UNIVERSUM AGNIESZKA MAJCHROWSKA

Łódź

Opinie o UNIVERSUM AGNIESZKA MAJCHROWSKA

leon 2014-05-23 09:07:08
Nareszcie normalny pracodawca - praca wymagająca ale uczciwe podejście do pracownika.Jak się pracuje -tak się zarabia ,tu nie ma ściemy.
marcin 2014-08-06 02:45:40
Szefa interesuj tylko ile może wycisnąć z pracownika, przy tym marnie płacąc
ala 2014-09-12 22:07:51
wynagrodzenie 2 złote za godzine pracy w szalecie praca 10 godzin dziennie,6 dni w tygodniu w skandalicznych warunkach i jeszcze nie wiadomo kiedy i czy w ogóle dostaniesz wypłate , umowa zlecenie na pół roku oficjalnie zarabiasz 300 zł na pół roku,nikt za ciebie nie płaci zusu ubezpieczenia a w rzeczywistości 500 zł miesiecznie za przepracowane 260 godzin, jak sie zwolnisz to ostatniej wypłaty na pewno nie dostaniesz
Piotr 2014-12-06 09:25:51
Nigdy mi nie spadł włos z siwej głowy. Pracodawca solidny,normalny i będę pracować tak długo jak się da. A te bajki co wypisujecie to pewnie jacyś nieudacznicy życiowi albo konkurencja. będę się modlił za takich ludzi.
ZOFIA 2014-12-17 12:51:46
W powyższym poście widać podejście właściciela do pracowników, ludzie są nieudacznikami życiowymi i mają pracować za dwa zł za godzinę, a szefostwo chodzi i tylko się tytułuje per panie prezesie a słoma z butów wystaje, a z siwymi włosami to powinno się w domu siedzieć a nie pracować, ale to taki pracodawca który wykorzystuje tylko emerytów i osoby niepełnosprawne, choć czasy niewolnictwa i darmowej pracy niby dawno temu już się skończyły
Solidarna 2014-12-22 19:10:43
Wybaczcie zgredy ale to solidny pracodawca jest tylko ze niesolidnie wyplaty robi
mo 2016-04-22 16:20:58
kasemiro, igdy nie zdarzy się tak że sytuacja będzie wyjątkowa i dobra. Słyszałem gdzieś, że u nich przede wszystkim trzeba mieć sporo doświadczenia aby móc liczyć potem na jakieś podwyżki i ;lepsze premie
Zostaw swoją opinię o UNIVERSUM AGNIESZKA MAJCHROWSKA - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIVERSUM AGNIESZKA MAJCHROWSKA