Opinie o Ruukki Polska Sp. z o.o. w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ruukki Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ruukki Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruukki Polska Sp. z o.o. w Żyrardów

Nowy wpis

Aktualność
Drodzy Kandydaci oraz obecni i byli Pracownicy!

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork. Od dziś będziemy z uwagą śledzić i analizować pojawiające się tutaj komentarze, a także uczestniczyć w dyskusji udzielając odpowiedzi na Wasze pytania i wątpliwości.

Nie będziemy jednak reagować na opinie i komentarze publikowane przez osoby anonimowe, pomawiające i zniesławiające Spółkę bądź naszych Pracowników. Prosimy o zachowanie kultury osobistej oraz szacunku do innych w swoich wypowiedziach. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z regulaminem portalu gowork.pl komentarze nieprawdziwe, obraźliwe oraz naruszające godność Pracowników lub reputację firmy będą archiwizowane przez Administratora.

Nieustanie pracujemy nad doskonaleniem warunków zatrudnienia w Ruukki oraz nad rozwojem naszej firmy. Wierzymy, że może nam w tym pomóc komunikacja otwarta, szczera i oparta na zaufaniu.

Obecnym Pracownikom chcielibyśmy przypomnieć, że swoje opinie, pytania i uwagi mogą zgłaszać bezpośrednio do nas :)

Zachęcamy Was do śledzenia naszych ofert pracy!

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Ruukki Polska

Grupa SSAB

anty Nowy wpis

Nie ma czegos takiego jak uprawnienia pod lub ponadpodstawe juz odparu lat :)

sarenka Nowy wpis

jak niektórym tutaj nie pasują szeregowe stanowiska, to śmiało, można teraz wziąć udział w rekrutacji na kierownika punktu sprzedaży

Pokemon Nowy wpis

CHŁOPIE! Z CZYM TY DO LUDZI? 14ZŁ NA GODZ:) SPRZĄTASZ TAM CZY CO? NIE WYPISUJ TAKICH RZECZY BO TO WSTYD, POCHWAL SIĘ LEPIEJ JAKĄ MASZ UMOWĘ Z TEGO WYNAJMU, ILE PŁACA CI ZA DZIEŃ URLOPU, ZWOLNIENIA L4, ALBO JAKĄ SKŁADKĘ ODPROWADZAJĄ DO ZUS! WIDAĆ ŻE CHYBA NIGDY NIE PRACOWAŁES W NORMALNEJ FIRMIE.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ruukki Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca-magazynier.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mechanik

Puste obietnice jedyne szkolenie to sep jak sie Tobie skonczy haha

spawacz

do Artur, kto ci za takie komentarze płaci? no chyba że jesteś z kimś z kadry. Jakie BHP? Jak zginął pracownik na jednym z dziale to wymieniono wszystko na nowe różnego rodzaje zawiesi itd. przed prokuratorem, wyciągi spawalnicze wyją jak odrzutowce i to jeszcze w tym hałasie. W tej firmie liczy się tylko szybka kasa bo po 5 latach znowu zmieni się logo firmy. A woda gazowana latem w czasie upałów to gdzie jest? na słońcu! a w zimie woda w butlach Eden to gdzie jest? tak samo zewnątrz gdzie i zamarza, trzeba odmrozić do picia. Nie wiesz jak jest w innych firmach to nie pisz bzdur. Dlaczego kto może z tej firmy ucieka??? Długo by tu pisać ale szkoda czasu. Z tą mandarynką to prawda. Powodzenia w obozie pracy.

spawacz

ta firma ma od dawna złą opinie ma i mieć będzie. To całe kierownictwo nadaje się na kapo do obozu. Tak jak się tam traktuje pracownika to nie widziałem w żadnej firmie i nie słyszałem. Montują coraz więcej kamer i nie prawdą jest że dla bezpieczeństwa. Prawda jest taka że siedzą na monitorach i dzwoni do brygadzisty że to i tamto na stanowiskach i dziwić się że pracownicy się zwalniają, a bardzo nikt nie chce się przyjmować. Kierownictwo obrało nie tą polityke, a to są osoby które mają pierwszą władze w tej firmie bez doświadczenia wcześniej. Co chwile nagonka z alkomatem, no ale alkoholik ma i pracowników za takich. Ogólnie to firma Porażka.

gruby

w firmie jest coraz gorzej. zakładają kamery na halach żeby gnębić ludzi. ostatnio młody spawacz dostał opierdziel od samego kierownika (jurgena) za to, że jadł mandarynkę w czasie pracy!!!

ziomal

pewnego razu na dziale boom przechodząc obok szafek zauważyłem jak jakiś koleś wciąga nosem biały proszek ,od tamtej pory unikałem przechodzenia tamtędy

klon
@ziomal

Niegrzecznie z jego strony, że ci ściechy nie zaproponował.Ludzie chamieją w tej firmie.Możliwe że ktoś z dyrekcji zły przykład daje, ale jacy przełożeni tacy podwładni.

Z jak Zęby

Dlatego ja ten zawód zostawiłem i nie chce tego robić..lepiej nosić niż w pyle i syfie się panoszyć...

Kozak

A co tam na Freju słychać?Dalej pracuje ten stary spawacz z synem na jednej hali,może ktoś za zęby za te glisty w końcu wywali...

spawalnik

ŻEBY FIRMA DOBRZE PROSFEROWAŁA NALEŻAŁOBY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ZMIENIĆ CAŁĄ GÓRĘ ,PÓŹNIEJ BRYGADZISTÓW A PÓŹNIEJ TYCH CO LIŻĄ DUPĘ BRYGADZISTOM ... I PO PROBLEMIE.OD KIEDY TAM NIE PRACUJĘ MOJE ZDROWIE I STAN PŁUC POPRAWIŁ SIĘ.

mario

A jak jest z pracą na wózki widłowe ? Mam iść do pracy i wozić duże elementy miedzy halami. Pracował ktoś ?

prawnik

ZA MOICH CZASÓW GDY ROBIŁEM W RUUKKI PRACOWNICY NIE WYPISYWALI KART KONTROLNYCH A GDY DYREKTOR ROBIŁ NAGONKĘ TO BRYGADZIŚCI LATALI JAK ZE SRACZKĄ PO PRACOWNIKACH ABY KTOKOLWIEK SIĘ WPISAŁ ZA KOGOŚ MIMO,ŻE TEGO NIE SKŁADAŁ I NIE SPAWAŁ, CIEKAWE CZY JEST TAK NADAL !!!! NA CHOLERĘ STEMPLE SPAWACZOM SKORO ICH NIE UŻYWAJĄ ,A BRYGADZISTOM TO LOTTO.

fin

Witam dyrektora. Proszę mi napisać dlaczego najemnicy mimo,że wciąż ściemniają (NIE WSZYSCY ALE WIĘKSZOŚĆ) mają duże stawki a My zapierd....... amy za stawki śmieciowe i nie ma żadnych podwyżek dla Nas. Pozdrawiam .

Tadeusz

ZASTANAWIAM SIĘ JAKIE UKŁADY MAJĄ UKRAIŃCE NA DZIALE BOOM Z KIEROWNIKIEM ,CIĄGLE WALĄ W H......JA I PRZECHODZI IM TO PŁAZEM.A MY POLACY MUSIMY ZAPIER.....AĆ .ŚPIĄ NA NOCKACH ,A TEN NA AXLACH TO JUŻ ZUPEŁNIE PORAŻKA,ROBI JAK CHCE I KIEDY CHCE...O CO TU CHODZI !!!!!

tigowiec

Panowie Finowie . Zmieńcie dyrektora byłego magazyniera !!!!,kierowników bumma i atlasa bo co tam się dzieje to przekracza wszelkie pojęcia.Złodziejstwo aż gwiżdże !!!! To pomyłka żeby ludzie na tych stanowiskach brali tyle kasy a wszystko mieli w tyle spodni.W RCO brygadziści wpisują swoim lizusom co chcą nikt tego nie pilnuje. Nie ma odpowiedzialności za spiepszoną robotę,na robotach pozostawiają przepalone spoiny,podtopienia po 4mm a my musimy za nich to poprawiać .Każdy w tej firmie ma wszystko w d.....e !!!!!

skromny spawacz

w internecie znajdz adres i telefon . popros zeby ci podali numer do osoby ktora zajmuje sie rekrutacja na stanowsko spawacz. Wszystko bedziesz wiedzial.

skromny spawacz

Jak nazywa sie twoja stara firma .Jakie masz uprawnienia i starz.

spawacz tomek

przepraszam za bledy w pisowni .

Zostaw merytoryczną opinię o Ruukki Polska Sp. z o.o. - Żyrardów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042