Opinie o LIGUM POL SP. Z O. O. w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LIGUM POL SP. Z O. O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LIGUM POL SP. Z O. O. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIGUM POL SP. Z O. O. w Głogów

Madzia

Na jaki okres firma podpisuje umowę z pracownikiem na stanowisku Szlifierz? Bo widziałam, że dają UoP, ale nie ma podane czasu. Jest na czas określony czy nieokreślony? Tata jest zainteresowany, no ale jeszcze chcemy znać detale. I czy w tej umowie jest jakiś zapis o podwyżkach np. że kasa rośnie po okresie próbnym?

Kacha
@Alojzy

O to dosyć spoko. A zdarza się, że jak ktoś ogarnia temat to okres próbny trwa krócej? Ile na rękę wynosi ten dodatek? To są jakieś progi umiejętności, które trzeba osiągnąć? Wprost jest powiedziane czego musisz się nauczyć, żeby zasłużyć na podwyżkę?

Jak wygląda praca w LIGUM POL SP. Z O. O.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Henia

Ale to zwalnia wszystkich jak leci? Każdy kto się postawi może liczyć na wypowiedzenie czy chodzi ci tylko o nowych pracowników? Nie wygląda to zbyt stabilnie, chyba że coś źle zrozumiałam. Możesz dać znać?

Podobno jeśli nie ma się uprawnień obsługi suwnic to na stanowisku konfekcjonera są gotowi pomóc w ich zdobyciu w trakcie zatrudnienia. Tylko ciekawi mnie czy w takim przypadku wiąząłoby się to z lojalką i ewentualnie na jak długi okres czasu musiałbym ją podpisać? Jest też wzmianka o premiach kwartalnych i pakiecie socjalnym, chętnie poznam szczegóły.

Xxx Nowy wpis

Lojalka 3 lata premie po pół roku jeśli Sie nie mylę roczna po roku

@Xxx

Ej, czy aj dobrze rozumiem firma wymaga podpisania lojalki na 3 lata, tak? Ale napiszcie, czy to jest na konkretnej posadzie, czy wszyscy pracownicy. Ja widziałam ofertę w sieci dla koordynatora handlowego i ciekawa jestem czy tu też to obowiązuje, a i jaka jest kara jak ktoś ją złamie.

Czy rotacja pracowników w LIGUM POL SP. Z O. O. na Szlifierz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 13 marca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Ja trafiłem tylko na ofertę na Szlifierza/Tokarza ale sprzed roku. Ze stawką od 4 500,00 złotych. Ale nie wynika z treści, czy netto, czy brutto? A tym bardziej, czy i dziś są wolne wakaty? W każdym bądź razie nawet na stronie firmy pustki, co do ofert.

Madzia

To Ty się tu od jakiegoś czasu udzielasz? Masz jakieś konkretne zastrzeżenia do pracy w tej firmie? Jeśli tak, to miło by było, gdybyś się nimi podzielił.

To może powiesz bardziej konkretnie, co masz na myśli? Jak coś ci nie pasuje zwłaszcza, jeśli faktycznie coś jest nie tak, to i ja się dwa razy zastanowię, zanim wyślę papiery. Jak ludzi traktują ogółem?

Alojzy
@Madzia

Na 3 miesiące okres próbny . Po 3 miesiącach dostajesz dodatek kompetencyjny .więcej potrafisz więcej zarabiasz

Kacha
@Alojzy

Będzimierz

Witam . Jezeli jestes sumiennym pracownikiem wykonujesz swoje obowiązki , możesz liczyc na premie. Płaca dobra oraz socjal godny . Atmosfera pracowników jest bardzo dobra , ogółowo dobre chłopaki. Wiadomo wszedzie się znajdzie kleks który ma dwa oblicza z tobą tu gada a leci do biura na skarge ze nie robisz. Polecam pracownik ligum Będzimierz

@Będzimierz

A jakie kwoty tej premii? Jak już bazujemy na kwotach to podstawą też się możesz pochwalić :) Co wchodzi w skład socjalu? Dają coś więcej niż opiekę medyczną? A jak szefostwo i przełożeni, da rade się dogadać?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w LIGUM POL SP. Z O. O. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Raf Raf

P.prezesie można było zostawić chlopaka 20 letnim stażem w tej firmie a nie przed świętami go zwalniać. Jak pan spędził święta bo kolega napewno nie fajnie .Błędy każdy popelna a nie popełnia ten co nic nie robi . Pańska żona pracuje tyle lat w tej firmie i szkoda gadać...I dlaczego p. jej nie zwolni . ZYCZE WSZYSTKIM PRACOWNIKOM ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT ORAZ SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU .ALE TYLKO PRACOWNIKOM .Panu i pana żonie sory nie życzę....SZKODA MI TEGO PRACOWNIKA KTORY PARE DNI PRZED SWIETAMI ZOSTAL ZWOLNIONY ...

@Raf Raf

Kurcze, wiesz dlaczego doszło do zwolnienia? Na co tu trzeba uważać, za co się traci pracę?

Jaki jest okres rozliczeniowy w LIGUM POL SP. Z O. O.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Aaa

To kiedy przypada dzień wypłaty, pierwszego, dziesiątego i ile bym tu teraz dostał, jako tokarz? Czytam, co wypisano na stronie firmy i jest tam również o premii kwartalnej, a także o pakiecie socjalnym. Ile zatem wynosi taka premia i z czego się ten pakiet socjalny składa?

Raf raf

Nie polecam tej firmy i prezesa.... Wyzysk człowieka przez prezesa.

The best

Stres, stres, stres, itd

Maja
@The best

Czym jest spowodowany ten stres? Taki charakter samej pracy czy może ktoś wprowadza napiętą atmosferę? Pieniądze wynagradzają pracę w stresujących warunkach?

Łucja

Takimi rebusami się posługujecie... Możesz dać znać ile można teraz zarobić? Jakie kwoty proponują na początek współpracy? I jak długa jest pierwsza umowa?

Henia

Pytajnik.

Hej, jak wyglada w tej pracy ? Co chwile są ogłoszenia o prace. Czym są spowodowane takie braki w kadrach? Zarobki? Atmosfera ? O co chodzi

Łucja

Ja szukam. Widziałam ogłoszenia na operatorów. Kobiety też pracują na tych stanowiskach? Nie ma takiej informacji a na rysunku jest mężczyzna. Możesz dać znać?

Seweryn Talkowski
@Pytajnik.

Ogłoszenia o prace spowodowane są rozwojem Ligum i inwestycjami w nowoczesny park maszynowy [w tym roku obchodzimy 25 lecie istnienia]. Powstaje nowy wydział odpowiedzialny za rozwijający się w niespotykanym tempie sektor morskiej energetyki wiatrowej - stąd ogłoszenia o pracę.

Czy firma LIGUM POL SP. Z O. O. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Krystyna

A kto to wie, może było niezgodne z regulaminem i poleciało? Zawsze możesz powtórzyć, bo ja tutaj żadnej odpowiedzi nie widzę. A w ogóle to tam jakieś kobiety pracują, nawiązując do tego pytania?

Krystyna

Czemu właściwie tak go oceniasz? Jeśli rzeczywiście by tak było, to zastanawia mnie, jak to wpływa na organizację w firmie. Pracuje się w chaosie czy nie jest tak źle?

Maja

Jak wam sie pracuje na ten moment w biurze? Widziałam na stronie firmy że szukają Specjalisty ds. Badań i Rozwoju i myślę nad aplikacją. Orientujecie się w widełkach płacowych na tym stanowisku? Czytałam że pracodawca oferuje pakiet socjalny i jestem ciekawa co wchodzi w jego skład? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Helena

A powiesz coś szczegółowo bo też zastanawiałam się nad aplikowaniem? Bajzel w dokumentacji czy taki przysłowiowy czy o co dokładnie chodzi ? Na jakim Ty jesteś stanowisku?

Martyniuk

Wreszcie jakaś fajna impreza integracyjna! Co prawda z hali było tylko kilka osób ale biuro było całe!

Mariusz
@Martyniuk

Czemu z hali tak mało było? Nie zaproszono ich czy o co chodzi?

Czy można liczyć w LIGUM POL SP. Z O. O. na prywatną opiekę medyczną?

Jam

Tak, psychologa albo psychiatry, po pracy tam będziesz potrzebował z pewnością

@Jam

To może daj znać, czego się można spodziewać? Poważnie pytam.

Pat - Mat

Szukamy znowu pracowników, bo w prężnej firmie brakuje rąk do roboty. Tylko każdy omija nas szerokim łukiem najlepiej przez nielubie. Najwyższy podnosi morale załogi bo trzeba , mus bo premia , która umiejętnie zostaje ucięta . Ryba psuje się od głowy kadra zarządzającą jest cacy a robole be tylko że robole nie romansują w pracy tylko wielmożna kadrowa która od zawsze jest nie na miejscu. Czym zachęcić ludzi do pracy ? może kadrowa wyślę zdjęcia ..... ale kto się na nie skusi ? szeregowca odlota nie ma już i nikt nie donosi .Żeby w firmie było dobrze trzeba dawać przykład od góry, praca a nie szwendanie się nagrody a nie ciach i po premi.

Krystian

Siema! Szukam nowej robótki, wobec tego weryfikuję komentarze. Czuję, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Głogowa. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie LIGUM POL SP. Z O. O.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Pozdrawiam Krystian

Adek

chcialem sie tam przyjac do pracy nawet zlozylem cv na stanowisko ślusarza ale gdy kierownictwo powiedzialo mi ze szlifierz nie zalicza się do obróbki skrawaniem to podziękowałem :)

Król Julian

Dobra człowieki.... Szukasz pracy, znajdujesz ogłoszenie, masz doświadczenie... wbijasz! Okazuje się, że mimo tego, że potrafisz pracować na danej maszynie to nie masz odpowiedniego doświadczenia... Czyli minimalna stawka na okres minimum 3 miesięcy. Potem dopiero weryfikacja - może za rok. Cóż.... Jesteś przyzwyczajony do pracy w dużym, nowoczesnym zakładzie? Standardy pracy, instrukcje, czytasz i wiesz - nie. Sorry Winnetou to nie tu. Bardziej technologia w stylu "domyśl się". Ktoś może Ci coś przekaże - o ile ogólnie ogarniasz, bo na przeszkolenie ze strony kadry nie masz co liczyć. Jesteś ambitny , masz pomysł na zmianę tego co jest? A po co skoro się coś sprawdza przez 20 parę lat? Kierownik...ta...no jest. Wpada co pół godziny i zmienia ci to co masz robić. Jak masz to zrobić? Domyśl się albo zapytaj! Ponoć w historii zakładu był jeden kierownik który to ogarniał - teraz chyba już nikt... Oczywiście są też plusy - wypłata w terminie, czasami premie. Tyle, że w każdej normalnej firmie to standard. Ale... jeśli masz doświadczenie i możliwość to zastanów się czy nie spokojniej będzie ci pracować w jakimś dużym zakładzie. Tam, gdzie będziesz wiedział co masz zrobić, jak i za co. I czy naprawdę warto codziennie ścierać się z osobami zarządzającymi tym cyrkiem. Aha... I po owocach ich poznacie. Nie zapomnij o tym! ;)

Nicki
@Król Julian

Trafnie ujęte Królu Julianie... ale zaraz zaraz czy król nie jest tylko jeden sam on i za nim długo, dłuuuuugo nic ;)

Tu się wybacza
@Nicki

Ambicje? Po co one komu! Jeszcze coś będzie trzeba zamienić, z sensem i jeszcze przyznać racje choć to nie prezes był autorem ;) To miejsce nie lubi ambitnych ludzi i pozytywnych zmian - tu mieszanie w tym samym kotle jest najlepsze...! „Wybacza” się pijaństwo i oszustwa a niedocenia ambicji,,, to nie to miejsce jeśli chcesz być „kimś w pracy”

Jamam pytanie
@Król Julian

Co Tu tak cicho? Co tam u Was i u jaśnie pana?

Baca

Jak zarobki dla nowych na produkcji?podwyzki sa?

Stefan
@Baca

Dołączam się do pytania. Jakie stanowisko Cię interesuje?

Gruby
@Baca

Zarobki całkiem przyzwoite. Firma sama w sobie jest OK. Tylko kadra na wysokich stołkach potrzebuje dobrego psychiatry.

Krul Yólian
@Gruby

Dobry by się tego nie podjął

Chciałabym się dowiedzieć, jak to z pracą w tym miejscu wygląda naprawdę, jak z atmosferą, godzinami, stawką, itp? Zamieścili teraz na gowork ofertę dla operatorów, dlatego ciekawią mnie konkrety Twojej opinii. Co prawda jest tu trochę opinii, ale praktycznie wszystkie sprzed roku, dlatego wrzućcie proszę coś aktualnego. Z góry dziękuję

Adrianek

hahaha mega trafione

Mariusz Maszscenariusz

Ta oferta pracy adresowana jest do Ciebie drogi kandydacie, który szukasz pracy w prężnej firmie, w której spędzisz przynajmniej kilka lat swojego życia. Zastanawiasz się nad wybraniem właściwego miejsca gdzie rozwiniesz swoje skrzydła, gdzie razem z przełożonymi będziecie codziennie budować firmę i pracować w przyjaznej atmosferze, która zapewni Tobie radość i spełnienie? Nie, to nie tutaj. Tutaj, jeśli przyjdziesz do pracy, zaproponują Tobie mniejsze pieniądze niż te w ich własnym ogłoszeniu, bo nie masz doświadczenia w ich branży. Tutaj, gdy będziesz chciał wziąć urlop, będą dawać Tobie do zrozumienia, że jesteś winny bo przecież firma pod Twoją nieobecność się zawali. Tutaj zarząd nie kryje się z tym, że pracowników ma za frajerów i sam wielokrotnie to powtarza, że trzeba być głąbem aby pracować dla kogoś. Zwyczajna buta i (usunięte przez administratora) tylko dlaczego pod przykrywką przykładnego katolika? Zapomina o tym, że jest człowiekiem któremu przytrafiła się już rozwinięta przez ojca firma, którą wystarczy rozsądnie kierować. No właśnie, tylko w jakim kierunku? Zdaje się, że po równi pochyłej w dół. A wszystkiemu jak zwykle winni są pracownicy. Taki pracodawca nie zrozumie oczekiwań pracownika. Zwłaszcza, że sam jako prezes auto ma na firmę, paliwo ma na firmę, telefon i Internet ma na firmę, nawet jedzenie i sprzęt RTV/AGD ma na firmę, a pensja którą pobiera to po prostu jego kieszonkowe. Tonący okręt. Aktualnie prowadzone są różne rekrutacje w związku z brakiem ludzi do pracy. Dlaczego brakuje pracowników w firmie, która z fasady się rozrasta? Dlatego, że wielu pracowników po prostu z tej firmy odchodzi, będąc zmęczonymi toksyczną atmosferą. Sami się zwalniają i nie ma to nic wspólnego z „wymianą pokoleniową”, której obraz zarząd kreuje przed swoimi zagranicznymi przełożonymi. Wielu rozważa odejście. Ci, którzy zostali albo są już blisko emerytury więc po prostu nie mają wyjścia, albo są młodzi i nie mają odwagi się odezwać a tolerują to, że są wykorzystywani, albo są lizusami więc odnajdują się w tej firmie jak ryba w wodzie. Lizus ma dobrze. Jeśli zdarłeś sobie język na lizaniu cudzych czterech liter i w tej dziedzinie jesteś mistrzem, praca tutaj jest zdecydowanie dla Ciebie. Jeśli gotów jesteś przychodzić do pracy po operacji oczu, mimo że lekarz zalecił pozostanie w domu (bo prezes się obrazi), lub po oddaniu krwi, mimo że przysługuje Tobie ustawowo dzień wolny od pracy, to praca zdecydowanie dla Ciebie. Zarząd otoczony jest potakiwaczami i osobami, które poklepują się po plecach, a boją się głośno wypowiedzieć swoje zdanie. Strategiczne położenie. Firma nie bez przyczyny znajduje się pomiędzy kamieniarzem, krematorium, a cmentarzem. To bardzo dobrze oddaje atmosferę w tej firmie, więc gdy będziesz wychodzić na parking na papierosa, pamiętaj o tym wyjątkowym sąsiedztwie. To firma rodzinna, w której pracuje cała rodzina. Gdyby wszystkich z nich posadzić w jednej łódce, każdy wsiadłby do niej z własnym sterem. Żaden nie zabrałby wiosła. Do zarządzania chętni wszyscy tylko bez pracowników robić nie ma komu. „Pracownicy skłóceni są łatwiejsi do manipulowania” To cytat często powtarzany przez najwyższe kierownictwo tej firmy. Jak bardzo toksycznym trzeba być aby takie (usunięte przez administratora) rozpowiadać? Niestety, bardzo. Stąd trend, że pracownicy odchodzą z tej firmy i będzie się on utrzymywał.

Nicki
@Mariusz Maszscenariusz

Mariusz czy jak Ci na imię...! brawo brawo za osłonięcie choć kawałka smutnej prawdy o tej zaściankowej zagrodzie z mistrzem świata na czele chodzącym boso, bekającym i pierdzącym publicznie, małym z przerośniętym ego i wielkimi kompleksami... ;)

Zostaw merytoryczną opinię o LIGUM POL SP. Z O. O. - Głogów

• Jak się pracuje w LIGUM POL SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy LIGUM POL SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIGUM POL SP. Z O. O.?

LIGUM POL SP. Z O. O.
1.8/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Sikorskiego 64
    67-200 Głogów