BAR "BAŁTYCKI" TOMASZ ŁUKOWICZ

Ustka

Opinie o BAR "BAŁTYCKI" TOMASZ ŁUKOWICZ

malgoska-1959 2016-07-14 08:26:24
Jednym słowem TRAGEDIA.Poszłam z mężem na obiad,zamówiliśmy 1 pałkę z kurczaka z chlebem,herbate i gyrosa i zapłaciliśmy UWAGA 79,45-pytam sie za co.Alarmuję do wszystkich przbywających na wypoczynku w Ustce omijajcie ten bar szerokim łukiem.Dodam,ze na poragonie za samą surówke było 22,50.

XYZ 2016-07-18 17:32:36
konkurencja nie śpi... :)
Glut 2016-07-18 19:21:14
Na facebooku to samo 2 x ryba piwo i 160 zl
iwona-jk 2016-07-25 10:48:13
Ja też zdecydowanie NIE POLECAM!!!! Stanowczo ODRADZAM!!! Wciskają porcje surówek, za które żądają 25 zł. Paragony drukują na wyraźne żądanie klienta!!! TRAGEDIA!!!!
Hanysy 2016-08-04 20:36:26
Totalne oszustwo.Paskudne stare jedzenie.Zamówiliśmy dwa udka z kurczaka.,dorsza i schabowego+frytki i mix sałatek.Dostaliśmy odgrzanego starego schabowego,starego czarnego dorsza smażonego na głębokim oleju w centymetrowej panierce.Wszystkie surówki oprócz jednej były zepsute.Ochyda.Rachunek wynosił 150 zl!!!!.Pani sprzedająca nie potrafiła wyjaśnić skąd taka cena.Nie zapłaciliśmy tyle i waro by ta m wysłać sanepid do tej budy z ochydnym starym żarciem.Omijajcie szerokim łukiem!!!
Zostaw swoją opinię o BAR "BAŁTYCKI" TOMASZ ŁUKOWICZ - Ustka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAR "BAŁTYCKI" TOMASZ ŁUKOWICZ