brak logo

LIGUM POL SP. Z O. O.

Głogów

Opinie o LIGUM POL SP. Z O. O.

admin 2015-08-02 18:07
Osoby chcące zatrudnić się w firmie LIGUM POL SP. Z O. O. poszukują o niej informacji. Pomóż i skomentuj.
Jager 2015-08-27 17:43
OMG
4
Pyton 2015-11-08 15:46
Firma całkiem niezła, o dobrej kondycji finansowej. Na rozmowach za bardzo przesadzają z pytaniami o KGHM, widać u nich ten strach,boją się podbierania pracowników przez KGHM.
pracownik 2016-07-18 11:20
Pracuję tam już trochę... I mogę wiele powiedzieć... Według nich wszystkie normy są spelniane.. Ale hałas na hali, zadymienie i naciskanie na pracowników... To juz inna kwestia.
Na start dostaniesz 2200 brutto i się ciesz człowieku. A jak chcesz podwyżkę to powiedzą że na twoje miejsce jest 5 innych... Chodź nikt tu nie chce przyjść.. Podpierdalanie i szukanie dziury w całym aby zabrać premię to priorytet "biurowych"
Nie polecam...
9
praca 2016-12-29 15:20
Również tam pracuję i popieram panów powyżej.
Firma ma bardzo dobrą kondycję finansową jak i usługową. Dużo pracy a z miesiąca na miesiąc coraz to więcej. Ciągła presja, hałas, zadymienie na hali nie sprzyja pracy. Czasami halas jak i zadymienie jest naprawdę przegięte. Pracy coraz więcej dużo wymagają ale jak powiedział ,, pracownik" o podwyżkach można zapomnieć. Starzy pracownicy (10 lat) wyciągają około 3200 brutto więc przyszłość żadna...
3
Rollercaster 2017-01-24 18:10
A co powiecie o kadrze zarządzającej tą firmą? Idzie się z nimi dogadywać, trybią że w obrębie ich firmy są pewne ograniczenia nie do przeskoczenia bez inwestycji? Czy tylko wołają więcej i wydajniej szybciej? Idzie tam zrealizować zlecenie od początku do końca, czy rozgrzebują syf na kilka działek jak bobry?
mily 2017-02-03 18:22
Nowy dyrektor Krzysztof B . zrobił w ciągu roku z dobrze prosperujacej firmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich mało... Nie polecam
www 2017-02-15 10:30
Jeśli rozpuścił prosperity w firmie, to pytanie, czemu go nie zwolnili.
Prezes LIGUM 2017-03-17 10:09
... jak to łatwo kryć się za "Nickiem". Nigdy nie komentuję na forach ale tym razem się nie mogłem powstrzymać...
Gwoli wyjaśnień. Siatka płac jest zróżnicowana i dla nowego pracownika zależna od stanowiska na jakie aplikuje. Spółka prowadzi niszową działalność i doświadczonych pracowników próżno szukać na rynku pracy. Co do poziomu wynagrodzeń to przedmówcy raczyli zapomnieć o szerokim programie świadczeń socjalnych począwszy od dofinansowań urlopowych, bonach świątecznych, tzw. kasy zapomogowej itp. Siatka płac obejmuje szereg dodatków: stażowe, szkodliwe, funkcyjne. Jest również system motywacyjny z kwartalnymi i rocznymi dodatkami -który w zasadzie oznacza 13 pensję. Wypłaty obejmują nadgodziny często powiększane w zależności od natężenia pracy. Zatem Panowie trochę precyzji by się przydało. Z drugiej strony to tak po Polsku najlepiej jakby wszystko dzielić po równo nie zależnie od zaangażowania i umiejętności. Broń Boże nie wymagać i nie oceniać bo foch gwarantowany. Dziękuję za możliwość wypowiedzi i zapraszam na przyszłość na rozmowę w 4oczy!
6
Zostaw swoją opinię o LIGUM POL SP. Z O. O. - Głogów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIGUM POL SP. Z O. O.