Opinie o Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja w Złoczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja w Złoczew

Kontakt Nowy wpis

Zdecydowanie polecam tą firmę:-) usługa wykonana od A do Z. Miły i sprawny kontakt. Polecam gorąco:-)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak wygląda sprawa grafiku w Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jack Nowy wpis

Jeśli chodzi o podłączenie zainstalowanie ok. Chociaż mógłbym się przyczepić co do cen zbyt wygórowane no ale jak to przystało każdy musi zarobić .Natomiast jeśli chodzi o późniejszą współpracę to jest już porażka ponieważ człowiek jest w trakcie mrozów z awaria a oni wtedy tylko liczą jak tu zarobić na nim zero pojęcia jeśli chodzi o naprawy nic nie potrafią pomóż tylko wymienic to tamto a wszystko kosztuje w rzeczywistości wychodzi drobnostka o której ci nie powiedzą albo rzeczywiscie nieznana się. ale zwykły człowiek tez się nie zna i kapuche płaci.I tak jak pisaliście szacunku i wyrozumiałości ten pan szef tak zwany (usunięte przez administratora)powiedziałbym zwykły (usunięte przez administratora) a jeśli chodzi o pracę w tej firmie to widzę że nie zaciekawie bo pracownicy uciekają i swoje firmy zakładają albo idą gdzie indziej także nie polecam przez duże P.....Co chwilę to ktoś nowy chociaż teraz to ich już nie wielu.

Czy w Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja zatrudniani są obcokrajowcy?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
ktoś

pokażcie mi kogoś komu zawsze pasuje coś od a do z.... o lekarzach mówicie tak samo ale nikt nie komentuje....a wymagania są.... może czasem ktoś chciałby kupić wieś ale pieniądze gdzieś.... nie macie innych problemów ludzie? Żenada.

Niezadowolony klient

Omijać szerokim łukiem. Brak wiedzy, kompetencji, umiejętności. Dziwię się, że ludzie nadal korzystają z usług tej firmy, bo ja żałuję przez duże Ż. Tak spaprali sprawę, że inny prawdziwy hydraulik musi po nich naprawiać. Z ogrzewania, to ten Pan może co najwyzej ognisko rozpalić, i to pod nadzorem, żeby pożaru nie wywołać. Nie polecam!

michał
@Niezadowolony klient

A co takiego zrobili tak bardzo żle Bo jakoś u mnie wykonali instalacje i jestem zadowolony Możesz napisać coś więcej co tak strasznie zrobil

Stefan
@michał

Jak u ciebie zrobili dobrze to tylko na plus. Czasem ktoś wystawi negatywa bo mu coś nie podpasuje i tyle. Napiszesz ile płaciłeś za usługę? Są konkurencyjni na rynku jeśli chodzi o ceny?

No dobra, nadal tu prawie same opinie klientów, czy ktoś z pracowników się wypowie? Tam w ogóle są jeszcze jakieś inne osoby, czy tylko właściciel? Bo może od wewnątrz jest jakiś problem i stąd niezadowoleni klienci.

Gosc 1111

Nie polecam stanowczo nie! Bardzo nie mily i wulgarny facet, robote robi na "odczep sie". Człowieku polecam Ci psyhiatre a dopiero potem wyjdź do ludzi!!!

ewa.kamola@o2.pl

Ci co tu piszą to są nowobogaccy , co nie płacą za usługę . A założenie pieca traktują tak jak by kupili piec i (usunięte przez administratora) razem z nim Osobiście polecam tą firmę jestem z niej bardzo zadowolona i z jej usług Będę polecała wszystkim znajomym

Kulawiec
@ewa.kamola@o2.pl

No chyba Panią powaliło! jak Pani ma czelność tak pisać? Kim Pani jest jest w takim razie? Jakie Pani otrzymała usługi skoro taka Pani zadowolona? Jak można nie płacić za uslugę firmie MONTER? Ogarnij się kobieto bo z cos z Tobą nie tak !!!!!

Od kilku miesięcy nie pisaliście nic na temat pracy w Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja. Może jednak znajdzie się osoba chętna do podzielenia się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Jak aktualnie przedstawiają się warunki proponowane przez tego pracodawcę? Czy możecie napisać coś na ten temat?

MILI

Towar nie zgodny z zamówieniem i nie można się doprosić, żeby zabrali i wymienili. kierownik (małe k) rozłącza się w trakcie rozmowy a pracownica to w ogóle porażka. Oszukują ludzi i do tego jeszcze zero szacunku dla człowieka. W życiu nie spotkałam się z taką niekompetencja i chamstwem. Oszustwo!!!

Prawilny

UWAGA "monter" specjalnie piszę z małej litery to na dużą trzeba sobie zasłużyć ! Uwaga na tego gościa ! Nie wywiązuje się z terminów, kręci, oszukuje na materiałach! A jak pojawiła się reklamacja po miesiącu użytkowania ewidentnie z jego winy, umywa ręce mówiąc, że jego to już nic nie obchodzi bo się już rozliczył. Cham i prostak walczący i obrażający ludzi wokół !! UWAGA

uczciwy
@Prawilny

Wielu moich znajomych pracuje i korzysta z usług MONTERA i każde z nich ma dobrą opinie o tej firmie. Na jakiej podstawie twierdzisz że oszukuje na materiałach, kręci ? Przedstaw się PROSTAKU skoro tak twierdzisz. Pisać za plecami to nie sztuka.

obcy
@Prawilny

kolego i tak bardzo łagodnie widać Cię potraktował w zwyczaju u tego (człowiekiem nazwać go nie można) tyrana jest mieszanie innych z błotem. Takich jak on (specjalnie z małej litery - brak szacunku) powinno się zamykać i leczyć.

Klient

Cham jakich mało. Nic tylko drzeć się potrafi na swoich pracowników i co gorsza na bogu ducha winnych klientów. Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia piec zamontuje kase wezmie, ale pomocy później zadnej.

pakt

no to najważniejsze, że firma ma zadowolonych klientów i że polecają oni firmę dalej, tzw. marketing szeptany a wiele potrafi zdziałać, zwłaszcza w dzisiejszych czasach ;) moja kumpela tez była zadowolona z usług

inwestor2

Również nie polecam, podobnie jak poprzednik

inwestor

Nie polecam. Wadliwy montaż. A jak do poprawy to hamski i krzyczy. Poprawia inny hydraulik.

klient

Najpierw zaintalował piec .. a potem wyzywa klienta jak się coś stanie !!!! Nie polecam w żadnym przypadku, niech on na tej cmentarnej siedzi w Złoczewie.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja - Złoczew

• Jak się pracuje w Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja?

Zobacz opinie na temat firmy Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Z.H.U. "MONTER" Sławomir Matyja
2.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Cmentarna 83 lok. 6
    98-270 Złoczew