Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Mieczyław

Polecam współpracę z Kancelarią w szczególności z działem prawnym , sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie, bardzo dobra komunikacja, znają się na rzeczy, wynegocjowali dobrą ugodę.

Sebastian

Moja sprawa została załatwiona sprawnie , pieniądze zostały przelane bezpośrednio na moje konto, pełnomocnictwo dzielone co więcej po odwołaniu przyznano mi znaczną kwotę ,

Natalia

....to prawda pracownikom wypłacają pensje z opóźnieniem lecz trzeba się upominać

Złe doświadczenia

Odradzam tą kancelarię tym , którzy chcą tam aplikować!!! pracownicy nie są wypłacalni w terminie. Mój chłopak tam pracował, zwolnili po miesiącu pracy. Argument był taki, że znaleźli na jego miejsce osobę o większych uprawnieniach. To jest bardzo niefajna i nieprzyjemna sytuacja!!! Odradzam przyszłym pracownikom!

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Moje sugestie dla Lex - Kancelaria Odszkodowawcza: nie płacom również pracownikom, nie składajcie tam CV

Legal

Jest (usunięte przez administratora) !!! Klienci (usunięte przez administratora), pracownikom też opóźniają się z wypłatami. Odradzam tą kancelarię.

Zbigniew

Moja sprawa została załatwiona ok , pełnomocnictwo dzielone , Towarzystwo przelało mi pieniądze bezpośrednio na konto a kancelarii tylko prowizje nie miałem żadnych problemów

Iwona

Miałam kontrolę nad tym co się dzieje. w sytuacjach wątpliwych służyli pomocą i dobrą radą. polecam!

Ala
@Iwona

hahaha expresowo to kasę przytulają i nie chcą jej klijentom wypłacać !

Iwona

Sprawa została załatwiona szybko, konkretnie i z dobrym efektem, Kancelaria ekspresowo odpowiada na zadawane pytania dotyczące sprawy. Polecam!

Podpowiedzcie czy kancelaria prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę, rzadko piszecie.

emeryt mundurowy

Zapraszam do kontaktu

Kinga
@Andrzej

Witam, Czy nadal zastanawia się Pan nad pracą w branży odszkodowań? Zapraszam do kontaktu

@Andrzej

Jeśli chce Pan robić za darmo to idzie Pan do tej kancelarii.Prosze obejrzeć z września interwencje o tej kancelarii. Pracownikom tak samo nie płacą.

Roma W.

to jednak prawda że utracili płynność finansową ?????

Dorota Śniegowska

Ta firma to (usunięte przez administratora) pobrali pieniądze od ubezpieczyciela i od początku roku 2018 nie wypłacają ich, unikają kontaktu. Pisałam to na tej stronie wielokrotnie i nie wiem, z jakiego powodu nie jest to publikowane. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Powinien oddać pieniądze!!!

gaga

chciałabym podjąć wsół[prace z tą własnie kancelarią obecnie pracuję w innej firmie odszkodowawczej

Lex Kancelaria Odszkodowawcza
@gaga

Zapraszamy do kontaktu na biuro@lex-kancelaria.pl

Kinga
@gaga

Zapraszam Panią do kontaktu w sprawie pracy

@gaga

Nie idzie Pani do tej firmy bo Pani nie zapłacą.Tak samo jak nie płacą klientom tak samo nie płacą pracownikom.Oszukuja wszystkich niech się przyznają ile mają spraw o zwrot pieniędzy.Zatrudnia Panią i będzie Pani robić za darmo.

Irenka B

Sytuacja z tą spółką wyglądała tak: po śmiertelnym wypadku samochodowym w naszej rodzinie pojawili się na miejscu niewiele później niż pogotowie i policja. Od razu zaproponowali umowę do podpisania - nikt nie miał czasu się głębiej nad tym zastanawiać i (choćby dla świętego spokoju) zostały złożone podpisy. Na początku wszystko wydawało się przebiegać dobrze - spotkania z Mecenasami ze spółki, dobry kontakt telefoniczny itp. Zawarta została ugoda z ubezpieczycielem - niektórzy z rodziny twierdzili, że kwota jest za mała ale ostatecznie wszyscy zgodzili się na propozycję, bo chcieli już zakończyć wszystkie sprawy związane z tym zdarzeniem. Wypłata odszkodowania miała nastąpić na konto Lex - i w tym momencie zaczął się problem. Po przelewie pieniędzy przez ubezpieczyciela na konto Lex kontakt z Lex całkowicie się urwał - setki naszych telefonów nic nie przyniosły. Ten stan trwał kilka miesięcy - w końcu w sprawę zaangażowaliśmy kancelarię adwokata, który stwierdził, iż miał już sprawę przeciwko tej spółce - dopiero po jego interwencji Lex zwrócił nam pieniądze. Patrząc na niektóre wpisy tutaj aż boję się myśleć, jak długo musielibyśmy czekać gdybyśmy się nie zdecydowali na ten krok. Generalnie - jeżeli będziecie się decydować na współpracę zalecam takie ukształtowanie ugody, że wszelkie środki mają być od razu wypłacone na wasze konto, nie spółki.

Mateusz L.
@Irenka B

Ja czekam na swoje pieniądze prawie dwa lata. Po kilku wizytach na Portowej i nie spełnionych obietnicach o niezwłocznym przelaniu moich pieniędzy do dzisiaj nie mam ich na koncie ! Czarę goryczy przelał program wyemitowany ostatnio w telewizji POLSAT gdzie w programie Interwencja przedstawiono podobne historie klientów tej "kancelarii" ( !!! ). Polecam sobie poszukać w necie i oglądnąć. Ja sprawę zgłaszam na prokuraturę i policję, zostałem oszukany ! Uprzejmie proszę o kontakt mailowy wszystkie pokrzywdzone osoby przez Lexa, mój adres mailowy: mateuszlis.fox@gmail.com

Wojtek

Mając porównanie z kolegą, który miał bardzo podobny przypadek, moja sprawa została załatwiona dużo szybciej. Co do wysokości odszkodowania ja osobiście jestem zadowolony. Wszystkie formalności reprezentowania mnie przed ubezpieczycielem zostały załatwione przez kancelarię, także ja praktycznie nie musiałem niczym się martwić. Musiałem tylko dostarczyć dokumenty, o które zostałem poproszony, resztą zajęła się kancelaria. Generalnie polecam :) pełnomocnictwo na 2 konta

Szymon

Polecam firmę obecnie procedury są jasne pieniądze z odszkodowania idą bezpośrednio na konto klienta . Więc dla mnie się zakończyło supper

Ryszard

Potwierdzam wszystkie złe opinie dotyczące działalności tej firmy. Przytrzymują przyznane nam przez ubezpieczyciela pieniądze. Od 6 miesiecy próbuję skontaktować się z pracownikami firmy - zero kontaktu! - nie odbierają telefonów, nie odpisują na wiadomosci. Zostałem oszukany !!!! . Postanowiłem zgłosić sprawę na policji.Absolutnie nie polecam nikomu tej firmy.

Anonimka

Jak najbardziej polecam kancelarie LEX. Doradza profesjonalnie,wytlumacza. Oby wiecej takich kancelari.

Poszkodowana
@Anonimka

Nie polecam(usunięte przez administratora)

Kamil

Jestem bardzo zadowolony z obsługi przez Kancelarię. Wywalczyli dla mnie w mojej opinii wysokie odszkodowanie które pozwoliło mi na dalszą "egzystencję" po wypadku. Mogę polecić.

Pracowałem w tej Kancelarii i byłem zadowolony - przynosiłem kilka czasami kilkanaście spraw miesięcznie, atmosfera spoko żadnych problemów.

Janusz

Trafiłem na tą stronę przypadkiem szukając opinii o tej firmie żeby sprawdzić z kim podpisałem umowę, i jestem bardzo zadowolony że ludzie tak dobrze się na jej temat wypowiadają, u mnie narazie wszystko jest ok, mam nadzieję że wywalczą dla mnie dobre pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza