam do pracy,to niech najpierw podpisze umowę o pracę zanim wsiądzie do auta. Ja pojeździłem dwa tygodnie na podwójnej obsadzie bez umowy i jak się nie zdecydowałem na prace to pan.g stwierdził że mi nie zapłaci za te dwa tygodnie bo to według niego było szkolenie. Jest mnóstwo lepszych firm,w których kasa dla kierowcy to jest podstawa i zawsze na czas. Także jak nie musisz iść do tej firmy,to lepiej poszukaj sobie innej.
Kierowca 2015-12-23 20:04:22
Majeczk,ma spedycja międzynarodowa to twoim zdaniem jedna z "uczciwszych branż"? Frachty z piątej reki obcięte do maksimum,bo każdy po drodze musiał zarobić, nie mówiąc o zarobkach kierowców, zus z 1250zł.To jakaś kpina. Jawnie szmaty okradają kierowców i nikt się tym nie interesuje. Przy tylu godzinach pracy jakie ma kierowca w ciągu miesiąca,zarabia najniższą krajową to dla mnie to jest jawne złodziejstwo. I ty tutaj mówisz o uczciwości?
Scor 2016-03-25 14:06:47
Firma Guzika to jedno wielkie oszustwo szyte grubymi nićmi
edr 2016-10-03 13:54:57
wiaodmo ze kazdy moze przeciez miec swoje zdanie nie ma co kwestionowac..mnie zainteresowlaa od nich oferta na stanowisko opiekuna klienta w Łodzi tylko napisali umowa o prace, umowa o dzielo wiec juz nie wiem jaka
Krasnal 2016-11-28 17:24:32
Z takimi pracodawcami to trzeba zrobić porządek, są od tego odpowiednie instytucje i problem z głowy. Zaczną szanować pracowników a nie jak robolów, za darmo pracować.
Zostaw swoją opinię o "TRANS-GUZIK" FHU GUZIK ZBIGNIEW - Juszczyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "TRANS-GUZIK" FHU GUZIK ZBIGNIEW